My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - dodac limity cen na s6...

Mixerslayer - 26-04-2016, 20:28
Temat postu: dodac limity cen na s6...
Gra na s6 przestaje byc normalna. Ceny z dnia na dzien rosna w taki sposob, ze nie wiem ile trzeba wydac na cos na aukcji, zeby to kupic.

Od 45 lvla licytuje kilka rzeczy na aukcji. Mam juz prawie 54 lvl i nie wygralem zadneh z nich, bo non stop ktos daje wiecej. Rozumiem - aukcja, ale kurde bez przesady... Ceny sa juz zawyzane do przesady. Zloto latwo zdobyc i to zapewne jest ten problem, tylko zadna frajda na 54 lvl latac w eq na 25-44 lvl... Tylko dlatego, ze zawsze ktos ma wiecej zlota.

Zrobcie jakies przyzwoite limity cen rowniez do EQ

Dodatkowo proponuje wprowadzic jakies ograniczenia, aby nie mozna bylo licytowac przedmiotu o wiecej niz 50-70 lvl slabszego niz nasz aktualny lvl... High lvle wykupuja low levelowe itemy, to juz jest lekkie przegiecie palki. Z takim handlem s6 szybko sie wyludni.

Valky - 26-04-2016, 20:44

Zgadzam się, powinni wprowadzić jakiś blok dla high lvl, bo np. chciałem kupić Czerwony Hełm podajże i 70lvl wygrał aukcję... Po co mu to ?
Defondros - 26-04-2016, 22:58

Jestem za. Przynajmniej jakieś unikatowe eQ nie powinno mieć limitu cen bo jak wiadomo jest ciężkie do zdobycia i na takim ekwipunku powinno się właśnie zarabiać. Według mnie każde itemy co są w miastach do kupna w sklepie powinny mieć limit ceny.
Demonstration - 01-05-2016, 14:36

Valky napisał/a:
Zgadzam się, powinni wprowadzić jakiś blok dla high lvl, bo np. chciałem kupić Czerwony Hełm podajże i 70lvl wygrał aukcję... Po co mu to ?


A teraz ciekawa sytuacja: jestem w turnieju na 30lv i chcę kupić omikron, który jest mi niezmiernie potrzebny. I co się dzieje? Blokada i nie mogę go zalicytować :570:

Valky - 01-05-2016, 16:29

Demonstration, no może trochę za bardzo jest zawężony limit. Chodziło mi bardziej o przykład, który podałem, kiedy 70lvl kupuje eq na 21 poziom ;)
wisla12h - 01-05-2016, 21:39

Podsumowując! Zmiany na targu mówiąc bardzo delikatnie nie były trafione... Czekamy na zmiany!
Mixerslayer - 03-05-2016, 08:17

Faktycznie, admini zrobili nie to, co powinni. Zamiast dać limity cen, to dali limity kupna. Jeśli już, to nie aż tak przesadzone...

Admini, czas na rewanż, bo wcale nie poprawiliście sytuacji :/

Całkowite zniesienie limitów cen zepsuło tylko grę m.in. przez licytacje mikstur.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group