My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Zwiększenie cen maksymalnych na targu

jakux - 06-08-2016, 18:46
Temat postu: Zwiększenie cen maksymalnych na targu
Ja do cen maksymalnych nic nie mam, ale przykładowo gracze mfo2 nie mają co liczyć, że ktoś sprowadzi im mikstury z wyższych miast jeśli cena na targu=cenie zakupu w mieście, a wystawiający musi jeszcze zapłacić dotatkowe 5% od tej ceny. Po prostu, zwiększenie cen tak by sprzedający miał choć jakiś zarobek
Neni - 06-08-2016, 20:41

No niektóre ceny można by dopracować, szczególnie gemów ofensywnych, jak sprowadzam komuś np Ogień 3 to cena na targu jest taka sama jak cena w sklepie więc graczom się to praktycznie nie opłaca :/ Jest bot, który nad tym czuwa, ale uważam że z paroma rzeczami przydałaby się ingerencja administracji, już pomijając to, że niektóre itemy mają różne limity w różnych miastach, tak samo gemy wspomagające...
Mixerslayer - 07-08-2016, 15:17

Niektóre ceny maks są za wysokie, niektóre są faktycznie za niskie.
Na s6 panuje chaos pod tym względem. Pamiętam ile trzeba było płacić ludziom za mikstury. Rozumiem, że sprowadzanie ma dawać zarobek, ale w niektórych przypadkach to już była lekka przesada.

MiT - 07-08-2016, 18:33

Na targu musiał być mały popyt na daną rzecz, przykładowo na 10 aukcji tylko 3 kończyły się limitem więc BOT dostosował limit względem zapotrzebowania. Mogę zerknąć i ewentualnie dać poprawkę, tylko że jak jest mały popyt to cena spadnie za jakiś czas na nowo. Podajcie zatem przykład danego ekwipunku/gemu/przedmiotu i miasto.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group