My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - niesłuszny ban

Yawin xD - 31-05-2016, 00:14
Temat postu: niesłuszny ban
Dostałem niesłusznego bana od gem bagy, wsadził mnie do więzienia na 3 dni i usunął prezentację. Żadam cofnięcia kary, a najlepiej cofnięcia jego z pełnionej funkcji XDD

Szkoda, że nie napisał za jaki konkretnie fragment mnie wsadził. Niecenzuralnych słów nie było, a jeśli dla niego obrazą jest to, że pisałem o kimś z ironią ''gupek'' to gem bagey powinien się leczyć, a nie się bierze za takie stanowisko xddd można wiele pisać o micie, ale ten przy bagim to gm idealny XD

Po co banować za multi, przelewy itp? Lepiej rozdawać ponad 20 letnim ludziom bany na chat i prezentacje za to że brzydkio powiedzieli nio nio nio, bo przecież takie słowa jak : srać, dupa, głupek, lamus i noobek to najgorsze przekleństwa jakie świat widział


Na zażalenie oczywiście nie odpowie. Obiecał mi cofnięcie pierwszej kary już dawno jeszcze na początku s6, ale nagle przestał mi odpisywać na PW.

cibob7 - 31-05-2016, 00:36

To ja Cię tak załatwiłem!!!11111 To wszystko za moje 10 patyków, które mi ukradłeś za gem wity!!11 ha ha ha

PS Ban słuszny!!!!11 Good job Mr BaGGy :D :D

BaGGy - 31-05-2016, 00:54

Na zażalenie oczywiście nie odpowie, bo kara jest bezsprzeczna i nie ma o czym rozmawiać.
Jeśli masz sobie zamiar obrażać kolegów, to wyjdź na podwórko. Regulamin jest jasny, a Twoja prezentacja aż nadto go łamała.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group