Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
zmiany od allaha
Autor Wiadomość
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:40   

SKONCZ BO GWIAZDORZYSZ , TEN TEMAT NIE JEST PO TO ABY SPR CZY JA TO SELF MADE JAK AZ TAK CIEBIE TO INTERESUJE TO ZALOZ TAKI TEMAT
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-11-2016, 20:42   

AllAh AkbAr napisał/a:
SKONCZ BO GWIAZDORZYSZ , TEN TEMAT NIE JEST PO TO ABY SPR CZY JA TO SELF MADE JAK AZ TAK CIEBIE TO INTERESUJE TO ZALOZ TAKI TEMAT


Nikt tu typie nie gdyba i nikt nie musi już sprawdzać, że to Ty. Zostało potwierdzone, ale cieszy mnie, że się siebie wstydzisz, może wyciągniesz z tego jakieś wnioski. Na tym kończę, nie warto tracić na Ciebie czas.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:45   

A CO DO GRACZA SELF MADE TO WIEM CO PISAŁ

MIAL SWOJE ZDANIE I TYLE PRZEDSTAWIL JE W WLASNY STYLU FAKT W NIE ODPOWIEDNIM JAK NA POZIOM TEGO forum :) ))

NAPISAŁ TO CO CHCIAŁ I TYLE A OPINIA INNYCH GO NIE INTERESOWAŁA TAKIE MOJE ZDANIE WNIOSKUJAC PO TYM CO PISAL I JAK


TO ZE CHWALIŁ SIE ZE OSZUKIWAŁ TO WEDLUG NIEGO COS Z 1 STRONY MA RACJE ZE BYLI CZY NADAL SA TACY GRACZE CO SIE DAJA. BO CZYM SIE CHWALIC ZE SIE FABUŁE PRZESZLO CZY RQ WBIŁO NA BANANACH ?

[ Dodano: 14-11-2016, 20:47 ]
POTWIERDZONE NA gg ZAPEWNE A WIESZ CO ROBI TU gg ALBO MOZE TAK ILE JEST WARTE :) )))



NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 14-11-2016, 20:51   

1. Opcja może kiedyś wejdzie w życie, ale teraz zrobiłby się chaos. Nie szukajmy daleko: ostatni dzień zapisów do turnieju kilku graczy cofa się np. z 120lv na 20lv. Zwycięstwo w takim turnieju podchodziłoby do Rosyjskiej ruletki w większości przypadków. Nie masz możliwości wcześniejszego przygotowania pod przeciwnika, dzień może być mało na coś uniwersalnego pod każdego.

2. Większe szanse są chyba na wszystkie atry w każdym mieście, była propozycja od Tomiego bodajże.

3. W 99% odpada, za dużo osób było z wysokim poziomem i pełnym ekwipunkiem itemów 1-55. Teraz każdy unikat/artefakt na s6 jest w obrocie między graczami walczącymi.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 21:06   

Mit
co do 1. punk fajna sprawa to było by cos innego
2. z tymi atrybutami tez jestem wlasnie za
a pun 3 rozumiem
napisze Ci w jakims czasie propozycje ale ona bedzie dotyczyła samego poczatku gry bede miał na mysli nowych graczy

[ Dodano: 14-11-2016, 21:12 ]
sam ja ocenisz i moze ktos inny i podejmiecie decyzje czy warto dodawac ja forum
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 14-11-2016, 21:13   

Tak się nie da, jak coś jest to dla wszystkich. Musimy trzymać się pewnych norm.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 21:17   

aha spoko ale i tak uwazam ze pisanie tu co kolwiek bez jakies wiedzy od osob ktore by sie tym zajeły je bez sensu . Bo konczy sie to kłotnia nie na temat
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 16-11-2016, 16:34   

Fajne zmiany mysle,ze na pewno zostana wprowadzone do gry.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 21-11-2016, 21:15   

Tak.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom