Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
dodac limity cen na s6...
Autor Wiadomość
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 26-04-2016, 19:28   dodac limity cen na s6...

Gra na s6 przestaje byc normalna. Ceny z dnia na dzien rosna w taki sposob, ze nie wiem ile trzeba wydac na cos na aukcji, zeby to kupic.

Od 45 lvla licytuje kilka rzeczy na aukcji. Mam juz prawie 54 lvl i nie wygralem zadneh z nich, bo non stop ktos daje wiecej. Rozumiem - aukcja, ale kurde bez przesady... Ceny sa juz zawyzane do przesady. Zloto latwo zdobyc i to zapewne jest ten problem, tylko zadna frajda na 54 lvl latac w eq na 25-44 lvl... Tylko dlatego, ze zawsze ktos ma wiecej zlota.

Zrobcie jakies przyzwoite limity cen rowniez do EQ

Dodatkowo proponuje wprowadzic jakies ograniczenia, aby nie mozna bylo licytowac przedmiotu o wiecej niz 50-70 lvl slabszego niz nasz aktualny lvl... High lvle wykupuja low levelowe itemy, to juz jest lekkie przegiecie palki. Z takim handlem s6 szybko sie wyludni.
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 26-04-2016, 19:44   

Zgadzam się, powinni wprowadzić jakiś blok dla high lvl, bo np. chciałem kupić Czerwony Hełm podajże i 70lvl wygrał aukcję... Po co mu to ?
 
 
 
Defondros 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Defondros
Level: 8
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 25 Kwi 2016
Wysłany: 26-04-2016, 21:58   

Jestem za. Przynajmniej jakieś unikatowe eQ nie powinno mieć limitu cen bo jak wiadomo jest ciężkie do zdobycia i na takim ekwipunku powinno się właśnie zarabiać. Według mnie każde itemy co są w miastach do kupna w sklepie powinny mieć limit ceny.
_________________
Defondros
 
 
Demonstration 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Yashi
Level: 999
Dołączył: 26 Lut 2010
Wysłany: 01-05-2016, 13:36   

Valky napisał/a:
Zgadzam się, powinni wprowadzić jakiś blok dla high lvl, bo np. chciałem kupić Czerwony Hełm podajże i 70lvl wygrał aukcję... Po co mu to ?


A teraz ciekawa sytuacja: jestem w turnieju na 30lv i chcę kupić omikron, który jest mi niezmiernie potrzebny. I co się dzieje? Blokada i nie mogę go zalicytować :570:
 
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 01-05-2016, 15:29   

Demonstration, no może trochę za bardzo jest zawężony limit. Chodziło mi bardziej o przykład, który podałem, kiedy 70lvl kupuje eq na 21 poziom ;)
 
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 01-05-2016, 20:39   

Podsumowując! Zmiany na targu mówiąc bardzo delikatnie nie były trafione... Czekamy na zmiany!
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 03-05-2016, 07:17   

Faktycznie, admini zrobili nie to, co powinni. Zamiast dać limity cen, to dali limity kupna. Jeśli już, to nie aż tak przesadzone...

Admini, czas na rewanż, bo wcale nie poprawiliście sytuacji :/

Całkowite zniesienie limitów cen zepsuło tylko grę m.in. przez licytacje mikstur.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom