Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 13:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 14-09-2008, 09:33   

Charlie napisał/a:
Nic już nie mówie -.-

Ale to jest już przezabawne "bachory lat 13" a co ty jak się urodziłeś to już miałeś więcej ? Każdy był kiedys młody i popełniał błędy a teraz jestem pro bo jestem starszy to mogę przezywać młodszych od bachorów ? cofnij się pare lat wstecz i w ten sposób bluzgasz na semego siebie -.-


wiesz owszem miałem kiedyś 13 lat ale raz, że internet pomagał mi głównie w szkole, ale na forach bywałem, bywało też wielu moich rówieśników i wiesz co? nie przezywali mnie i innych od bachorów, dzieciaków itp. i nie zgadniesz dlaczego, bo zachowywaliśmy się normalnie...
_________________


 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 14-09-2008, 13:59   

Charlie napisał/a:
Ale to jest już przezabawne "bachory lat 13" a co ty jak się urodziłeś to już miałeś więcej ? Każdy był kiedys młody i popełniał błędy a teraz jestem pro bo jestem starszy to mogę przezywać młodszych od bachorów ? cofnij się pare lat wstecz i w ten sposób bluzgasz na semego siebie -.-

Niczego nie rozumiesz.. Tu nie chodzi o wiek, a to co ktoś ma do powiedzenia i jak się zachowuje. Gdyby mi ktoś zwrócił uwagę, to zastanowiłbym się czy faktycznie ma rację i w razie potrzeby zmieniłbym swoje zachowanie. A większość takich osób tylko oburza się, dodatkowo przykrywając się młodym wiekiem - myśląc, że zostaną łagodniej potraktowani?


Temat otwieram - dobrze to wykorzystajcie..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-09-2008, 20:47   

ADIHC1 napisał/a:
Temat otwieram - dobrze to wykorzystajcie..


Jeżeli twoim zdaniem ludzie mają dalej się tutaj obrzucać błotem to proszę bardzo.
Dawno nie widziałem takiego zbiorowego aktu złości, nienawiści, itp. . . .
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 15-09-2008, 22:36   

ADIHC1 napisał/a:
Temat otwieram - dobrze to wykorzystajcie..

Nie będą potrafić wykorzystać tego, to temat zostanie zamknięty i posypią się ostry. Ale jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania, to ma ku temu szansę..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
AgresT 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Rychu P
Level: 999
Dołączył: 30 Lis 2007
Wysłany: 02-03-2009, 07:24   

Czy tak naprawdę chcecie nie moderowanego HP? to zrobi się czateria czy cu innego... zaczną się "rozmowy" o długości penisa i jeszcze gorzej...
 
 
 
Donert 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 25
Świat: 3
Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 02-03-2009, 16:55   

Mam pytanie w jakim stopniu oceniane są "sensowne" posty...wiec co oznacza słowo sensowny,ale nie wiem jak one są wybierane :)

Z góry dzięki za odpowiedz :)
 
 
Madzia 
Użytkownik



Nick: Nie gram niestety
Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 02-03-2009, 17:07   

Sensowne = udzielające konkretnych, trafnych i pomocnych komus tam odpowiedzi, i brak glupkowatych pytan o cos dosłownie oczywistego...
_________________
~ Arena ~ Moja Galeria ~ Gospoda 0g Madzia~


マグダ - Maguda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom