Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ADIHC1
14-03-2010, 19:03
Regulamin działu Hyde Park
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 09-02-2008, 22:13   Regulamin działu Hyde Park

Po co ten Regulamin? Z tego samego powodu, dla którego powstały inne Regulaminy - dla lepszej organizacji działu i utrzymania jako takiego ładu. Złamanie któregokolwiek punktu Regulaminu zaowocuje +1 ostrzeżeniem. Jednocześnie zachęcamy do tworzenia tematów, które będą prowadzić do ciekawych dyskusji - ostatnio mamy deficyt takich tematów..

1. Zabronione jest dublowanie tematów - zanim coś napiszesz, sprawdź czy już wcześniej ktoś o tym nie pisał.
2. Zabronione jest reklamowanie swoich stron i/lub for - od tego jest odpowiedni przyklejony temat.
3. Zabronione jest umieszczanie wszelkich linków promocyjnych (tzw. refy).
4. Zabronione są tematy związane z "zarabianiem przez Internet".
5. Zabronione są tematy typu: "Pomogę wszystkim w czymś-tam" - jak ktoś będzie potrzebował pomocy, to poprosi o nią.
6. Zabronione są prośby o avatary i sygnatury - od tego powstały odpowiednie subfora.
7. HP to nie Google - jeżeli czegoś szukasz, to od razu zapytaj o to Wujka Google, bo prędzej czy później i tak odeślemy Cię tam.

Regulamin w razie potrzeby zostanie rozbudowany i/lub zmodyfikowany.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
Ostatnio zmieniony przez MichuL 23-03-2009, 18:52, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 21-03-2008, 10:56   

Dodałem 10 punkt. Jest podobny do 6, ale wyróżniony, i osoby które będą umieszczały takie tematy też będą wyróżnione. (Nadal za umieszczenie refa jest upomnienie, ale za temat w tym stylu - od razu ostr. Jest to spowodowane tym, że większość refów to niegroźne rzeczy jak Bitefight itd. Ref do strony z zarabianiem można już podciągnąć pod kradzież.)
_________________
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 21-03-2008, 13:31   

niby w jaki sposób to kradzież? osoba rejestrująca się z refa dostaje w tym systemie tyle samo, jedynie polecający ma bonusy, ale bez strat poleconego g;)
_________________


 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 21-03-2008, 14:35   

Nie widzę sensu dodawania tego punktu, w końcu jest już
Cytat:
6. Zabronione są tematy związane z "zarabianiem przez Internet".


Następnym razem liczę na to, że zmiany uzgodnisz ze mną..

Później to poprawię.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 10-11-2008, 11:34   

W związku ze skargami userów, oraz naszym ustnym zezwoleniem na rozluźnienie obyczajów, wykreślam punkty 4 i 5
Kod:
4. Zabronione są wszelkiej maści łańcuszki (np. liczenie do nieskończoności, i tym podobne bzdury).
5. Zabronione są wszelkiej maści głupkowate i nic nie wnoszące do dyskusji posty - nie będziemy tolerować spamu.
... licząc ofc na Wasz zdrowy rozsądek.
PS: zmieniono numerację :)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom