My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Usługa poziom turniejowy

Conny - 12-09-2017, 18:53
Temat postu: Usługa poziom turniejowy
Witam,

Jeżeli takie sytuacje mają dalej mieć miejsce tzn:
1. Logi gracza Agility który aktualnie posiada 55lv przedział 41-55, gdzie posiadał już 74lv czyli przedział 71-85.

2. Logi gracza Roten który aktualnie posiada 105lv przedział 101-120, gdzie posiadał już 147lv czyli przedział 141-160lv


W przypadku Agility na taki zabieg ze strony administracji nie mam nic do zarzucenia czasami można się pomylić, gracz nie wykorzystał 74lva w żaden korzystny dla siebie sposób ale w przypadku gracza Rotena który aktywnie walczył na 147lv jest to już lekką przesadą.

To teraz pytanie? Jaki sens w ogóle mają przedziały? Po co one są?

Jeżeli już takie sytuacje mają miejsce, taką możliwość powinien otrzymać każdy. Nie tylko "wybrani".

Dlatego proponuje edycję usługi "Poziom turniejowy" lub nową usługę "Cofnij do..." z możliwością wpisania poziomu na którym dany gracz chce się zatrzymać i to bez różnicy czy przeszedł fabułę raz, dwa czy dziesięć.

Pozdrawiam,

MiT - 12-09-2017, 20:56

Zaproponuję Tomiemu kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu, niestety nie podoba mi się kierunek do którego zmierzamy... Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.
Conny - 12-09-2017, 21:16

Na tę chwile tak to niestety wygląda.
Love - 12-09-2017, 21:34

płaci pieniądze za usługi cofania, tu chodzi o złotóweczki :-D :-D :-D
Miragee - 15-09-2017, 19:14

Conny napisał/a:
2. Logi gracza Roten który aktualnie posiada 105lv przedział 101-120, gdzie posiadał już 147lv czyli przedział 141-160lv
:mrgreen:

Jaja bolą, co? Po pierwsze. Temat był dogadywany nie z Tobą, parobie, tylko z Tomim więc płacz zachowaj dla siebie. :wink:
Po drugie, skoro to moja flota to moja sprawa prawda? Zapłaciłem tyle ile zapłaciłem, dogadałem się i mam to co chciałem. :)

Przestań jęczeć, a pokaż coś w grze. ;)

Rencar - 15-09-2017, 21:03

Hmm, a skoro s6 to taki trochę powrót do starych rozwiązań, to może znieść blokadę pvp po zbiciu lv? Każdy mógłby sobie zbić na dowolny poziom. Usługa na skakanie po wybranych lv to durny pomysł.
KisS - 17-09-2017, 10:15

Dla mnie, usługa zbicia do najbliższego poziomu jest okej ale abusowanie jak Ci ludzie powinno automatycznie wysyłać link na emaila z delejtem

@Edit
Szanuje za wyzywanie na forum.

Frezus - 17-09-2017, 11:26

MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca

Rencar - 17-09-2017, 12:09

Frezus napisał/a:
MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca


Bo coraz mocniej robi się z tego pay2win. Zamiast ubolewać nad losem po wbiciu +100lv i kombinowaniu co zrobić, żeby cofnąć, może jednak warto wrócić się do propozycji pvp na salamandrii? Po pierwsze ostatnim razem ankieta nie była miarodajna (mogli głosować tylko gracze +100, a spora część graczy nie wbija wyżej właśnie ze względu na brak pvp na salce i oni nie mieli okazji zagłosować). Po drugie mogłoby to obowiązywać tylko s6 - jak wiadomo to szybki świat i wysoki lv to kwestia chwili, dlaczego więc w momencie, gdzie większość graczy rozstawiona jest na high lv, pvp jest tak ograniczone? Poszedłbym w strone promowania wysokiego lv, skoro to świat gdzie lv lecą jak szalone, a nie cofania.

MiT - 17-09-2017, 14:24

Frezus napisał/a:
MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca


Nie wszystko się przelicza na pieniądze, więc w tym przypadku to słaby argument.
Rencar dobrze mówi, za dużo pay2win. Podczas najbliższych prac, upomnę się Tomiemu o te dwie kwestie (możliwość walk pvp na salamandrii + zwiększenie ilości tur). Prędzej czy później będą musiały zostać wprowadzone- są owocne plany na nowy rok dla high lvli.

BB CoDe - 17-09-2017, 20:00

Gadacie głupoty dobrze wiedząc, że Tomi by nigdy nie dopuścił do cofnięcia kogokolwiek z 300 na 20 lvl bo taki gracz miałby za dużą przewagę. Sam Roten chciał cofnąć na 65 lvl, ale Tomi zgodził się na cofnięcie o max 2 przedziały (147->100 lvl). I myślę, że te 2 przedziały to max na jaki Tomi się zgodzi, w innym wypadku może jedynie wyzerować konto.

@edit. Jak już jesteśmy przeciw takim zabiegom to jesteśmy przeciw w 100%, a nie "w tym przypadku spoko, ale tutaj to już nie :) ". Co to za podwójne standardy? No i mówisz, że każdy powinien mieć taka możliwość, a nie "wybrani" i tak też jest :-D a, że nigdy na to nie wpadłeś to inna sprawa.

Frezus - 19-09-2017, 15:21

MiT napisał/a:
Rencar dobrze mówi, za dużo pay2win.

smiesznie to brzmi z twoich ust, kiedy robisz eventy typowo pod pay2win

Love - 19-09-2017, 22:45

50 zł dałem za gem speeda ostatnio :-D :-D :-D
MySticK - 13-10-2017, 09:00

ahh ból dupy Jabby, bo coś nie jest po ich myśli :)
Rencar - 14-10-2017, 00:06

MySticK napisał/a:
ahh ból dupy Jabby, bo coś nie jest po ich myśli :)


Jak już jesteśmy przy dupie, to po prostu pomysł był do dupy i do dupy kąsasz temacik, skoro nie rozumiesz dlaczego. Co do samego w sobie bólu dupy, to odkopałeś temat po miesiącu, który z wejścia nie miał prawa przejść, tylko po to, żeby napisać, że ktoś miał ból sralnika... serio gościu nie widzisz kogo coś tu boli? :511:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group