Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Nieaktywni gracze.
Autor Wiadomość
GoldenOne 
Użytkownik



Nick: GoldenOne
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2015
Skąd: Kielce
Wysłany: 18-08-2015, 15:46   

Było łatwiej? Było o wiele, wiele trudniej, bo było więcej osób do walki i tak jak wspomniano powyżej, było ŁATWIEJ O PORAŻKĘ. Tutaj teraz się walczy w koło z tymi samymi graczami z czego 1/3 (minimum) to nawet nie chce.

To może by się zachciało jakby nagle się z takiego 30-40 miejsca spadło na 100 :)
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 18-08-2015, 23:31   

GoldenOne napisał/a:
Było łatwiej? Było o wiele, wiele trudniej, bo było więcej osób do walki i tak jak wspomniano powyżej, było ŁATWIEJ O PORAŻKĘ. Tutaj teraz się walczy w koło z tymi samymi graczami z czego 1/3 (minimum) to nawet nie chce.

To może by się zachciało jakby nagle się z takiego 30-40 miejsca spadło na 100 :)


Wtedy też większość nie chciała walczyć, zwyczajnie było więcej graczy, więc wydawało Ci się, że jest więcej graczy pod pvp. Tak, wspomniałem że było łatwiej o porażkę, ale było też łatwiej o zwycięstwo - co chwilę był ktoś do walki. Ranking wbijało się łatwiej i przede wszystkim szybciej.
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 22-08-2015, 14:23   

Aktualizacja 04.02.2014

"4) Wprowadzono zasadę, że postacie, które nie walczyły o ranking (PvP lub zwykły) przez ostatnie 30 dni, nie są brane pod uwagę w rankingu/rankingu PvP. Punkty nie są tracone, a osoba która po wykluczeniu zawalczy o ranking (zwykły lub PvP) zostanie ponownie uwzględniona w rankingu. Na dzień dzisiejszy jako datę ostatniej walki rankingowej przyjęto datę ostatniego logowania. Datę tą można kontrolować w zakładce Gracz->Statystyki->Inne."
_________________
Brak
 
 
 
GoldenOne 
Użytkownik



Nick: GoldenOne
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2015
Skąd: Kielce
Wysłany: 23-08-2015, 19:16   

A z czym to ma powiązanie?
 
 
Death_leny 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: LENIAK
Level: 94
Wiek: 29
Dołączył: 03 Gru 2007
Wysłany: 18-09-2015, 22:05   

Motywację to da żadną, bardziej demotywację. Niestety, mfo2 nigdy już nie wróci do chociażby 50 graczy online i to jest problem, a nie ranking i nieaktywni gracze :)

Btw. zgadzam się, kiedyś najzwyczajniej o niebo łatwiej zdobywało się ranking niż teraz.
 
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 18-09-2015, 23:27   

Ależ oczywiście, że MFO2 ma szanse powrócić do przynajmniej 50 graczy online...baaa ma nawet szanse aby zbliżyć się do 100 online ale do tego niezbędne są aktualizacje, organizacje eventów itp itd... Nawet głupi Mikołaj i padający śnieg potrafi zwiększyć liczbę graczy online. Wystarczy tylko odrobina chęci ze strony administracji! No ale niestety... na to wpływu już nie mamy.

A no i oczywiście na liczbę graczy online ma wpływ reklama....której MFO2 brakuje. Sam próbowałem swego czasu na własną rękę reklamować. Za poświęcone 4 zł przyszło mi 3 poleconych. (strony do promowania linków). Co by było gdyby tak parę groszy więcej i odrobine więcej czasu poświęcić reklamie? Jak nie administracja to przynajmniej sami gracze, którym jeszcze zależy na tej grze, muszą wziąć sprawy w swoje ręce!
 
 
Death_leny 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: LENIAK
Level: 94
Wiek: 29
Dołączył: 03 Gru 2007
Wysłany: 19-09-2015, 10:03   

Żeby tak było, musiałaby tego chcieć administracja.. a niestety, mają na głowie MFO3, gdzie jest więcej graczy i zarobku (no offence ^^). Oczywiście możemy próbować to rozreklamować, ale 50 graczy nie oczekuj ;)

Moje czarne wizje nie biorą się z pesymizmu, po prostu będzie o to bardzo ciężko, co niestety mnie osobiście też przeszkadza.
 
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 19-09-2015, 11:56   

Mialy byc drobne zmiany koncem Marca, widac jakies? No wlasnie. Szkoda sobie nadzieje robic, admini pewnie zapomnieli ze czerwony napis o zmianach w propozycjach dalej widnieje od tego czasu ; ]
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Typ Na TOP_a 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Typ Na TOP_a
Level: 22
Świat: 3
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2015
Wysłany: 03-01-2016, 02:24   

płacz płacz i jeszcze raz placz . poinno moim zdaniem byc jak kiedy dano temu :) a i mozna zrobic noy sw 3 ale bez uzyania MF iem ze to tez na tym sie zarabia ale to tedy dziala tak ze najikeszy lv ma ten co kupi MF . a nie te co ygrya , sorki za pisownie itd.. ale mam faze i nie wiem czemu :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddd
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 03-01-2016, 19:14   

Typ Na TOP_a napisał/a:
płacz płacz i jeszcze raz placz . poinno moim zdaniem byc jak kiedy dano temu :) a i mozna zrobic noy sw 3 ale bez uzyania MF iem ze to tez na tym sie zarabia ale to tedy dziala tak ze najikeszy lv ma ten co kupi MF . a nie te co ygrya , sorki za pisownie itd.. ale mam faze i nie wiem czemu :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddd


Piłeś/paliłeś = Nie pisz[wyloguj sie] :)
_________________
Brak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom