Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
26-03-2016, 11:19
mfo2? Skandal!
Autor Wiadomość
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11-02-2015, 13:32   

Teraz był ruch przy update mfo3, tomi ma znaleźć trochę czasu na mfo2 w lutym/marcu.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 11-02-2015, 18:01   

Ziomekff napisał/a:
Także ten, podjąłem się wyzwania tomiego, wykonałem je, napisałem, pogadaliśmy miło przez ponad miesiąc. Ale najwyraźniej pan szanowny nie chce/nie potrzebuje mojej pomocy. Więc "póki" co zlewam na wszystko, chciałem pomóc, upominałem się, prosiłem, ale nie dało rady.

Pozdrawiam i radźcie sobie sami


Trudno, czekanie miesiąc, dwa czy nawet pięć to naprawdę nic w porównaniu do wytrwałości jakiej wymaga tworzenie treści w MFO2.
Ja na podjęcie wyzwania też czekałem od marca 2013... i też nie w 100% kompletne otrzymałem, ale zgodziłem się na próbę, pomimo, że temat fabuły był już dawno uznany za zamknięty. Była okazja, ale nic na siłę. Trzeba było jeszcze trochę poczekać, ale w końcu doszło by to do skutku (o czym pisałem na PW). Wszystko było już zaplanowane, miał być lada dzień/tydzień postawiony specjalny testowy serwer z panelem do prób.

a tu nagle taki typowy foch :)

Ok, to ja już nie będę angażował czasu na to. Kolejny raz przekonałem się, że jednak nie warto.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 11-02-2015, 18:40   

Ale wtopa Ziomku. Przyznać musze sprawdziłem twoje wykonanie w RPG makerze, nic nadzwyczajnego, proste eventy które każdy początkujący może zrobić, jedyny plus to mapki, choć i tak nie wiem czy są idealną kopią tych w MF2, bo fabuły niestety nie przeszedłem ;)

_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 11-02-2015, 19:21   

Tomi nasza rozmowa jest dalej aktualna ?

[ Dodano: 11-02-2015, 22:13 ]
ElfenLied napisał/a:
Ale wtopa Ziomku. Przyznać musze sprawdziłem twoje wykonanie w RPG makerze, nic nadzwyczajnego, proste eventy które każdy początkujący może zrobić, jedyny plus to mapki, choć i tak nie wiem czy są idealną kopią tych w MF2, bo fabuły niestety nie przeszedłem ;)

Obrazek



Doczytaj temat i wymagania tomiego, okej ? Bo jedynie co ziomek miał zrobić żeby móc działać dalej to wykonać "kopię" salamandrii - z tym że nie musiała być idealnie przeniesiona na rpg maker. Miał pokazać że ogarnia rpg makera.

A I TAK WIELKI PROPS dla niego że coś ruszył i chciał dalej COŚ ROBIĆ Z MFO, bo wielu próbowało i się wywaliło na pierwszych podejściach, wiele legend dalej robi swoje bzdurne fobie co to nie oni, a palcem do gry nie kiwną, dlatego zanim na niego psy zaczniecie wieszać "ZRÓBCIE COŚ". Bo komentarze wasze są zbędne. Możecie spamować i hejtować dalej, bo co więcej potraficie :-)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 12-02-2015, 02:29   

Ziomekff, powiem tak. Nie poddawaj sie! Mozna zrozumiec ze Tomi nie mial czasu przez update w mfo3. Tyle w to wsadziles czasu i wysilku i chcesz sie teraz poddac? Dogadajcie sie jeszcze raz.
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Ziomekff
Użytkownik


Level: 318
Dołączył: 25 Wrz 2012
Wysłany: 12-02-2015, 09:12   

RaZoR napisał/a:
Ziomekff, powiem tak. Nie poddawaj sie! Mozna zrozumiec ze Tomi nie mial czasu przez update w mfo3. Tyle w to wsadziles czasu i wysilku i chcesz sie teraz poddac? Dogadajcie sie jeszcze raz.


Tyle czasu ? Łącznie 2 tygodnie, codziennie siedząc po 1-2h. I jedyne co mi sprawiło trudność to wagoniki, bo były nudne

Ja za to powiem tak: Nie jestem maszyną, jestem człowiekiem, i jak każdy człowiek mam swoje sprawy. A mianowicie pracę (mam własny interes, każdy kto go ma, wie jak to jest), żonę i dziecko, a mimo to znalazłem chwilę czasu żeby podjąć się próby. Dalej, w tej chwili w pracy zaczyna nam się sezon, specjalnie się śpieszyłem żeby coś zacząć w zimę, żeby zmotywować ludzi do grania, pokazać że coś się rozwija, ale teraz nie mam kompletnie czasu. A i chęci się skończyły.

Tomi napisał/a:
Trudno, czekanie miesiąc, dwa czy nawet pięć to naprawdę nic w porównaniu do wytrwałości jakiej wymaga tworzenie treści w MFO2.


Ale tworzenie czegokolwiek, choćby zwykłych dialogów jest lepsze niż bezczynność która zabija wszelką kreatywność i chęci.
Wszystko co planowałem zrobić po dostaniu dostępu do silnika miałem już dawno przygotowane, nawet mapki zrobione w makerze.

Szkoda mi tej gry, i jednocześnie żal, że ma takich twórców.
To wszystko, może po sezonie, w okolicach listopada/grudnia się odezwę :) Ale z mojej strony na nic już nie liczcie
 
 
Karol Watykan
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 12 Lut 2015
Wysłany: 12-02-2015, 11:35   

Powtórzę to co wyżej, mianowicie:
Znowu placz o pixele oraz :
SKŁADAM WNIOSEK O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Ile razy dzikusy mają wam pisać, że mfo2 to zamknięty projekt? Macie chyba dałna ;3
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-02-2015, 18:41   

Karol Watykan napisał/a:
Powtórzę to co wyżej, mianowicie:
Znowu placz o pixele oraz :
SKŁADAM WNIOSEK O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Ile razy dzikusy mają wam pisać, że mfo2 to zamknięty projekt? Macie chyba dałna ;3



Póki jest w internecie nie ma mowy aby był zamknięty, czaisz ? Wystarczy że raz się pojawi i nie ma mowy o wycofaniu się..dlatego to Ty może masz dałna bo nie kapujesz o co biega ; )
Ale jak widać Adi Ci już ostrzeżenie wlepił za pyskówkę i słusznie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Karol Watykan
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 12 Lut 2015
Wysłany: 12-02-2015, 19:45   

Beka, warna dostałem hahaahaha.
Kilka płaczków się zebrało i robią z siebie wybawców MFO2 a kompletnie nic nie potrafią, tylko spamić i pisać jakieś głupoty na forum. Każdy się mądruje co by zmienił w Mf, chociaż nie mają pojęcia o grze.
Zamknąć proszę temat.
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 12-02-2015, 21:19   

Jak na kogoś kto dołączył na forum dzisiaj o 11:33 jesteś wyszczekany.
_________________
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 13-02-2015, 00:24   

Karol Watykan napisał/a:
Wysłany: Wczoraj 19:45     
Beka, warna dostałem hahaahaha.
Kilka płaczków się zebrało i robią z siebie wybawców MFO2 a kompletnie nic nie potrafią, tylko spamić i pisać jakieś głupoty na forum. Każdy się mądruje co by zmienił w Mf, chociaż nie mają pojęcia o grze.
Zamknąć proszę temat.


Krowa ktora głośno muczy, mało mleka daje. Dzieciaki w twoim wieku juz sa po feriach. Wiec śmigaj do szkoły.
_________________
Brak
 
 
 
DaniO 10 
Użytkownik



Nick: Danio10
Level: 295
Wiek: 28
Dołączył: 17 Cze 2012
Wysłany: 26-02-2015, 17:32   

:arrow: Nagle temat ucichł.. Czy coś wiadomo ? Czy będzie przewidywany update w mfo2 w najbliższym czasie?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-02-2015, 21:31   

będzie, czekajcie cierpliwie ; )
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 14-04-2015, 13:05   

Czekamy, czekamy i jakieś nowe informacje? :D
 
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 30-09-2015, 12:10   

chyba nic
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom