Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Tomi
09-01-2008, 12:55
Niesłuszne ostrzeżenia
Autor Wiadomość
Kola
Użytkownik Roku 2006!



Level: 19
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2005
Wysłany: 09-01-2008, 12:50   

Sus pect, zmazany pasek w adidasie przekręcona łyżwa produkt targu 1000 lecia w poszukiwaniu prawdy, łezka się kręci w oku, muszę podrzucić ten pomysł polskiemu dystrybutorowi Disneya coś czuję, że będzie to hit na youtube, kto ma podkładać głos do twojej postaci Krzysztof Tyniec czy Cezary Pazura? Z moich wiadomości wynika, że ostatnio wybraliśmy razem urlop myślałeś, że twoje zniknięcie umknie mojej uwadze. W sumie nie czytałem wszystkich wypocin bo chyba nie warto, ze mnie taki wątły człowiek i dwa ostry nosze na klacie a tyś zeżarł wiadro koksu zagryzł 2 wiadrami paszy popijając hmb w płynie i cię boli, nie wiem o co chodzi. Proponuje ulżyć twoim cierpieniom, w ramach tego przyznaje ci pełna prawa do bycia debilem bo nie wiem czy tak bardzo chcesz nim być albo odwrotnie, jakkolwiek nie chcę cię trzymać w niepewności głosuje na opcje nr. 1, możemy nawet ankiete założyć, ups a może pomyliłeś fora, gdzie ten brokat co powinien zdobić forumowe stajla ;) A teraz zejdź z kaktusa bo chyba cię nie nauczyli, że to kłuje, gdybyś wiedział to być nie zaczynał. Acha co do moich ostrzeżeń uważam, że są niesłuszne z racji tego, że mój przedmówca po tej samej bójce został ułaskawiony. Acha Shell to zero =]

ps. proszę nie jedź mi po ort =*
_________________
Like some cat from japan.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom