My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Program do inteligencji

MiT - 02-01-2018, 21:46
Temat postu: Program do inteligencji
Hej,

mam koncepcję zrobienia programu, w którym wprowadzamy lvl oraz profesję w konsoli, a następnie wyświetlana jest preferowana inteligencja do expienia.

Wybór lvl'a decydowałby o miksturach, im wyższy tym lepsze mikstury.
Wybór profesji wpływałby na występowanie leczenia (mag od 1 poziomu, a woj od 70)
Pobranie programu byłoby niezbędne do jego użytku rzecz jasna.

Chcielibyście coś takiego w ogóle?

luckerr190 - 02-01-2018, 21:49

Ciekawa sprawa, z pewnością dla wielu 'zielonych' w kwestii inteligencji byłoby to pomocne. Z chęcią zobaczyłbym taki program może podniosę swoje umiejętności w tej sprawie :P
Dark s2 - 02-01-2018, 21:55

Pomysł ciekawy, ale moim zdaniem program powinien mieć "zaprogramowane" każde expowisko z możliwością konwertowania ekwipunku i statystyk gracza ze statystykami potworków w celu ustalenia najlepszego i najkorzystniejszego dla nas 'ratio'. Według mnie idea bardzo praktyczna i rzecz jasna do zrealizowania, lecz bardzo czasochłonne- jeżeli miałoby to być dopięte na ostatni guzik.
MiT - 02-01-2018, 22:14

Dark s2 napisał/a:
Pomysł ciekawy, ale moim zdaniem program powinien mieć "zaprogramowane" każde expowisko z możliwością konwertowania ekwipunku i statystyk gracza ze statystykami potworków w celu ustalenia najlepszego i najkorzystniejszego dla nas 'ratio'. Według mnie idea bardzo praktyczna i rzecz jasna do zrealizowania, lecz bardzo czasochłonne- jeżeli miałoby to być dopięte na ostatni guzik.


Też o tym myślałem, ale finalnie uważam że zbyt dużo pracy, czasu (którego ciągle mało) a te informacje byłyby istotne dla max 15 graczy.

Death_leny - 02-01-2018, 23:25

Spoko pomysł Panie Micie :) sam chętnie zobaczę efekty ;)
wisla12h - 03-01-2018, 08:09

Pomysł znakomity...ale właśnie jak z czasem u MiTa? Jest chociaż trochę lepiej niż było?

W ostatnim czasie widziałem pod Eternią trzech totalnych nowicjuszy, którzy pytali właśnie o to jak ustawić inteligencję. Ten pomysł byłby bardzo przydatny.

Icuś Acuś - 03-01-2018, 11:21

To się bardzo przyda bo akurat jestem w trakcie tworzenia reklamy tej gry i głównie świata 6tego. Może mi się uda ściągnąć nowych graczy wiem że to bez sensu ale warto próbować tak że ja jestem za. Dobry pomysł :D
Love - 03-01-2018, 11:39

ŚWIETNY POMYSŁ MIT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P :-P :idea:
AllAh AkbAr - 03-01-2018, 11:42

BZDURA ROBISZ COS GŁOWNIE MYSLAC O SOBIE ,,, JUZ 70 LVL A CZEMU NIE 500 LVL ?
MiT - 03-01-2018, 12:17

AllAh AkbAr napisał/a:
BZDURA ROBISZ COS GŁOWNIE MYSLAC O SOBIE ,,, JUZ 70 LVL A CZEMU NIE 500 LVL ?


Gracze obeznani z grą wiedzą doskonale, że poniżej 70 poziomu nie ma pierścienia który dodałby MP w wystarczającej ilości pod minimum 3 użycia, ale to szczegół o którym pewnie wiesz...

AllAh AkbAr - 03-01-2018, 12:19

[ciach]
MiT - 03-01-2018, 16:56

Po rozmowie na chacie z użytkownikami, doszedłem do wniosku że program będzie funkcjonował w zakresie 1-100 lv. Jest to wystarczający okres, by dać dobry nawyk graczom.
Na dniach powinna powstać wersja testowa, jeden z graczy otrzyma link. Jeśli będziesz wszystko w miarę akceptowalne, puszczę już "oficjalnie" link do pobrania.

MiT - 04-01-2018, 17:47

Program możecie znaleźć w temacie Projekt MF, link https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=39017 .
To by było chyba na tyle tutaj ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group