My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Pterodaktyl

Orange94 - 30-05-2016, 18:41
Temat postu: Pterodaktyl
Witam, 2 pytania

- Gdy wziąłem jajo i padnę przed schodami wracając i potem znów popłynę na wyspie i pójdę na schody to już mnie nie zaatakuje bo zepsułem quest ?

- Gdy padnę na pterodaktylu to wywali mnie do miasta i już nie będę mógł z nim zawalczyć ?

i wgl czy istnieje sytuacja że mógłbym nie zawalczyć z pterodaktylem ? tzn chodzi mi żeby wiedzieć aby nie popsuć questa z pterodaktylem :)

pawel_tiger - 30-05-2016, 18:53

Cytat:

- Gdy padnę na pterodaktylu to wywali mnie do miasta i już nie będę mógł z nim zawalczyć ?


Jak padasz na bossie to nie wracasz do miasta, więc spokojnie można walczyć jeszcze raz

Cytat:
Gdy wziąłem jajo i padnę przed schodami wracając i potem znów popłynę na wyspie i pójdę na schody to już mnie nie zaatakuje bo zepsułem quest ?


Tu nie jestem pewien, wydaje mi się że jak wrócisz na schody to Cię zaatakuje. Z resztą od gniazda do schodów jest niedaleko więc musiałbyś mieć dużego pecha :wink:

xyzzy - 30-05-2016, 20:21

Orange94 napisał/a:
Gdy wziąłem jajo i padnę przed schodami wracając i potem znów popłynę na wyspie i pójdę na schody to już mnie nie zaatakuje bo zepsułem quest ?
Zaatakuje.
Mixerslayer - 30-05-2016, 21:20

Z tego co pamiętam póki masz jajo w EQ to ptero zaatakuje.
TO samo z tym bagiennym, póki masz muchomory czy co tam to też ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group