My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - i gdzie ten darmowy res

Watashi - 09-04-2017, 16:12
Temat postu: i gdzie ten darmowy res

BB CoDe - 09-04-2017, 16:13

i gdzie ten darmowy res
klapklask v1 - 09-04-2017, 16:13

i gdzie ten darmowy res
Miragee - 09-04-2017, 16:13

i gdzie ten darmowy res
Love - 09-04-2017, 16:13

i gdzie ten darmowy res
MySticK - 09-04-2017, 16:14

i gdzie ten darmowy res
michol11 - 09-04-2017, 16:17

i gdzie ten darmowy res
ZIPOVIP - 09-04-2017, 16:20

i gdzie ten darmowy res
Frezus - 09-04-2017, 16:27

a jak dla mnie to jestescie beznadziejni tak dobrze slyszycie szacunek szacunkiem ale to ze mamy byc z tego zadowoleni to kompletne nieporozumienie (od razu powiem ze jesli tutaj juz w myslach sobie myslisz ze jestem chamski i wymagajacy to krotko mowiac spadywujta - choc wolalbym inne slowo na s)
rokrocznie to samo darmowy reset blablabla ruchy promocje doladowan
zadnej kreatywnosci nigdy kurde 0 zaangazowania
my powinnismy wymagac od Was - Administracji bo placimy za gre i mimo ze to nie jest jakis wielki pieniadz to jednak liczac co wydalem i moi znajomi to jestem pewien ze za to moglibyscie ruszyc tylki i sie chociaz raz postarac
mi wcale nie jest wstyd ani glupio to napisac jak juz nas macie w dupie to juz moze nie robcie sobie i jaj i nie dawajcie czegokolwiek, bo takie cos to kompletna porazka
event wielkanocny byscie chociaz odpalili ale nie lepiej promocje doladowan i reset dla debili

Watashi - 09-04-2017, 17:07

Frezus napisał/a:
a jak dla mnie to jestescie beznadziejni tak dobrze slyszycie szacunek szacunkiem ale to ze mamy byc z tego zadowoleni to kompletne nieporozumienie (od razu powiem ze jesli tutaj juz w myslach sobie myslisz ze jestem chamski i wymagajacy to krotko mowiac spadywujta - choc wolalbym inne slowo na s)
rokrocznie to samo darmowy reset blablabla ruchy promocje doladowan
zadnej kreatywnosci nigdy kurde
my powinnismy wymagac od Was - Administracji bo placimy za gre i mimo ze to nie jest jakis wielki pieniadz to jednak liczac co wydalem i moi znajomi to jestem pewien ze za to moglibyscie ruszyc tylki i sie chociaz raz postarac
mi wcale nie jest wstyd ani glupio to napisac jak juz nas macie w dupie to juz moze nie robcie sobie i jaj i nie dawajcie czegokolwiek, bo takie cos to kompletna porazka
event wielkanocny byscie chociaz odpalili ale nie lepiej promocje doladowan i reset dla debili



Wlasnie to samo mysle, 11 rok gry a tu takie cos XDDDDDDD (Godzina 17ta, nadal bez resetu XD)

Spicer - 09-04-2017, 17:46


MiT - 09-04-2017, 18:24

Frezus napisał/a:
my powinnismy wymagac od Was - Administracji bo placimy za gre


"Korzystanie z gry My Fantasy Online w podstawowym zakresie jest bezpłatne."

Brak usługi nie jest celowym zabiegiem, a błędem który powstał i zapewne Tomi naprawi.
Na spokojnie, nie widziałem by ktoś cokolwiek tu nerwami jeszcze zdziałał ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group