My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Limit ceny na Zielony Pancerz

Death_leny - 13-05-2016, 21:08
Temat postu: Limit ceny na Zielony Pancerz
Witam, możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? Mam 30 lvl i ustalony limit ceny na Zielony Pancerz (!) na 320k, więc aby go kupić musiałby stać się cud..

@edit - najlepsze, że limit mam tylko w eliar :lol:

MiT - 14-05-2016, 11:01

Świat ?
Death_leny - 14-05-2016, 11:39

s6, nick Lenyy :-|
kasta - 14-05-2016, 12:24

Witam.

Mam pytanie dlaczego niby jest wolny rynek a limity cen są zrobione i ustalone przez baggiego i to za śmieszne sumy. Np. Brązowe rękawice limit 2kk. Ja 2 dni temu sprzedawalem je za 7.5kk bo na to eq jest popyt . Bawola skóra 2.7kk cena ok. Ale np za pierścień z piaskowca już nie ma limitu nie wiem skąd i dlaczego zostały wprowadzone te limity . Albo rynek jest wolny albo są limity . Gdzie tutaj logika ?

Neni - 14-05-2016, 12:29

najlepsze jest to, że sprzedajac itemy po miastach na lvlu 190+ mogę zarobic 2x cene itemu max bo wprowadzili jakies smieszne limity, ale typek już na 10 lvlu moze przelac sobie ponad 200kk


beka co sie teraz dzieje, zeby normalnie nie mozna bylo zarabiac, ale przelewac to juz nie ma problemu

Death_leny - 14-05-2016, 13:07

Wczoraj miałem limit 328k, dzisiaj już limit jest na 400k , ale ktoś mnie uprzedził :-D troche lipa
Prain - 14-05-2016, 13:11

˙
Synd - 14-05-2016, 14:55

beka wgl, przelewy na 6sw ida po 5 do 500 milionow :3
cibob7 - 14-05-2016, 15:04

Neni napisał/a:
najlepsze jest to, że sprzedajac itemy po miastach na lvlu 190+ mogę zarobic 2x cene itemu max bo wprowadzili jakies smieszne limity, ale typek już na 10 lvlu moze przelac sobie ponad 200kk


beka co sie teraz dzieje, zeby normalnie nie mozna bylo zarabiac, ale przelewac to juz nie ma problemu


A to nie jest tak, że to ty po prostu widzisz ten limit, dlatego, że przedmioty które wystawiasz mają za niski poziom w porównaniu do Ciebie, a reszta nie ma już limitu?

Tomi - 14-05-2016, 16:13

Został uruchomiony testowo bot, który stopniowo ustawia limity cen korzystając z danych historycznych (jeśli są), jak również są górne widełki dla różnych kategorii EQ - sklepowego, nie-sklepowego, unikatowego. Artefakty w ogóle nie są analizowane.

Nie jest to idealny system i będzie wymagał korekt, także proszę o zgłaszanie przypadków (item, miasto), gdzie ustawiony limit jest niższy niż cena rynkowa - będziemy "uczyć" bota na takich przypadkach.

Po okresie testowym i korektach zdecydujemy czy rozwiązanie zostanie na stałe.

Death_leny - 14-05-2016, 17:15

No limit na Zielony Pancerz w Eliar jest lipny, przydałaby się jakaś korekta
Tomi - 14-05-2016, 18:35

Poprawione Brązowe Rękawice oraz Zielony Pancerz.
cibob7 - 14-05-2016, 22:15

Tomi,
To co się dzieje na tym rynku s6 to jest parodia. Rozumiem zakazywania przelewów złota, ale nie zakazywanie handlu. Bo te limity, które bot(?) wprowadza działają tak, że nawet nie chce się wystawiać czegoś na targ ze względu na niskie ceny.

A tutaj kilka absurdów, które znalazłem w Folhord:
-Wielki Kafar, Limit ceny: 24.680.000 G [Sprzedana tylko jedna sztuka na targu za 1,5mln. Przedmiot ze skrzynki].
-Demoniczna Laska, Limit ceny: 50.420.000 G [Sprzedane 3 sztuki, średnia 5 mln. Tutaj chociaż jest to unikat].
-Miecz nieumarłego, Limit ceny: 27.070.000 G [Brak sprzedanych w folhord, co wcale nie dziwi ze względu na statystyki tego przedmiotu. Mało popularny].
-Laska Wiatru, Limit ceny: 40.410.000 G [0 sprzedanych Lasek Wiatru w folhord].
-Spartański miecz, Limit ceny: 45.250.000 G [1 sprzedana sztuka w folhord za bagatela 2,25 mln złota, czyli tyle ile dostanie się przy sprzedaży w sklepie].


Gdzie dla przykładu przedmioty dość rzadkie, potrzebne i o które ludzie się biją. Logiczne - im lepszy przedmiot, tym większe zainteresowanie graczy, tym wyższa cena. Tak to już działa, nie róbmy z targu konkursu "kto pierwszy ten lepszy", jak jest przykładowo z kawałkami kaktusa, których się nie da dostać bez szczęścia lub monitorowania targu co pół godziny. Mowa tutaj oczywiście o s6, gdzie ludzie mają duże ilości pieniędzy.

A więc dla porównania:
Spartańska zbroja, Limit ceny: 10.000.000 G [Sprzedane 3 sztuki, średnia 19 mln. Unikat].
Krabowy pancerz, Limit ceny: 16.000.000 G [Żadna sztuka nie została sprzedana w folhord. Również unikatowa zbroja na 139 poziom, gdzie na takim 16 mln to się na waciki wydaje].

No i chciałbym również zapytać o limity przedmiotów dostępnych w sklepie. Co i jak? Czy osoby bez dostępu do tych przedmiotów nadal będą mogły licytować je bez limitu?

Antybristler - 15-05-2016, 11:01

Sami tego przecież chcieliście.
Lego z lasu - 15-05-2016, 11:23

Po co limit cen na ryby i wgl? :)
Usuńcie wogule te limity, niech bedzie wolny rynek a nie kombinujecie :)

[ Dodano: 15-05-2016, 11:41 ]
Tomi napisał/a:
Został uruchomiony testowo bot, który stopniowo ustawia limity cen korzystając z danych historycznych (jeśli są), jak również są górne widełki dla różnych kategorii EQ - sklepowego, nie-sklepowego, unikatowego. Artefakty w ogóle nie są analizowane.

Nie jest to idealny system i będzie wymagał korekt, także proszę o zgłaszanie przypadków (item, miasto), gdzie ustawiony limit jest niższy niż cena rynkowa - będziemy "uczyć" bota na takich przypadkach.

Po okresie testowym i korektach zdecydujemy czy rozwiązanie zostanie na stałe.


a ile będzie trwał okres testowy? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group