Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Limity cen s6.
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 13-11-2016, 19:57   

Temat przypiąłem, spore uproszczenie gdzie wszystko zostanie "archiwizowane". Zrobię też temat tyczący się świata 1, co Wy na to?

Wzór musi mieć dwie istotne informacje

Cytat:
Nazwa przedmiotu/ekwipunku/gemu
Miasto


z resztą już się sam uporam ;)
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 13-11-2016, 20:04   

Zakładaj, przydadzą się, zmniejszy to spam na forum odnośnie limitów.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 17-01-2017, 17:29   gemy ofensywne + metalowy hełm

Wnoszę o zwiększenie limitów cen na gemy dla magów. Obecna sytuacja wprost poraża głupotą - limit na gemy jest równy ich cenie sklepowej, przez co nikomu nie opłaca się ich sprowadzać, przez co panuje niedobór gemów. Gracze byliby gotowi licytować się jeszcze długo po przekroczeniu limitu, ale się nie da, bo ktoś nie pomyślał. Eliar - miasto, w którym magowie osiągają poziom gemów ofensywnych 2. W ciągu ostatniego miesiąca zostały w nim sprzedane 24 gemy ofensywne, licząc wszystkie 5 możliwych, z czego KAŻDY został kupiony za limit ceny czyli 90k. Z całą pewnością w ciągu ostatniego miesiąca do eliar i powyżej 26lv doszło dużo więcej magów niż 24, nawet przy obecnej liczbie graczy. Proponuję zwiększyć limit nawet pięciokrotnie, żebyśmy mogli zaobserwować jak ciekawie zachowa się system. Wróżbita twierdzi, że cena drastycznie skoczy, następnie rynek zostanie zalany gemami ofensywnymi, ceny spadną, lecz będą się mocno wahać i po jakimś czasie sytuacja się ustabilizuje.

Drugi głupi limit jaką zauważyłem (z pewnością będzie ich jeszcze więcej w przyszłości, uzupełniam na bieżąco) dotyczy metalowego hełmu, który w miastach przynależnych do jego poziomu sprzedał się w ostatnim miesiącu tylko 2 razy (devos - 2 razy po limicie, nordia 0). Taki wynik każe mieć pewność, że przedmiot, który posiada dodatkowo specjalizację - hełm na woja lv45 (kolejny jest na 52lv, poprzedni na 34lv) chodziłby na targu po znacznie wyższych cenach niż marne 1,2kk, które jest limitem. Limit ów powoduje, podobnie jak w przykładzie wyżej, że gracze nie chcą sprzedawać tego przedmiotu, czekając na lepsze, mniej opresyjne dla przedsiębiorców czasy.

Kolejna rzecz, tym razem ogólnie, to limity artefaktów. Jaki jest cel limitu, który zostaje osiągany niemal za każdym razem? Artefakty (wreszcie się douczyłem co to takiego) nie powinny mieć żadnego limitu, ewentualnie bardzo wysoki, jeśli ktoś się boi, że jakiś 500lv (wtf!) wykupi wszystkie rzadkie okazy i będzie trollował potrzebujących screenami swego niedostępnego bogactwa, wystawiał te itemki na allegro po 1000zł jak kosy z cs:go, dla tego, co pozostało z maniaków mfa.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 17-01-2017, 20:35   

Generalnie sprawa z artefaktami jest rzeczą ciekawą, bo nawet nie mogę ich kupić mając lvl większy od 30 co jest chore jak dla mnie. Co mi po tym, że artefakt, na którym mogę teoretycznie zarobić, będzie dostępny na targu skoro nie mogę go zalicytować bo mam zbyt wysoki poziom?
To jest rzecz którą najpierw trzeba zmienić bo to jest dość dziwne.
Nawet jeśli będziecie uważać, że ktoś na 300+ te eq przetrzymuje? Nie. Nikomu takie gruzy niepotrzebne na tym poziomie, bo po co? Zastanówcie się.
Inaczej sprawa się ma do tego, gdy trzeba coś komuś przechować bo robi dilejta albo kupuję za MFy multikonto. Czemu nie mogę? Bo mam za duży poziom - pojawia się problem.
O temacie już była odpowiednia dyskusja na czacie w grze, ale nikt nie poruszył tego dalej, więc ja załączam to tutaj bo nie chcę robić kolejnego tematu.
 
 
KNIGHTXD 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Knight
Level: 222
Świat: 6
Wiek: 24
Dołączył: 06 Maj 2016
Wysłany: 17-01-2017, 20:57   

Miragee napisał/a:
Generalnie sprawa z artefaktami jest rzeczą ciekawą, bo nawet nie mogę ich kupić mając lvl większy od 30 co jest chore jak dla mnie. Co mi po tym, że artefakt, na którym mogę teoretycznie zarobić, będzie dostępny na targu skoro nie mogę go zalicytować bo mam zbyt wysoki poziom?
To jest rzecz którą najpierw trzeba zmienić bo to jest dość dziwne.
Nawet jeśli będziecie uważać, że ktoś na 300+ te eq przetrzymuje? Nie. Nikomu takie gruzy niepotrzebne na tym poziomie, bo po co? Zastanówcie się.
Inaczej sprawa się ma do tego, gdy trzeba coś komuś przechować bo robi dilejta albo kupuję za MFy multikonto. Czemu nie mogę? Bo mam za duży poziom - pojawia się problem.
O temacie już była odpowiednia dyskusja na czacie w grze, ale nikt nie poruszył tego dalej, więc ja załączam to tutaj bo nie chcę robić kolejnego tematu.


Rowniez uwazam ze to jest bez sensu :)
 
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 21-03-2017, 16:45   

Limit łuski tyranozaura jest śmiesznie mały, co pokazują średnie ceny - wszystkie łuski sprzedają się w cenie limitu (350k). Zwiększenie limitu umożliwiłoby zarobek "wyspiarzom" - ech, pamiętam jak kiedyś sam się tak bawiłem, a jeden gość na s3 dorobił się okolic topki poprzez doprowadzanie dinozaurów do wyginięcia. To były... ekhm, w każdym razie do poprawy, bo przez zły limit handel tym jest zamrożony.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-03-2017, 17:25   

A wg. mnie cena łusek jest odpowiednia, przeciętnego gracza, który chcę kupić łuski a nie je dropić (z różnych powodów - nie wnikam) nie stać na to żeby wydać 3.5kk.
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-03-2017, 17:29   

co do łusek się zgodzę nadal kwestia nierozwiązaną są również limity gemów ofensywnych na jednej gwiazdce zwłaszcza w "sprowadzaniu" z salamandii na arkadie na czym sprowadzający jest stratny nie tylko ruchy ale i koszty statku o czym pisał kolega wyżej 2 miesiące temu
 
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 21-03-2017, 22:11   

Na pierwsze podejscie do fabuly cena jest odpowiednia ale dla kogos kto przechodzi fabule ktorys raz limit powinien byc zdecydowanie wiekszy bo to smieszne pieniadze na takim poziomie ;)
 
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 22-03-2017, 01:50   

Frezus napisał/a:
Na pierwsze podejscie do fabuly cena jest odpowiednia ale dla kogos kto przechodzi fabule ktorys raz limit powinien byc zdecydowanie wiekszy bo to smieszne pieniadze na takim poziomie ;)


Ktoś kto przechodzi kolejny raz fabułę może spokojnie wydropić 10 łusek na full ruchach bez obawy, że ktokolwiek go zabije i będzie musiał znowu płacić 1kkG za przelot na wyspę - a to chyba najbardziej odstrasza graczy od wsypy i sprawia, że gracze przy pierwszym podejściu wolą te łuski kupić. A ci bardziej myślący kupią/wydropią łuski wcześniej na kilka następnych przejść.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 22-03-2017, 15:14   

BB CoDe napisał/a:
A wg. mnie cena łusek jest odpowiednia, przeciętnego gracza, który chcę kupić łuski a nie je dropić (z różnych powodów - nie wnikam) nie stać na to żeby wydać 3.5kk.


Jak dla kogoś zarobienie na tym poziomie 3,5mln jest za trudne, to niech siedzi na wyspie i dostaje wpierdziele. Albo niech się wdaje w walki z tym brązowym gównem, żeby go nie można było zaatakować... chociaż to pomysł zbyt zaawansowany jak na kogoś, kto ma problem z zarobieniem kilku milionów.

Poza tym kupienie tylu łusek wymaga albo znajomości, albo spamowania wszystkim jak leci, albo nużącego gwałcenia "odśwież" na targu przez statystycznie 5 dni bez przerw na sen i siku ;)
W ostatnim miesiącu sprzedano jedynie około 60 łusek w Scythe - z czego wynika, że znakomita większość graczy i tak siedzi na wyspie (przydałoby się sprawdzić jeszcze Kurthus, ale tam nie mam dostępu, w pozostałych miastach po kilka/miesiąc) - Twój argument, żeby nie podwyższać ceny dla dobra przeciętnych graczy jest niezbyt celny, bo i tak większość przeciętnych graczy ich nie kupuje.
Dzieje się tak ponieważ nikomu nie opłaca się na nich zarabiać, z powodu zwielokrotnionego dropu przesiadywanie na wyspie szybko skończyłoby się wysokim levelem, który niczym odcięty od świata Robinson Crusoe nie miałby odpowiedniego sprzętu. Drugi powód to ten śmieszny limit.

BB CoDe napisał/a:
Ktoś kto przechodzi kolejny raz fabułę może spokojnie wydropić 10 łusek na full ruchach


Tym samym na taką pierdołę musi stracić mnóstwo ruchów, które pozwoliłyby na szybkie dojście znacznie dalej.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 22-03-2017, 18:18   

Lothlorien napisał/a:
Tym samym na taką pierdołę musi stracić mnóstwo ruchów, które pozwoliłyby na szybkie dojście znacznie dalej.


Ale tu nie chodzi o to żeby było łatwiej, człowieku. Po to jest fabuła i jest jej pewien stopień trudności żeby tego nie zmieniać. Idąc tym tropem po co dropić kawałki tytanu? Zróbmy je dostępne w sklepie w Ozaroth i będzie fajnie. To samo idzie jeżeli chodzi o kawałki meteorytu. Zróbmy NPC który stanie w Obozie i będzie je sprzedawał po 10kk/each.

A 3,5kk wyobraź sobie dla kogoś kto nie ma znajomości nawet na s6 jest problemem, zakładając, że chce kupić odpowiednie eq, gemy i do tego potki na przedział (trzeba pamiętać że 200 potków lv4 w scythe to już wydatek ~1,2kk, a potki idą jak woda). Zastanów się co piszesz bo chyba zmysłu ekonomicznego to Ty kolego za grosz nie masz.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 22-03-2017, 19:18   

Miragee napisał/a:
Ale tu nie chodzi o to żeby było łatwiej, człowieku. Po to jest fabuła i jest jej pewien stopień trudności żeby tego nie zmieniać.

Masz rację, tyranozaury stanowią poważne wyzwanie dla pogromców demona ciemności.
Miragee napisał/a:
A 3,5kk wyobraź sobie dla kogoś kto nie ma znajomości nawet na s6 jest problemem

Dzisiaj wystawiłem 3*1000 mikstur życia lv3 w devos i już są po limicie, czyli mam 1,8kk zarobku. Zrobię tak 2 razy i voilà, mam wspomnianą sumę, która rzekomo jest wyzwaniem (przypominam, że potki lv3 są już dostępne w Azarad, więc 2 miasta wstecz od wyspy). Handel potkami to poza expieniem najmniej odkrywczy sposób zarobku.

Na s6 nie jest problemem na wspomnianym poziomie zarobić nie tylko 3,5, ale równie dobrze 35 mln bez niczyjej pomocy, wystarczy obserwować targ i trochę cierpliwości. Ale może dla graczy, którzy przyzwyczaili się do korzystania z pomocy innych będzie to zbyt wymagające.

Miragee napisał/a:
trzeba pamiętać że 200 potków lv4 w scythe to już wydatek ~1,2kk

W Nordii dostaniesz tyle za 300k. Przynajmniej tak było ze 2 miesiące temu, teraz widzę, że coś hurtowni ubyło. Jak widać kij ma dwa końce, można więcej zarobić, ale i więcej trzeba wydać. To na korzyść tych, którzy w ogóle czymś handlują. Tak czy inaczej, podałeś kwotę przekraczającą limit.

Zakładając jednak, że większość graczy nie siedzi 24h/5 dni na targu w poszukiwaniu łusek i nie spamuje wszystkim aktywnym high levelowcom, obecne rozwiązanie wspiera jedynie graczy ze znajomościami, którzy mają tanio, łatwo* i przystępnie dostęp do Oasis. Tyle że po co im jeszcze bardziej ułatwiać zadanie, skoro i tak dostają wsparcie w postaci przelewów kasy?

* - chciałeś, żeby było trudniej, czyż nie? Czy to dotyczy tylko wybranego przez Ciebie rodzaju "trudności" tj: fabuła ma być trudna (znaczy trzeba namęczyć palce bezmyślnym klikaniem przy eksploracji dziewiczych wysp), natomiast kwestie finansowe łatwe i przyjemne?

Miragee napisał/a:
Zastanów się co piszesz bo chyba zmysłu ekonomicznego to Ty kolego za grosz nie masz.

Proszę mnie nie prowokować z tak przerysowaną hipokryzją. Jeżeli rozpatrujesz 3,5kk w kategorii jakiegokolwiek wyzwania, wytykanie innym zmysłów ekonomicznych brzmi co najmniej niepoważnie.

Fakt, że wszystkie łuski tyranozaura sprzedają się po limicie ceny mówi sam za siebie.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 22-03-2017, 21:03   

Lothlorien napisał/a:
Masz rację, tyranozaury stanowią poważne wyzwanie dla pogromców demona ciemności.


Ty jesteś ograniczony czy to tylko moje spostrzeżenie? Nie chodzi o fakt, że musisz lecieć na wyspę tylko o to, że łuski nie lecą z samych mobów jak gold, rozumiesz czy mam ci to w jeszcze prostszy sposób wytłumaczyć? Jezu, usuń konto z tego forum bo kolejne twoje posty ograniczają sukcesywnie moją wiarę w ludzi, naprawdę.

Lothlorien napisał/a:
Dzisiaj wystawiłem 3*1000 mikstur życia lv3 w devos i już są po limicie


Fajnie, że Ty je wystawiłeś. Nie zastanowiłeś się, że randomy nie wystawiają? A dlaczego? Bo nie wiedzą, że jest na tym nawet taki marny zysk.

Lothlorien napisał/a:
W Nordii dostaniesz tyle za 300k.


Kolejna rzecz o której większość randomowych graczy nie ma nawet pojęcia bo nie śledzą targu, tak jak Ty, mistrzu biznesu. Otwórz własne korpo.

Lothlorien napisał/a:
chciałeś, żeby było trudniej, czyż nie? Czy to dotyczy tylko wybranego przez Ciebie rodzaju "trudności" tj: fabuła ma być trudna (znaczy trzeba namęczyć palce bezmyślnym klikaniem przy eksploracji dziewiczych wysp), natomiast kwestie finansowe łatwe i przyjemne?


Po pierwsze chłopaczku teraz wychodzi Twoja zazdrość, że ma mi kto golda przelewać? Zapracowałem sobie 160 lvlem żeby ktoś inny mógł mi tego golda przelewać na moje multi. :)
A po drugie, co ma fabuła do tego? Exp zwiększony, więc jednocześnie przejścia między miastami też są różne. I tak, nadal uważam że 3,5kk dla randoma to jest dużo chcąc kupić wszystko co mu jest potrzebne bo teraz trzeba kupować wszystko zwykle po limitach. Siedzisz trochę na targu to pewnie wiesz, bystrzaku. :)

Lothlorien napisał/a:
Proszę mnie nie prowokować z tak przerysowaną hipokryzją.


Wiesz czym jest hipokryzja, gamoniu? Bo chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Zanim zaczniesz rzucać jakimiś frazesami, dowiedz się co one znaczą bo każda twoja wypowiedź traci znaczenie. O ile w ogóle ktokolwiek je dostrzega.

Lothlorien napisał/a:
Fakt, że wszystkie łuski tyranozaura sprzedają się po limicie ceny mówi sam za siebie.


Faktem jest, że ja sam na s6 większość łusek skupuje albo skupują je ci których znam - ot, taka ciekawostka. :)

Nie szanuję, nie pozdrawiam i dalej z Tobą nie dyskutuje bo robi się to samo co pod "twoim fantastycznym pomysłem na zmianę dot. turniejów". Jesteś po prostu dla mnie ograniczony i myślisz za płytko żeby cokolwiek Ci przetłumaczyć. Nie rozmawiam z ludźmi zaślepionymi swoimi "teoriami", więc żegnam.
I nie odpowiadaj mi nawet na tego posta bo serio nie mam ochoty czytać tych wypocin z rynsztoka.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 22-03-2017, 23:05   

Tym razem nie udało się zachować resztek twarzy po skompromitowaniu Twojej opinii? Faktycznie, masz problemy z panowaniem nad sobą. W tym wieku najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić.

Miragee napisał/a:
Ty jesteś ograniczony czy to tylko moje spostrzeżenie?

Jestem nieograniczony i niemożliwy.

Miragee napisał/a:
Nie chodzi o fakt, że musisz lecieć na wyspę tylko o to, że łuski nie lecą z samych mobów jak gold, rozumiesz czy mam ci to w jeszcze prostszy sposób wytłumaczyć?

Lecą, tyle że nieco rzadziej. I trzeba zapłacić 1kk. Można się pogubić.
Wytłumacz mi w prostszy sposób, bo nie jestem tak inteligentny jak Ty.

Miragee napisał/a:
Jezu, usuń konto z tego forum bo kolejne twoje posty ograniczają sukcesywnie moją wiarę w ludzi, naprawdę.


Najlepiej złóż podanie na GM. Jak się uda, będziesz mógł dać mi od razu bana na IP. I przy okazji na złość zmniejszysz limit łuski.

Miragee napisał/a:
Nie zastanowiłeś się, że randomy nie wystawiają? A dlaczego? Bo nie wiedzą, że jest na tym nawet taki marny zysk.

Teraz marny zysk, a przed chwilą 3,5kk to dużo. Ech, już prościej pojąć kobiety.

Przykre. Pochylmy się nad dolą randomów. Ciekawe, że kupując te przedmioty u takich zdzierców i lichwiarzy nie wpadną na pomysł, by zrobić to samo. Nie wiem czy dostosowanie się do gry takich skrajnych już imbecyli jest dobrą drogą dla mfa. Poza tym nie wierzę, by ludzie nie wiedzieli o takich rzeczach, większość z obecnych graczy to nieco starsi gracze z lat prosperity tej gry. Jeśli tego nie robią, to dlatego, że wolą expić niż jeździć karawanami po miastach. Nie można mieć wszystkiego naraz, inaczej gra byłaby za łatwa. A tego przecież nie chcemy.

Miragee napisał/a:
Kolejna rzecz o której większość randomowych graczy nie ma nawet pojęcia bo nie śledzą targu, tak jak Ty, mistrzu biznesu.

A co mnie to obchodzi? Rekiny biznesu żerują na głupocie. Jak ktoś chce zarobić, to zarobi. Jak ktoś chce mieć pojęcie, to się nauczy. Tutaj problem rozbija się o to, że czegoś się nie da i to z powodów odgórnych, durnego limitu znaczy.

Miragee napisał/a:
Po pierwsze chłopaczku teraz wychodzi Twoja zazdrość, że ma mi kto golda przelewać?


Po pierwsze, Twoje zachowanie zdradza nieobycie i chamstwo. Po drugie, Twoja zdolność interpretacji opiera się prędzej na projekcjach własnych zachowań, niż na rzetelnej analizie, czy analizie jakiejkolwiek.

Miragee napisał/a:
Zapracowałem sobie 160 lvlem żeby ktoś inny mógł mi tego golda przelewać na moje multi.

160lv na świecie z czterokrotnym expem. Imponujące.

Swoją drogą, przytyk w stronę przelewaczy miał być delikatny. Wolałbym serwer bez możliwości przelewania, ale nie mogę nikomu zarzucać, że coś takiego robi, skoro jest to legalne.

Miragee napisał/a:
A po drugie, co ma fabuła do tego?

Że moich słów nie rozumiesz, to jeszcze pół biedy, ale jak własnych zapominasz po paru godzinach, to już nie jest wesoło...
Miragee napisał/a:
Po to jest fabuła i jest jej pewien stopień trudności żeby tego nie zmieniać.

dlatego później napisałem:
Cytat:
fabuła ma być trudna (znaczy trzeba namęczyć palce bezmyślnym klikaniem przy eksploracji dziewiczych wysp), natomiast kwestie finansowe łatwe i przyjemne?

Posklejaj fakty i wyjdzie za którymś razem.

Miragee napisał/a:
I tak, nadal uważam że 3,5kk dla randoma to jest dużo chcąc kupić wszystko co mu jest potrzebne bo teraz trzeba kupować wszystko zwykle po limitach. Siedzisz trochę na targu to pewnie wiesz, bystrzaku.

Jeżeli gracza stać na wszystko, to trudno takiego gracza nazwać randomem, a 3,5kk dlań nie robi różnicy żadnej. Jeżeli nie stać, jest to kwestia wyboru pomiędzy dobrami. Tzn. byłaby, gdyby ktoś te łuski sprzedawał.

Siedzę, więc wiem, że praktycznie wszystko można kupić tanio, jeżeli się łapie okazje na zapas, z wyprzedzeniem. Przedmioty sklepowe poniżej połowy sklepowej, a unikaty sporo taniej od średniej. Oczywiście nie wymagam takiego zaangażowania, ale z tymi limitami po raz kolejny mijasz się z prawdą. Naturalnie gracze, którzy dostają zastrzyki gotówki od ręki po 100kk mogą tego nie wiedzieć, przyzwyczajeni do natychmiastowego kupowania wszystkiego, co jest potrzebne, więc po limicie ;]

Miragee napisał/a:
Wiesz czym jest hipokryzja, gamoniu? Bo chyba nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Zanim zaczniesz rzucać jakimiś frazesami, dowiedz się co one znaczą bo każda twoja wypowiedź traci znaczenie.

Weź głęboki oddech i przeczytaj zdanie, które nastąpiło po słowie "hipokryzja". Jest tam wyjaśnione dlaczego zostało użyte.

Miragee napisał/a:
Faktem jest, że ja sam na s6 większość łusek skupuje albo skupują je ci których znam - ot, taka ciekawostka.

Wreszcie się czegoś ciekawego dowiedziałem. A więc to Wy stoicie za tym spiskiem! (nie wiem jacy "wy", ale brzmi śmiesznie).

No i wyszła Szydło z worka, sam się mimowolnie zdemaskowałeś - ktoś chciał zepsuć interes, to się odezwał głos sprzeciwu. Tym samym Twoja wiarygodność w tym temacie spadła do zera, choć niewielki to był spadek, jako że i argumentów rozumnych nie było żadnych. Zmiana godziłaby w Twój/Wasz osobisty interes. Czy tam hobby. To tak na marginesie, jeśli wierzyć Twojej ciekawostce.

Najzabawniejsze w tym jest to, że utrudniasz grę innym poprzez skup łusek, a chcesz ich bronić przed wyższymi cenami, podając argument, że nie zdołają tyle zarobić...

Zaiste, jak mawiał król Dezmod, zaglądnąwszy po skończonej potrzebie do nocnika: „Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć”

Miragee napisał/a:
Nie szanuję, nie pozdrawiam i dalej z Tobą nie dyskutuje bo robi się to samo co pod "twoim fantastycznym pomysłem na zmianę dot. turniejów".

A mnie jest Ciebie żal. Możesz mieć pewne emocjonalne problemy, polecałbym wizytę u psychologa/psychoterapeuty i dużo szczerości wobec siebie. To nie jest wstyd mieć pewne ograniczenia. Ale to głupota nic z nimi nie robić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom