My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Błędy - Błąd podczas wystawiania towaru za wyższą cenę

Orange94 - 25-08-2018, 11:29
Temat postu: Błąd podczas wystawiania towaru za wyższą cenę
Witam, na św 6 jest błąd podczas wystawiania towaru bliskiemu limitowi, ponieważ według średnich cen na targu mosiężny hełm mogę wystawić za max 250000 G czyli limit, więc wystawiłem go za 240000 i po wystawieniu okazuje się że limit ceny został osiągnięty ponieważ maksymalna wartość tego przedmiotu to 120787 WTF? :570: czemu nikt nie zauważył tego błędu i go nie naprawiał?
MiT - 25-08-2018, 12:49

To nie jest błąd, Ty widzisz niższy limit ze względu możliwości kupna go w sklepie.
Kwota 250k jest widoczna dla osób, które nie dotarły jeszcze do nordii bodajże.

Love - 28-08-2018, 22:23

dokładnie tak jak mówi kolega/junioradmin/gamemaster/admin/premier/prezydent/wójt/burmistrze/prezesAODu/najlepszygracznas6/ MiT, jeśli dany sprzęt masz dostępny w sklepie, nie mozesz go kupić za ten górny limit (sprzyjałoby to przelewom, a na pewno znAoDleźliby sie tacy gracze co aktywnie korzystaliby z takiej luki) wiec Ty widzisz ten dolny limit, a osoba która nie ma go dostępnego w sklepie jak najbardziej może go kupic za wyższą kaske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!

BB CoDe - 29-08-2018, 12:12

Love napisał/a:
dokładnie tak jak mówi kolega/junioradmin/gamemaster/admin/premier/prezydent/wójt/burmistrze/prezesAODu/najlepszygracznas6/ MiT, jeśli dany sprzęt masz dostępny w sklepie, nie mozesz go kupić za ten górny limit (sprzyjałoby to przelewom, a na pewno znAoDleźliby sie tacy gracze co aktywnie korzystaliby z takiej luki) wiec Ty widzisz ten dolny limit, a osoba która nie ma go dostępnego w sklepie jak najbardziej może go kupic za wyższą kaske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!



Pozwolę sobie poprawić kolegę. Pisząc "najlepszygracznas6" miałeś oczywiście na myśli świat nr3, tak?

TOP2 Player, 1.350mln. pkt. rankingowych + team TOP2.
~ Świat 3 ~

michol11 - 30-08-2018, 17:57

Love napisał/a:
JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!

Cóż mogę dodać, przez wiele lat nie było chyba lepszego kandydata na stanowisko GM, pro gracz, pomaga na forum, jak widać po jego słowach jest gwarantem sprawiedliwości gdyż nawet inni GM nie będą mogli sobie pozwalać na kolesiostwo, głosujcie na niego!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group