Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
24-12-2016, 20:35
Coś się popsuło / cos jak aewe
Autor Wiadomość
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-12-2016, 13:19   Coś się popsuło / cos jak aewe





Nie wiem w sumie jak ten profil działa, bo wydaje mi się że powinienem mieć więcej obron, jednakże, nigdy nawet nie próbowałem tego hełmu zaaplikować, po prostu miałem go założonego w profilu "mag". Wydaje mi się że mogło się tak stać w momencie w którym wyrzuciłem z plecaka niepotrzebne mi już przedmioty, wśród nich znajdował się hełm który był domyślny dla tego profilu.

W sytuacji kiedy go zdejmę i ponownie próbuje założyć już się nie da. Jak kliknąłem samo "Zmień" to automat ściągnął mi hełm.

Zgłaszam że coś się psuje w profilach eq, bo kiedy go zdejmę i ubiorę się normalnie, to wszystko działa jak należy.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 20-12-2016, 19:12   

Możesz to dokładniej opisać?

Cofałeś poziom, skoro miałeś w profilu przedmiot o wyższym lv niż masz?

Masz ten przedmiot wyświetlony, choć go już nie masz w plecaku? Chodzi o to zdanie:
Cytat:
wyrzuciłem z plecaka niepotrzebne mi już przedmioty, wśród nich znajdował się hełm który był domyślny dla tego profilu



Cytat:
Zgłaszam że coś się psuje w profilach eq, bo kiedy go zdejmę i ubiorę się normalnie, to wszystko działa jak należy.

Co to znaczy, że normalnie go założysz?
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-12-2016, 20:23   

Poziomu nie cofałem, wybacz że tak chaotycznie to opisałem.

Ogólnie korzystam z kilku slotów eq (woj - do walki z wojami) (mag - do walki z magami) (expik - mieszanka do latania po mapie).

Samego uzbrojenia "mag" nie używałem od jakichś 15 poziomów. Na targu kupiłem sobie lepszy hełm do walki z magami, więc postanowiłem "śmieci" sprzedać w sklepie a co lepsze na targ. Wśród przedmiotów które wyrzuciłem, był "bitewny hełm" czyli mój domyślny hełm do walki z magiem. Jak dokupiłem zbrojkę, postanowiłem przestawić set do walki z magami (w razie ewentualnego pvp). Jak wszedłem w Gracz -> Ekwipunek, to miałem sytuację przedstawioną na skrinie. Mając 147 poziom, miałem na głowie hełm ze 151. Nie wiem czy dane "z ekwipunkiem" podawały prawdziwe wartości bo nie sprawdzałem tego. Ale hełm miałem założony jako domyślny dla tego profilu "mag".

Chodziło mi o to że kiedy wszedłem w profil, wysunąłem listę hełmów jakie mam i zamiast "Szlacheckiego Hełmu" wybrałem inny, nie mogłem już od nowa założyć szlacheckiego, wyskoczył mi komunikat że muszę mieć wyższy poziom i takie tam, czyli skrypt już działał prawidłowo. Dla testu nie kliknąłem "zapisz" tylko sprawdziłem raz jeszcze ekwipunek na tym secie, nadal miałem ten hełmik.

Jak kliknąłem "zapisz" to zrzuciło mi hełm z głowy i po prostu pisało "brak", statystyki opadły o wartości tego hełmu.

Mam nadzieje że teraz Ci przybliżyłem w czym leży problem ;d
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 23-12-2016, 22:30   

Sprawdziliśmy i po prostu był to problem wizualny - gdy brak było w plecaku przedmiotu z profilu, pokazywało tam inny przedmiot, ale nie używało jego stat. Poprawione.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 23-12-2016, 22:39   

tomi odp ci tak pazera jestes aby na 13 lvl 50 miskow dostac zal . albo na 55 jakies turniejowe gdzie mam z 10 szt to mi na 12 kontach dalo 7 par . ogolnie lipa i tyle powiem nie zycze wesolych
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 24-12-2016, 19:10   

Cytat:
Sprawdziliśmy i po prostu był to problem wizualny - gdy brak było w plecaku przedmiotu z profilu, pokazywało tam inny przedmiot, ale nie używało jego stat. Poprawione.


No to super, lepiej dmuchać na zimne.



@prosiłbym o zamknięcie tematu skoro wszystko załatwione ;)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 24-12-2016, 20:35   

Zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom