Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Mfo 2 - Android
Autor Wiadomość
Nikt Ważny
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: aaaaaa
Level: 1
Dołączył: 03 Sty 2015
Wysłany: 04-01-2015, 13:33   Mfo 2 - Android

Nie mam pojęcia dlaczego angol zamknął ten temat
Kod:
http://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=37993

ale nie wnikam, temat nie łamie regulaminu więc Proszę się nie zachowywać jak rozwydrzone dziecko, teraz pew ie aby pokazać kim to się tu nie jest, ten temat też poleci, a ja razem z nim.

Kontynuując, dlaczego według Ciebie BaGGy to ktoś z nas ma szukać sponsora? Ja będe na tym zarabiał czy Jacek i Tomi?
Nie mają kasy? Nie trzeba płacić z góry, ale problem pewnie leży w tym, że nie lubią się dzielić.
Jakby administracja była jak trzeba i respektowała graczy to zebranie pieniędzy to byłby mały 'pikuś', oczywiście nie w tej chwili bo teraz to świeci pustkami, a przez kogoś do tego doszło, nic się samo nie robi.
Podam przykład, jakiś czas temu na jednym z polskich warezów trzeba było kasy na nowe serwery (nie wiem dokładnie ile było potrzeba), ale tak czy inaczej dobrowol ie ludzie wpłacali ile chcielo, a zebrali jakieś 4 razy więcej niż chcieli.
Tak to już w życiu jest, że jak się kogoś olewa to w drugą stronę jest to samo, pomijam fakt, że dostałem PW od osobbija z forum, który chętnie by pomógł w programowaniu.
Koniec końców dam sobie ręke uciąć, że wersja na androida/ios przewyższyła by przychodami mfo 3.

Zapraszam do dyskusji, bez zbędnych postów, spamu i trollowania.
Temat nie łamie regulaminu.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 04-01-2015, 13:48   

Boże człowieku ogarnij się. Jakby Jacek i Tomi chcieli zrobić wersję na smartfony to już by to dawno zrobili. Widocznie mają jakiś powód, dla którego tego nie robią i to uszanuj. Chcesz mieć wersję na smartfony to zrób ją na własną rękę i skończ spamować.

Cytat:
dostałem PW od osobbija z forum, który chętnie by pomógł w programowaniu.

Pomoże albo zaszkodzi.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 04-01-2015, 13:53   

Jeśli rzeczywiście masz osobe które pomoże Ci w programowaniu gry na smartphona to niech zrobi prostą grę, mini wersje MFO2 i zaprezentuje umiejętności i projekt Tomi'emu który na pewno skorzysta z jego usług, zarobkiem myslę że nie pogradziłby... :mrgreen:
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-01-2015, 14:27   

Koledzy Ci odpowiedzieli. Prosze nie zakladaj juz kolejnych tematow o tej tematyce.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 04-01-2015, 19:12   

MFO2 nie jest już aktywnie rozwijane. Proszę to zaakceptować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom