Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
polaczenie swiatow
Autor Wiadomość
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 18-03-2017, 14:40   polaczenie swiatow

na wstepie przepraszam, ale nie mam polskich znakow :[

Moze bysmy polaczyli swiaty 1+2+4 z s6 na zasadach s6, chociazby na 1 miesiac probny.

jestem pewien, ze gra odzyje chociaz na krotki czas, jednak trzeba bedzie na pewno przedyskutowac sprawe kont z s1, zeby bylo to sprawiedliwie rozlozone (niektorzy maja tam wiecej niz 3)

jak widza to Admini i gracze?
 
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 18-03-2017, 22:07   

Stanowcze nie! Przecież po to gram na s1, żeby nie grać na tych niefajnych zasadach s6! Co wy w ogóle proponujecie...Głowa mnie aż rozbolała...
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 18-03-2017, 23:08   

Świat 3 też połączmy.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 19-03-2017, 16:18   

ElfenLied napisał/a:
Świat 3 też połączmy.


To, że każdy w jakiś sposób na Ciebie pluje, nie znaczy, że Tobie wolno to robić. Zachowuj się człowieku, na forum jesteś. W grze sobie nie radzisz to tutaj będziesz swoje żale wypłakiwać? Błagam, honoru i godności człowieka nie masz. Mózgu zresztą też nie.
Jak masz w ten sposób wypowiadać się na jakiekolwiek tematy to może od razu usuń konto i daj tu ludziom pooddychać trochę.

Dorośnij Sebuś albo idź do jakiegoś specjalisty bo masz jakieś problemy ze sobą.
Jeżeli chcesz to zrobimy zrzutę na mfo, myślę, że nie jeden się dorzuci. :oops:

@@
a co do samego pomysłu to nie jestem jakoś specjalnie przekonany. Myślę, że wprowadziłby za dużo chaosu, jakby go było teraz mało (sic!), i po prostu szkoda zachodu. Mogę podać więcej argumentów, ale to później jeżeli zainteresowanie tematem będzie.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 19-03-2017, 18:27   

ElfenLied napisał/a:
Świat 3 też połączmy.


jakby nie spojrzec, to kazdy temat, ktory jest na forum negujesz i jestes zawsze na nie, nigdy w niczym nikomu nie pomogles, taki pasozyt z twardym zdaniem przeszkadzajacy w wiekszosci rozkrecanych tematow, ktore moga cos zmienic. Wymagasz wszystkiego, a dajesz nic od siebie. To dosyc kiepskie zachowanie z twojej strony, ale rozumiem, ze to przez uraze do tego jak straciles kiedys ranking za transakcje na targu.
Ale ok, nie po to tu jestesmy zeby cie opisywac, przeciez kazdy doskonale zna elfena lied legende jak sie nazwales ;) zreszta sami zobaczcie posty elfa, czy kiedykolwiek mial cos do wniesienia oprocz "nie, bo nie".


A co do tego co napisales divi, masz racje, chaos bedzie na pewno na poczatku, ale moim zdaniem wiecej sie zacznie dziac.

Tak naprawde ludzie odeszli z tej gry nie dlatego, ze gra jest kiepska i stara, tylko dlatego, ze to jest projekt skonczony i nic sie tu szczegolnego nie dzieje poza mikolajem w swieta i moze wielkanocnym eventem, ktory sie pojawil raz (liczymy na drugi!) i wlasnie o to tu chodzi, zeby cos ruszyc, nawet takie male zmiany przyciagaja starych graczy, ludzie sie beda logowali, jezeli cos sie zacznie dziac, nagle bedzie wielkie wow, ale jezeli takich przyslowiowych wow bedzie wiecej i czesciej, to chociaz mala grupka dalej zostanie i od czasu do czasu beda sie logowac, zeby sprawdzic, czy znowu cos sie pojawilo.
 
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 19-03-2017, 20:28   

Na pewno zwiększyło by to 'ruch' w grze, i wzrosłaby 'fałszywa' aktywność tzn. osobiście miałbym 4 konta na start + mógłbym utworzyć kolejne co daje 5 kont, na różnych przedziałach lvl'owych co daje wiele możliwości, no i może zwiększa chęć do gry. Oczywiście nie można zapomnieć o graczach z s1/s2 którzy od lat expią mnożniku x1, moim zdaniem jedyna prawdziwa legenda Dark, nie wiem jakby to odebrał ale mógłby się wkurzyć gdyby wbiło x osób z mnożnika x4... Kolejna sprawa zasady świata 6 'oldschool', to teraz co ma wyjść, 'semi-oldschool'? W przypadku ewentualnego łączenia moim zdaniem graczom z s1/s2 trzeba by było dać jakąś bonifikacje by wyrównać poziom ze światem 6. Kończąc uważam, że na pewno było by to na plus dla OGÓŁU mfo2, aczkolwiek dla kilku osób może się to nie podobać z wyżej wymienionych przyczyn, osobiście byłbym na tak.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-03-2017, 22:10   

Światy raczej nie zostaną połączone ze względu na rozbieżność zasad i rankingów.
Posiadanie 6 kont, będzie pewnym krokiem do miana "świata niemoderowanego".

Frezus napisał/a:
(niektorzy maja tam wiecej niz 3)


Jeśli znasz osoby mające multikonta wyślij mi ich nicki.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 20-03-2017, 15:20   

To kompletnie bez sensu, myślisz że to będzie takie fajne jak nagle tyle osób wbije np.300lv, myślisz że "starzy" gracze z s1 którzy expili na to monotonnie przez X lat będą chcieli dalej grać jak nagle ktoś grający o wiele wiele krócej będzie wyżej w rankingach od nich? Sam pierwszy bym przestał grać...
Mówisz że będzie większy ruch, może przez chwilę tak, ale myślisz że jak ktoś przejdzie fabułę raz i drugi tak szybko to będzie mu się chciało grać dalej? Po co? Wiele razy już się tu wypowiadano, że ułatwianie/przyspieszanie gry tylko przyspieszy jej upadek. Poza tym 5 kont? Serio? To nie s3.
Chcieliście nowy szybki świat, to teraz tam grajcie jak chcecie szybko przechodzić fabułę, a nie znowu chcecie łączyć,

Jednak zgodzę się że problem zbyt wolnego expienia istnieje na high-lvl. Jak wbijam lvl raz na ok. 12 dni, a do kolejnego przejście potrzebuję wbić np. z 10-20 leveli to łatwo policzyć że musiałbym regularnie expić przez ok.200 dni! czyli ponad pół roku, niewielu graczy nie odstraszy taki czas. Więc pomyślałem że można by np. zwiększyć ilość expa za potwory, tak jak zwiększa się ich siła, czyli o te 20% za każdym przejściem. W końcu jak potwór jest o 20% lepszy to dlaczego dostaje się za niego tyle samo expa? Niestety znowu pokrzywdzeni byliby gracze którzy już ukończyli fabułę i expili na takim poziomie, więc pewnie jest to nie do wprowadzenia...
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 24-03-2017, 18:02   

pawel_tiger, ale przeciez dostaje sie wiecej expa po przejciu fabuly
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 24-03-2017, 20:32   

Cytat:
pawel_tiger, ale przeciez dostaje sie wiecej expa po przejciu fabuly


naprawdę? nie wiedziałem, jesteś pewien? jest to gdzieś napisane?

Dokopałem się do aktualności z 2010r i:

Cytat:
- będziecie mogli zacząć całą fabułę od początku, z tym, że wszystkie walki będą o 50% trudniejsze.
(potem zmieniono na 20%).
Nie ma nigdzie o tym że dostaje się więcej expa za mocniejsze potwory (z reszta ja po przejściu nie zauważyłem żebym dostawał więcej).
Ale może niedokładnie sprawdziłem, jeśli tak jest to proszę o potwierdzenie, gdzie jest to napisane, bo to dość ważne, może się okazać że jednak opłaca się kończyć fabułę kolejny raz :wink:
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 16-04-2017, 02:54   

Popros kogos co przechodzi 1 raz fabule zeby powiedzial ile dostaje expa i golda z dango mobka i potem ty zaatakuj tego samego mobka. A potem pochwal sie wynikiem i przestan glupio cwaniakowac
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 16-04-2017, 09:26   

Dostaje się więcej expa na bank ;)
 
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 16-04-2017, 14:30   

Cytat:
Popros kogos co przechodzi 1 raz fabule zeby powiedzial ile dostaje expa i golda z dango mobka i potem ty zaatakuj tego samego mobka.

No to proszę kogoś kto jeszcze nie przeszedł fabuły o podanie ile dostaje za któregoś potwora i sobie porównam (najlepiej ze 3 różne żeby była większa grupa badana :wink: ). I najlepiej potem o napisanie tego gdzieś jasno, bo tak jak pisałem, szukałem i nie znalazłem.

Cytat:
i przestan glupio cwaniakowac

LOL, a to do mnie? Normalnie się zapytałem bo tego nie wiedziałem, a to dużo zmienia. Bo może się okazac ze jednak się opłaca przechodzić fabułę
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-04-2017, 19:22   

nie chce mi się czytać tego całego spamu, ale chyba chodzi o to exp zwiększa się z każdym przejściem, odpowiedź brzmi tak

pierwsze podejście upiór
http://imgur.com/a/KqRNT
trzecie podejście upiór
http://imgur.com/a/y3TSC

ilość otrzymanego expa zwiększyła się dokładnie o 40% podstawowej ilości
 
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 04-06-2017, 13:16   

Dziekuje dowidzenia Skuzz pozamiatal tigera
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom