My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Sprawiedliwość na s6?

Watashi - 13-01-2017, 07:40
Temat postu: Sprawiedliwość na s6?
Więc bez owijania w bawełnę i 10000 wyrazowego eseju.

Dostałem bana na czat i więzienie za powiedzenie do kumpla jakies głupoty na czacie, GDZIE ten gość dostał perma, po czym perm został zdjęty, a jest notorycznie zamieszany w każdą aferę jaka ma miejsce na czacie, zastraszając (xd) i cisnąc każdego kto sie z nim nie zgadza, GM MiT zniósł bana z powodu "wyjasnione" po czym ziomeczek pierwsze co zrobił to napisał do mnie na PW. (Dodam ze nie bylem online juz od dobrych 3-4 godzin)



Więc albo poprawmy system kar, albo może nie przestrzegajmy, wgl żadnych regulaminów i zasad..
Pozdrawiam.

MiT - 13-01-2017, 08:14

Nie wszystkie "oczywiste" zgłoszenia do mnie docierają, ale wierz mi że będę miał go na oku. Jeśli zostanie złapany na gorącym uczynku to o jakiejkolwiek uldze nie będzie mowy. :wink:
Watashi - 13-01-2017, 09:41


KiRaKu - 13-01-2017, 10:04

Watashi, Nie przejmuj sie tym czlowiekiem,rav jest czlowiekiem chorym,prawdopodobnie ma zaburzenie osobowosci.Mi ostatnio pisal,ze niezly ze mnie admin jesli bana dostalem po czym wspomnial,ze mnie zabije i to nie w grze komputerowej.Po prostu go zignoruj,a jesli bedziesz widzial jak kogos wyzywa na czacie to go zglos.
Watashi - 13-01-2017, 11:01



A tu jak (chyba) zobaczyl post an forum.

[ Dodano: 13-01-2017, 11:02 ]
KiRaKu napisał/a:
Watashi, Nie przejmuj sie tym czlowiekiem,rav jest czlowiekiem chorym,prawdopodobnie ma zaburzenie osobowosci.Mi ostatnio pisal,ze niezly ze mnie admin jesli bana dostalem po czym wspomnial,ze mnie zabije i to nie w grze komputerowej.Po prostu go zignoruj,a jesli bedziesz widzial jak kogos wyzywa na czacie to go zglos.


Wiem właśnie, ale strasznie mnie wpienia to zdjęcie bana..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group