Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-01-2017, 12:58
O co tu chodzi?
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-01-2017, 00:40   

Uszczypliwy zawsze do końca, ale jeśli mnie zrozumiałeś to chyba też nadajesz na tych samych falach ;)


Banów na chat nie będzie (z mojej strony), jeśli kłótnie będą rozwiązywane poza chatem. Unikajcie rozmów z ludźmi bystrymi ponad przeciętnie, którzy czekają aż dacie się sprowokować.. ich własna ambicja doprowadzi do autodestrukcji. 90% banów to są wyzwiska, nic więcej. Osobiście dotrzymam słowa, bo zależy mi na integracji z graczami. Trochę lat przegraliśmy, nasze relacje nie muszą być super mocne- jednak w miłej atmosferze więcej dobrego zrobimy.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-01-2017, 00:44   

Liczyłem, że wypowiesz się na temat tych 3 banów, o których mowa jest w temacie.
To, że nie banujesz czatu zauważyłem już jakiś czas temu, bo sporo zgłoszeń na mnie było a byłem bezkarny.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 21-01-2017, 00:48   

Czyli idac twoim tokiem myslenia,musialbym zaprzestac uzywania czatu w grze,poniewaz ja otrzymuje bany nawet jesli nikogo nie wyzywam,ani nie obrazam.A zaprzestac mam tylko dlatego bo tak jak twoj kolega z administracji napisal "jestem toksykiem" i dlatego mi sie daje bany za wyzwiska i obelgi nawet jestli tych wyzwisk nie ma.Ciesze sie,ze zrobilem ten temat bo pokazuje ewidetnie jak gracze,ktorzy uzywaja wazyliny do was czyli administracji maja latwiej w tej grze.Jesli dazycie do celu,aby czat sluzyl w formy tylko i wylacznie targu czyli kupna lub sprzedazy itemow jestescie na bardzo dobrej drodze.


Na razie w tym temacie w mojej sprawie uslyszalem,ze GM provo uznaje iż napisanie o zmarlej osobie danego gracza traktuje sie jako wyzwiska i obelga.Czyli wynika na to,ze regulamin wprowadzil mnie w blad poniewaz ja czytajac regulamin nigdzie takiego z formulowania nie wyczytalem.Droga administracjo i co teraz zrobimy z tym faktem,ze regulamin nie informuje graczy iz pisanie o zmarlej osobie danego gracza jest lamaniem regulaminu?
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 21-01-2017, 01:34   

Wjeżdżaj komuś na rodzinę
v
Dostań bana i czuj się niewinny
v
Rób zamęt o słusznego bana

Czytam tę dyskusję i dziwię się jeszcze, że temat nie został zamknięty.

Miałem okazję czytać Kiraku na forum i przyznam szczerze, że ani trochę mi go nie jest szkoda... Sam wielokrotnie zgłaszałem moderacji spam, prowokacje, ogółem łamanie regulaminu przez Kiraku.
W końcu się doigrał i tyle. Brawa dla GMa ;) Choć mogłeś dać mu szansę do obrony, ale tak czy siak ban był słuszny.

Siebie wyzywajcie na PW ile chcecie, ale od rodzin naprawdę wara.
 
 
klapklask v1 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: klapklask v1
Level: 100
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 08 Paź 2016
Wysłany: 21-01-2017, 09:31   

a tak się troszkę wypowiem.
Mit ostatnio trochę zrozumiał i uznał, że nie ma sensu się kłócić z graczami i sobie odpuścił i słusznie. TO JEST TYLKO GRA i za to mit odzyskał szacunek w moich oczach. ;)
Provo - przyszedł świeżak i próbuje zwojować s6 i pokazać jaki to on jest twardy, ale nie tędy droga drogi Provuś, ludzie Cię zniszą - zobaczysz. będziesz tak robił, to ta gra całkowicie upadnie, nikt nie będzie w to grał bo PRZEZ TAKICH JAK TY LUDZIE ODCHODZĄ BO NIE MAJĄ SIŁY SIĘ KŁÓCIĆ Z DZIECIAKAMI, KTÓRZY SĄ GNĘBIENI W SZKOLE A W INTERNETACH SIĘ WYŻYWAJĄ NA INNYCH BO DOSTALI TROCHĘ WŁADZY.
CO DO BANA KIRAKA - uważam, że nie słuszny. Jak to ostatnio star bojek napisał "wisi mi to że ktoś pisze że jestem z domu dziecka, że na rodziców mi wjeżdzają, przyzywczaiłem się" A TERAZ TUTAJ BIEDNEGO ZGRYWA, NO BEKA Z CHŁOPACZKA - ucz się do matury a nie płaczesz tu na forum teraz.
Ban kodego- no słuszny, ale nie powinno być więzenia tylko blokada czatu.
a do bana phona to się nie wypowiem bo to jedna wielka beka.
POZDRAWIAM.


// A I JESZCZE JEDNO, JAK TO SIĘ WSZYSCY SPUSZCZAJĄ, ŻE ELITA RANKINGOWA CZY COŚ, ALE GDYBY NIE TA ELITA TO PROJEKT MFO2 BY DAWNO TEAMU UPADŁ, BO TA ELITA MFO JAKO JEDYNA DOŁADOWUJE MF,PRZEZ CO TOMI MA HAJSY Z TEGO I UTRZYMUJE Z NAS SERWERY + MA COŚ DO KIESZENI. ;)
WIĘC ELO!


//Provuś jest regulamin gry do którego powinieneś się stosować, a nie swoim własnym życiowym. Trzeba umieć to rozróżniać. :)
w internetach zawsze był hejting, zawsze się wyzywają i będąwyzywać. WIĘC JA NIE ROZUMIEM TYCH WASZYCH BANÓW ZA WYZWISKA, OBELGI. CHCĄ SIE POWYZYWAĆ TO NIECH SIĘ WYZYWAJĄ. TYLKO PROSZĘ MI NIE MÓWCIE ŻE W ŻYCIU NIE PRZEKLINACIE, NIE WYZYWACIE.
ZYCIE > GRA
/chyba krzyczałem, co ? ale bez capsa tylko z shiftem jak coś.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 21-01-2017, 11:25   

Cytat:

Wjeżdżaj komuś na rodzinę
v
Dostań bana i czuj się niewinny
v
Rób zamęt o słusznego bana

Czytam tę dyskusję i dziwię się jeszcze, że temat nie został zamknięty.

Miałem okazję czytać Kiraku na forum i przyznam szczerze, że ani trochę mi go nie jest szkoda... Sam wielokrotnie zgłaszałem moderacji spam, prowokacje, ogółem łamanie regulaminu przez Kiraku.
W końcu się doigrał i tyle. Brawa dla GMa Choć mogłeś dać mu szansę do obrony, ale tak czy siak ban był słuszny.

Siebie wyzywajcie na PW ile chcecie, ale od rodzin naprawdę wara.


Po tym co napisales nie powinienem traktowac cie na powaznie,ale zrobie to.Mam takie wrazenie,ze nie czytales tego tematu i przyszedles tylko po to,aby mnie z krytykowac dlatego,ze nie dazysz do mnie sympatia.

Czy na prawde dla ciebie napisanie takiej wypowiedzi na czacie(przypominam,ze jestesmy wciaz w internecie)"przygarnał star boja dlatego,aby brac rylowska rente od niezyjacego ojca star boya,zrobil to po prostu zwyczajnie dla zyskow"jest oznaka wyzywania jego rodziny i wjezdzanie na nia?


iSee napisał/a:
[ Dodano: 21-01-2017, 12:51 ]
WROGÓW TEŻ MAMY WIELU KIRAKU TY QURVO TY J3BANY CW3LU.


Nie tak ostro,miej troche litosci,prosze,ale szanuje za bardzo ekstrawagancka pisownie wyrazow wulgarnych.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 21-01-2017, 12:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
iSee 
Użytkownik


Level: 900
Dołączył: 17 Sty 2017
Wysłany: 21-01-2017, 12:36   

[ciach] Musze odpocząć

[ Dodano: 21-01-2017, 12:51 ]
[ciach].
Ostatnio zmieniony przez MiT 21-01-2017, 14:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-01-2017, 12:58   

Temat zamykam, powód- Zażalenie miałeś zamknięte na własną prośbę.

Cytat:
ale nie zamierzam wchodzic w dyskusje z czlowiekiem,ktory jest niepoczytalny


W takim razie po co ten temat? Jak z Provem nie chcesz wyjaśnić sytuacji to nikt inny Ci bana nie skróci ani zdejmie.

Dopóki nie zrozumiesz że problem tkwi w Tobie i w tym co Ty robisz, to nigdy się nie dowiesz o co tu chodzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom