Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
GM MIT
Autor Wiadomość
LucyferG 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: LucyferG
Level: 86
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 15 Maj 2017
Wysłany: 15-05-2017, 19:48   GM MIT

witam ponownie ja gm MIT jest jakimś żartem, przepraszam za to słownictwo ale co to ma być na jednym koncie głównym moim LucyferG napisał mi że główne konto to Szaj gdzie to nie prawda, założyłem nowe konto kolejny ban I tam już napisane główne konto LucyferG. banuje ludzi których nie zna, a tych których zna nie banuje chodź mogę udowodnić ilu graczy jest z multi kontem na mfo świat 6, to nie problem, jeśli to udowodnie prosze o unbana, i usunięcie gma MITIEGO z administracji, psuje gre, banuje ludzi jak na pisałem wyżej tych których nie zna, a już tych których zna nie banuje, to jest absurd wydanie 60zł na mfo2, ggdzie admin łamnie prawo człowieka jak i polskie jeszcze jest gm, jeśli sprawa się nie rozstrzygnie, podejme większe kroki, gdzie ukaże graczom mfo2 jak to GM MIT banuje ludzi nieznanych z multi kontami, a tych których zna i mają po 3,4 a nawet 6 kont nie są banowani bo MITI ich zna. zrobie wszystko i udowodnie swoją prawdę w najbliżyszm miesiącu jeśli to mi się uda prosze o natychmiastowe zwolnienie gma MITI, nie chce żeby ktoś taki Jak MITI był gm na świecie 6. pozdrawiam całą administrację. ale jak zwykle co zrobi gm MIT zamknie odrazu temat po przeczytaniu tego, taki dobry z niego GM. :!: :!: :569: :569:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 15-05-2017, 20:26   

:511:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 15-05-2017, 21:15   

Jeśli chcesz mnie sprowokować to Ci się może nie udać, jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Twoje oczernianie na pw i zastraszanie "utraty posadką" niestety zmusiło mnie do zakończenia rozmowy, wybacz ale tak to ja nie będę z Tobą rozmawiał kochany (jakiś poziom trzymajmy) :wink:

Twój temat zamknąłem tak jak zażalenie, bo multikonta są i widać tzw. logowania z konta na konto. Oczywiście na prośbę admina wskaże konkrety decydujące o karze.

Cytat:
mogę udowodnić ilu graczy jest z multi kontem na mfo świat 6


Byłbym wdzięczny, konsekwencje zostaną wyciągnięte.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 15-05-2017, 22:30   

Podjąłem cztery próby przeczytania tego bełkotu, piątej nie podejmę, przykro mi.
Generalnie kolega ma jakieś problemy, ale może zamiast wytykać innym błędy spróbuje przeczytać to co napisał? To jest dopiero "łamanie praw człowieka i polski" :mrgreen:

P.S
GM Miti? Jakaś rekrutacja była czy co? Czuję się pominięty.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 25-05-2017, 18:21   

wiesz czemu sa bany ??? bo za mało osób kupuje MFY . od czasu do czasu dac bana a powod sie zawsze znajdzie .. a co za tym idzie na nowo kupione mfy i wszystko gra :) ))))))


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
kertaco 
Użytkownik


Level: 2
Wiek: 73
Dołączył: 28 Maj 2017
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2017, 17:44   

i bardzo dobrze ze sie nie dajesz sprowokowac :)
_________________
Kamagra 100mg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom