Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
06-12-2007, 12:49
Pare pomysłów, c.d. ;)
Autor Wiadomość
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-03-2007, 14:45   

Cytat:
Pitazboras: Widzę ,że kochasz krytykować :cool:

Hmmm... Jak coś uważam za złe, to krytykuję (staram się konstruktywnie). To chyba normalne? Chciałbym zauważyć, że przy kilku propozycjach byłem na tak.

No dobra, to teraz sobie trochę pokrytykuję ( :cool: ):

Zyga napisał/a:
No tez fakt... zmuszać sie nie powinno ale musi być jakiś sposób aby niektórzy cześciej walczyli z graczami :)

Czy ja wiem czy musi? Już ci pisałem wielokrotnie i powtórzę jeszcze raz: Ta gra nie polega na walce z graczami.

Co do depozytu: Mi powiększenie go by nie przeszkadzało, tylko po prostu takich tematów było już takie multum, że każdy następny wywołuje we mnie niechęć.

Zyga napisał/a:
Worda i Exela też nie masz calyc zas pod ręka :)

A, to prawda. Ja żeby używać Worda czy Excela musiałbym restartować kompa ;) Poza tym pierwsze słyszę, żeby pakietu biurowego (a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego) używać do robienia notatek. Od tego są Notepad, Wordpad, Kate, czy co tam kto ma na swoim systemie.

Zyga napisał/a:
obciazenie serva-prawie ,że brak

Obciążenie małe, ale zbędne.

Zyga napisał/a:
zdecydowanie mniej niż przy skryptach html

Możesz to rozwinąć? Pierwszy raz słyszę o skryptach html. Chodzi ci o ECMAScript? Czy o to, że w prezentacji można używać znaczników HTML? Pewnie to drugie, więc:
1. Znaczniki tak dużo nie zajmują, chyba że tworzysz jakieś zaawansowane struktury (nie wiem co można w prezentacji, bo nie próbowałem, ale przecież nikt tam sobie nie buduje strony domowej).
2. W prezentacji możesz sobie umieścić tekst bez znaczników i wtedy wyjdzie na to samo.

I żeby nie było, że tylko krytykuję:
Zyga napisał/a:
Hmm...istnieje cos takiego jak prywatnosc osobista ;)

Co racja to racja. Co prawda raczej nikt nie pisze na PW intymnych wyznań miłosnych, ale nie chciałbym, żeby ktoś grzebał w mojej korespondencji.
 
 
ZiGgY 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 126
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2007
Wysłany: 18-03-2007, 14:47   

1. Też, często się do mnie odzywają nieznane numery ("solo?" -.-), ale czy nie lepiej się po prostu zapytać z kim rozmawiamy? Pomysł mi obojętny.
2. Najgłupsza propozycja. Dlaczego mam walczyć jak nie chcę bo warunki mi na to nie pozwalają (jestem ścianą) i nie zamierzam tracić eliksów? Może jeszcze mamy kupować raz na tydzień coś na targu bo inaczej traci się całą kasę?
3. Można by zwiększyć, ale i tak noszę zawsze wszystko przy sobie.
4. Mi by się napewno nie przydało, ale innym osobom, które spędzają przy grze więcej niż powinno :D i stoją pod miastem cały dzień, owszem.
5. Bardzo mi to odpowiada :D Bym już miał taką długą tą liste...
6. W sumie ciekawy pomysł. Można by się pobawić, a później powspominać ;P
7. Taaak. Sam zastanawiałem się, czy zaproponować to. Przy duzej ilości PW już nie pamiętam do kogo i co wysyłałem.
_________________
"Przegraliśmy, bo nie wygraliśmy."
 
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 20-03-2007, 07:30   

Cytat:
7. Taaak. Sam zastanawiałem się, czy zaproponować to. Przy duzej ilości PW już nie pamiętam do kogo i co wysyłałem.


Chcialeś ale niedałeś :-D

Takie wiadomosci wysyłane kiedyś były(Old ver.) tylko ,że znajdowały sie w miejscu gdzie były wiadomosci otrzymane...to wygladło jak...oj, niezły syf ^^"
No i mnóstwo mijsca na servei zajmowały, takie wiadomosci wysyłane co kilka dni powinny sie kasować.

Co do tabeli z wrogami:

Hmm...pomysłalem ze moze ona byc w innym miejscu,
Jeżeli server jesyt odciązony to sama sie odświeża,
Możn a by było wstawiać znaczniki na tej liście i Ci co sa online wg kolejnosci znaczników układaja sie od góry :)


Komentujcie dalej... :-)
_________________
 
 
Zozol
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Zozolek
Dołączył: 03 Wrz 2005
Wysłany: 20-03-2007, 10:55   

3. Zamiast tego, można by zrobić tak: 1-10 lvl - 1 item. 4-49 lvl - 4 itemy, 90-99 - 9 itemów... Ktoś jest za? :<
 
 
Killer
[Usunięty]

Wysłany: 20-03-2007, 15:18   

na wszystko tak ...... wogule gratuluje bardzo dobrych tematów i że chce ci się tyle pisać mam nadzieje że ktoś to doceni ;)
 
 
DzikI 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: ReCy
Level: 126
Wiek: 32
Dołączył: 24 Lis 2006
Skąd: ZaKoPiEc CiTy ;)
Wysłany: 20-03-2007, 16:47   

1.Nie potrzebne
2.Dobre, tylko czy oni np. nie walczyli by o expa dajmy z 10 lvl, wprowadziłbym +/- 10 lvl
3.Może być, ale ja tam w depo mało co trzymam ;)
4.Fajne na taK ;)
5.Za ;)
6.ZA
7.zA
 
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23-03-2007, 21:00   

Cytat:
na wszystko tak ...... wogule gratuluje bardzo dobrych tematów i że chce ci się tyle pisać mam nadzieje że ktoś to doceni ;)


Hmm...moze.... ale kiedys... ;)

Cytat:
3. Zamiast tego, można by zrobić tak: 1-10 lvl - 1 item. 4-49 lvl - 4 itemy, 90-99 - 9 itemów... Ktoś jest za? :<


Chodzi o to ,że powinno być miejsce na zmiane eq z walki na walke...
Ja bedąc hybryda na kazda walke musze sie inaczej ubrac :)
Więc miejsc powinno być z 6~7 (buty, rękawice, miecz, tarcza, hełm, zbroja i eq. zmiana gemu)

Cytat:
2.Dobre, tylko czy oni np. nie walczyli by o expa dajmy z 10 lvl, wprowadziłbym +/- 10 lvl


Hyh...no też fakt... dobrze ze o tym wspomniałes.... chociaż watpie zeby ten pomysł przeszedl... :P
Za duzo osob tu jest na NIE :<



Pozdrowienia dla Pitazboras... :) który naprawde nieźle potrafi ocenić i oczywiscie skrytykowac :D (to nie sarkazm ;) )
_________________
 
 
Majk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Michal
Level: 160
Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2007
Skąd: Tczew
Wysłany: 24-03-2007, 09:26   

4,5,6

Moim zdaniem to najlepsze pomysły a szczególnie depozyt :)
Wiecej miejsca przyda sie własnie teraz bo jak napisałes jest wiecej broni itd.

Co do pomysłu z ta lista wrogów to tez jestem na TAK xD
Mogłaby ona byc wyswietlana dla kazdego gracza zeby nawet ten kto jest na naszej czarnej liscie mogłby sie o tym dowiedziec xD
 
 
garaa 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Serowel
Level: 79
Wiek: 33
Dołączył: 05 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-04-2007, 21:39   

1> Z adresem IP raczej nie bo to narusza cudzą prywatność i są osoby ze zmiennym IP, a to byłoby dopiero obciążeniem... równie dobże może podać adres domowy... Ale gg to jak najbardziej.

2> Mam wiec sie nie wypowiem :D :D

3> To denerwóje nie tylko ciebie, jak sie nabije przypadkiem rsa to dopiero jest się wkużonym jak się coś straci

4> Hmm to też by się przydało zwłaszcza tym ze słabszym netem...

5> To już jest poruszane wszędzie...

6> A od czego masz worda czy kartke

7> to się przyda, ale kb się skończą.
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 07-12-2007, 03:23   

Czesc pomyslow trafila na liste TODO
Cytat:
• Szybkie wysyłanie wiadomości graczom z mapy

Cytat:
• Podział listy przyjaciół na listy 'kumpli' i 'wrogów', gracze w sieci "idą" na góre listy

Cytat:
• Notatnik

Cytat:
• Wysłane PW zachowywane w zakładce

Oczyscilem temat ze zbednego spamu i przenosze do Archiwum propozycj.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom