My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Areszt sledczy BALLIS PROBLEM

Mylffon - 15-01-2017, 06:47
Temat postu: Areszt sledczy BALLIS PROBLEM
Siemanko zrobiłem tak jak w solucji :(
Misje z kotem orfeusza wykonałem rozmawiałem z wszystkimi i nic sie nie dzieje :(Nie aresztowali mnie

KNIGHTXD - 15-01-2017, 07:59

Wyszedles z rynku?
RedDragon - 15-01-2017, 09:33

Rynek możesz opuścić tylko jeśli nie rozmawiałeś w pubie z karczmarzem o Tharangu.
Idź do pubu i z nim zagadaj i wtedy spróbuj wyjść z rynku , powinni Cię straże złapać ;)

MiT - 15-01-2017, 10:09
Temat postu: Re: Areszt sledczy BALLIS PROBLEM
Mylffon napisał/a:
Siemanko zrobiłem tak jak w solucji :(
Misje z kotem orfeusza wykonałem rozmawiałem z wszystkimi i nic sie nie dzieje :(Nie aresztowali mnie


A rozmawiałeś w hotelu z recepcjonistką? :-P

Bicek - 15-01-2017, 12:52

idź do hotelu się przespać
Star Boy v1 - 15-01-2017, 15:12

Bicek xd
Jak to brzmi, ale fakt ma racje :D

Skuzz - 16-01-2017, 11:17

podejrzewam że nie gadałeś z tą księżniczką co jest w prawym górnym rogu w hotelu
Chaox - 16-01-2017, 11:24

Zawsze była ta sama droga, pierw ratujesz kotka później idziesz do hotelu pytasz o Tharanga, recepcjonistka niestety nie może ci udzielić informacji. Wracasz do Pubu i pytasz Barmana. Wybierasz opcję w której nie musisz płacić ale prosisz. Barman udziela ci trochę informacji. Wracasz do hotelu i twoja postać mówi do recepcjonistki, że wiesz, że Tharang wynajmuję tu pokój a ona ci odpowiada, że właśnie wynajmował i dopiero co wyszedł. Ty odpowiadasz - a to pech, muszę ich gonić. Wtedy po opuszczeniu rynku Ballis nie ma możliwości, żeby cię nie zamknęli do paki. (kotka nie trzeba ratować ale warto) I btw. nie można się przespać, bo wszystkie pokoje będą zajęte dopóki Tharang nie wyjdzie z miasta i recepcjonistka będzie odsyłała, żeby posiedzieć w Pubie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group