Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Posąg w tytanowycj jaskiniach
Autor Wiadomość
koli
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: blumen
Level: 134
Dołączył: 10 Gru 2012
Wysłany: 16-12-2013, 18:23   Posąg w tytanowycj jaskiniach

Cytat:
Po wygranej (z dementorem) udajemy się w pobliże fontanny obok karczmy aby porozmawiać po raz kolejny z Anabellą,
która opowie nam historię dziewczyny uwięzionej w posągu w Tytanowych Jaskiniach. Podczas dialogu
wypowiada ona bardzo ważne zdanie: "Quid sit futurum cras, fuge quaerere."
Gdy już porozmawiamy z dziewczyną, ponownie udajemy się do posągu i wpisujemy w/w cytat.
Słyszymy kobiecy głos wydobywający się z posągu który zadaje nam zagadkę, na którą odpowiedzią jest
"przyszłość". Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi ratujemy duszę dziewczyny. Z pomnika wypada również
stary kluczyk, który później nam się przyda. Chyba po raz ostatni w tej części solucji udajemy się na
rynek Ozaroth aby rzucić psu pilnującemu wejście do piwnicy omlet przygotowany przez Jolandę.
Zostajemy przyłapani przez Kowala który opowiada nam historię swojego dziadka oraz tajemniczego włazu...


Wygrałem z dementorem i podchodze do tego posągu w tytanowych jaskiniach i nic się nie dzieje, co zrobiłem źle?[/quote]
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 18:26   

Najpierw musisz porozmawiać z Anabellą, po wejściu na rynek, po lewej stoi przy pomniku, potem idziesz do pomnika w jaskiniach.
 
 
koli
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: blumen
Level: 134
Dołączył: 10 Gru 2012
Wysłany: 16-12-2013, 18:39   

Rozmiawiałem już nią, nawet kilka razy i kilka razy podchodziłem do pomnika i nic nie wyskakuje
 
 
PN00b
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2013, 18:55   

Wybrałeś opcję dialogową;'co to za dziwne napisy na pomniku'?
 
 
koli
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: blumen
Level: 134
Dołączył: 10 Gru 2012
Wysłany: 16-12-2013, 20:35   

Tak, podawała mi ten tekst "Quid sit futurum cras, fuge quaerere." Oraz opowiadała że w odbiciu wody można zobaczyć dziewczynke czy coś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom