Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
25-03-2016, 10:53
Ostateczne Oczyszczenie
Autor Wiadomość
Pan z Wizją
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Y_Y
Level: 24
Dołączył: 06 Lut 2016
Wysłany: 10-02-2016, 14:09   Ostateczne Oczyszczenie

Witam, jako, że ostatnio myślę sobie co by zrobić, aby poprawiły sie warunki gry w mfo2, wpadłem na 2 genialne pomysły.


1.Zamknąć mfo3, lub zmienić nazwę na zajebanezmargonem.pl
Jest to niewątpliwie gorsza gra od v2, posiada jedynie ładniejszą grafikę, ale co z tego?
V3 wg mnie nawet w 1/10 nie jest tak grywalne jak stare i piękne mfo2
To tak jakby porównywać G1 lub G2 do g3 Zmierzchu Bogów, co z tego, że grafika jest lepsza, skoro grywalnosc jest chuj*owa.
Można by powiedzieć, że szkoda by było ludzi z v3, którzy dużo czasu poświęcili na expienie.
Jednak warto zauważyć liczbe graczy, którzy odeszli z mfo2 przez jakieś zjebane zmiany :)
2.Drugim pomysłem, za który pewnie dostane Bana, jest, choć niemożliwe, wywalenie Tommiego na zbity pysk i oddanie Head Adma komuś, kto nadal wierzy w to, ze stare czasy mógłby choc w części powrócić.
Po wywaleniu Tommiego, proponował bym egzekucje w bunkrze , w którym Hitler popełnił samobójstwo, obydwie osoby zrobily coś, co bylo dla nich piękne (oczywiście nie popieram nazizmu :) ) i oby dwie osoby zjebaly.



Mam nadzieję, że mimo mojego chamskiego stylu i radykalnych wypowiedzi , ktos jeszcze ma swoje mokre marzenia podoba do moich powyższych propozycji.

Również mam nadzieje, że mówiąc bebe o Tommym, ulżyłem paru graczom.

Pozdrawiam :569: :cool: :572: :mrgreen: :oops:
 
 
Awkward 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 06 Lut 2016
Wysłany: 10-02-2016, 14:19   

Przecinki po spacji. Skandal!
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 10-02-2016, 15:28   

Mfo3 oprócz fabuły nie ma NIC wspólnego z mfo. nazwa powinna być inna od samego początku.
Widzę, że frekwencja w mfo3 nie powala :) niewiele więc osób w to gra niż w v2
Jakby mfo2 było rozwijane to nadal by byli tu gracze. Ale Tomi pewnie nikomu gry nie odda ani nawet nie poszerzy teamu. Nie ogarnia czasowo rozwijania 3 a co dopiero mówić o v2.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Awkward 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 06 Lut 2016
Wysłany: 10-02-2016, 15:36   

Więcej ludzi się przewija w v2 podliczając wszystkie światy dziennie, niż w tym v3.
Na v2 brakuje tylko administracji do pilnowania.
 
 
Pan z Wizją
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Y_Y
Level: 24
Dołączył: 06 Lut 2016
Wysłany: 10-02-2016, 15:37   

A wiec został tylko zamach i odebranie władzy siłą :D

A tak serio to zdaje mi się, ze nie potrafi ani poprosić o pomoc, ani przyznać do błędu.
 
 
poscow 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: poscow
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 26 Sty 2016
Wysłany: 12-02-2016, 15:55   

Dajcie spokój temu v3, niech sobie będzie. Robicie z siebie oszołomów pisząc tak. Wole v2, ale to nie powód zeby zamykać grę z mojego czy waszego widzimisie, za kogo wy sie uwazacie?

Nic dziwnego ze tomi tutaj nie wchodzi, skoro pojawiają sie argumenty typu - zamknąc mfo3. Żenada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom