Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
15-10-2017, 14:38
Usługa poziom turniejowy
Autor Wiadomość
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 12-09-2017, 18:53   Usługa poziom turniejowy

Witam,

Jeżeli takie sytuacje mają dalej mieć miejsce tzn:
1. Logi gracza Agility który aktualnie posiada 55lv przedział 41-55, gdzie posiadał już 74lv czyli przedział 71-85.

2. Logi gracza Roten który aktualnie posiada 105lv przedział 101-120, gdzie posiadał już 147lv czyli przedział 141-160lv


W przypadku Agility na taki zabieg ze strony administracji nie mam nic do zarzucenia czasami można się pomylić, gracz nie wykorzystał 74lva w żaden korzystny dla siebie sposób ale w przypadku gracza Rotena który aktywnie walczył na 147lv jest to już lekką przesadą.

To teraz pytanie? Jaki sens w ogóle mają przedziały? Po co one są?

Jeżeli już takie sytuacje mają miejsce, taką możliwość powinien otrzymać każdy. Nie tylko "wybrani".

Dlatego proponuje edycję usługi "Poziom turniejowy" lub nową usługę "Cofnij do..." z możliwością wpisania poziomu na którym dany gracz chce się zatrzymać i to bez różnicy czy przeszedł fabułę raz, dwa czy dziesięć.

Pozdrawiam,
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-09-2017, 20:56   

Zaproponuję Tomiemu kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu, niestety nie podoba mi się kierunek do którego zmierzamy... Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 12-09-2017, 21:16   

Na tę chwile tak to niestety wygląda.
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 12-09-2017, 21:34   

płaci pieniądze za usługi cofania, tu chodzi o złotóweczki :-D :-D :-D
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 15-09-2017, 19:14   

Conny napisał/a:
2. Logi gracza Roten który aktualnie posiada 105lv przedział 101-120, gdzie posiadał już 147lv czyli przedział 141-160lv
:mrgreen:

Jaja bolą, co? Po pierwsze. Temat był dogadywany nie z Tobą, parobie, tylko z Tomim więc płacz zachowaj dla siebie. :wink:
Po drugie, skoro to moja flota to moja sprawa prawda? Zapłaciłem tyle ile zapłaciłem, dogadałem się i mam to co chciałem. :)

Przestań jęczeć, a pokaż coś w grze. ;)
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 15-09-2017, 21:03   

Hmm, a skoro s6 to taki trochę powrót do starych rozwiązań, to może znieść blokadę pvp po zbiciu lv? Każdy mógłby sobie zbić na dowolny poziom. Usługa na skakanie po wybranych lv to durny pomysł.
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 17-09-2017, 10:15   

Dla mnie, usługa zbicia do najbliższego poziomu jest okej ale abusowanie jak Ci ludzie powinno automatycznie wysyłać link na emaila z delejtem

@Edit
Szanuje za wyzywanie na forum.
_________________
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 17-09-2017, 11:26   

MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 17-09-2017, 12:09   

Frezus napisał/a:
MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca


Bo coraz mocniej robi się z tego pay2win. Zamiast ubolewać nad losem po wbiciu +100lv i kombinowaniu co zrobić, żeby cofnąć, może jednak warto wrócić się do propozycji pvp na salamandrii? Po pierwsze ostatnim razem ankieta nie była miarodajna (mogli głosować tylko gracze +100, a spora część graczy nie wbija wyżej właśnie ze względu na brak pvp na salce i oni nie mieli okazji zagłosować). Po drugie mogłoby to obowiązywać tylko s6 - jak wiadomo to szybki świat i wysoki lv to kwestia chwili, dlaczego więc w momencie, gdzie większość graczy rozstawiona jest na high lv, pvp jest tak ograniczone? Poszedłbym w strone promowania wysokiego lv, skoro to świat gdzie lv lecą jak szalone, a nie cofania.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 17-09-2017, 14:24   

Frezus napisał/a:
MiT napisał/a:
Nie możemy dopuścić, by 300 poziom mógł się znaleźć na 20.


dlaczego nie? to calkiem dobry pomysl z perspektywy administracji, ktora zarobi na takiej usludze i graczy, ktorzy moga sobie powalczyc gdziekolwiek zechca


Nie wszystko się przelicza na pieniądze, więc w tym przypadku to słaby argument.
Rencar dobrze mówi, za dużo pay2win. Podczas najbliższych prac, upomnę się Tomiemu o te dwie kwestie (możliwość walk pvp na salamandrii + zwiększenie ilości tur). Prędzej czy później będą musiały zostać wprowadzone- są owocne plany na nowy rok dla high lvli.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 17-09-2017, 20:00   

Gadacie głupoty dobrze wiedząc, że Tomi by nigdy nie dopuścił do cofnięcia kogokolwiek z 300 na 20 lvl bo taki gracz miałby za dużą przewagę. Sam Roten chciał cofnąć na 65 lvl, ale Tomi zgodził się na cofnięcie o max 2 przedziały (147->100 lvl). I myślę, że te 2 przedziały to max na jaki Tomi się zgodzi, w innym wypadku może jedynie wyzerować konto.

@edit. Jak już jesteśmy przeciw takim zabiegom to jesteśmy przeciw w 100%, a nie "w tym przypadku spoko, ale tutaj to już nie :) ". Co to za podwójne standardy? No i mówisz, że każdy powinien mieć taka możliwość, a nie "wybrani" i tak też jest :-D a, że nigdy na to nie wpadłeś to inna sprawa.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 19-09-2017, 15:21   

MiT napisał/a:
Rencar dobrze mówi, za dużo pay2win.

smiesznie to brzmi z twoich ust, kiedy robisz eventy typowo pod pay2win
 
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 19-09-2017, 22:45   

50 zł dałem za gem speeda ostatnio :-D :-D :-D
 
 
MySticK 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Hyonimaru
Level: 120
Wiek: 34
Dołączył: 03 Wrz 2008
Wysłany: 13-10-2017, 09:00   

ahh ból dupy Jabby, bo coś nie jest po ich myśli :)
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-10-2017, 00:06   

MySticK napisał/a:
ahh ból dupy Jabby, bo coś nie jest po ich myśli :)


Jak już jesteśmy przy dupie, to po prostu pomysł był do dupy i do dupy kąsasz temacik, skoro nie rozumiesz dlaczego. Co do samego w sobie bólu dupy, to odkopałeś temat po miesiącu, który z wejścia nie miał prawa przejść, tylko po to, żeby napisać, że ktoś miał ból sralnika... serio gościu nie widzisz kogo coś tu boli? :511:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom