Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
04-02-2018, 08:46
BAN A GM
Autor Wiadomość
sm0ker
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sm0ker
Level: 601
Dołączył: 14 Lip 2017
Wysłany: 28-01-2018, 10:46   BAN A GM

Witam, dostałem bana na s6 od GM Mit'a dnia 20.01, ban oczywiście jest błędny, ale pomińmy to.
Napisałem do Tomiego w sprawie bana, lecz tomi wylane na sprawe całkowicie. Napisałem zażalenie do Mit'a lecz jego aktywność od 20.01 nie polepszyła się, ban zaraz minie, a mi zabrano "niesłusznie" połowę EGIR. Z kim i jak można to najszybciej wyjaśnić?
Propozycja - może znalazłby się jakiś GM = Junior GM, który byłby do takich spraw jak naszych szanownych administratorów nie ma?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 28-01-2018, 14:25   

Miewam, że rozmawiam z Bendzim hm?

Zażalenie specjalnie zostawiłem otwarte, przez 6 dni jeszcze będzie "teoretycznie", bo w praktyce sprawa może się wyjaśni jeszcze dziś.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
sm0ker
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sm0ker
Level: 601
Dołączył: 14 Lip 2017
Wysłany: 28-01-2018, 18:02   ss

Zgadza się, napisałem kilka dni temu - odpowiedzi brak.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 28-01-2018, 21:23   

Logowania na 3 kontach o tej samej porze + z dwóch kont wysłane zażalenie w ciągu minuty. Dodatkowo na jednym koncie mail został oznaczony na niemalże identyczny.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
sm0ker
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sm0ker
Level: 601
Dołączył: 14 Lip 2017
Wysłany: 29-01-2018, 17:39   H

Jedyne konto jakie posiadam na s6 ma nick iku. Reszta kont nie jest moja. Prawdopodobnie sa to konta mojego brata. Dodam ze mamy to samo IP wiec moglismy zalogowac sie w podobnym czasie. E mail moj jest na moim koncie "iku". Jedynym koncie na s6 :)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-01-2018, 18:25   

Nie miałem żadnych zgłoszeń odnośnie "gry z bratem". Myślę, że jesteś bogaty w doświadczenie na tyle, by wiedzieć że takie numery zawsze kończą się źle.

Tak swoją drogą, nawet jeśli grasz z kimś... to mogliście ustalić jedną wersję zeznań... ;)
Ty masz brata, Twój brat też ma brata i pewnie Wasz wspólny brat też ma jakiegoś brata, a logowania z konta na konto wynikają z pomyłki, bo macie ustawiony autozapis - > czyt. współdzielenie konta. (chyba każdy z nas jest zobowiązany chronić dane?)

Ciekawe, że z "Waszej trójki" tylko Ty się jeszcze interesujesz karą.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
sm0ker
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sm0ker
Level: 601
Dołączył: 14 Lip 2017
Wysłany: 29-01-2018, 18:34   beka

Śmieszna jest Twoja opinia, lecz nie będę się kłócił bo zostały bodajże 3-4 dni. Swoją opinie, że zbyt bystry nie jesteś wyrobiłeś już sobie u "ludzi, którzy graja troszkę w tą grę".

Wersja jest taka, że - Mam brata, który gra także w v2. Prawdopodobnie gra też na s6, więc z tego wynikło "multi".
Totalnie nie obchodzi co napisał mój jedyny brat w stosunku do tej sprawy, ponieważ z mojego konta nie wywodzi się żadne multi - ale tego pewnie nigdy nie zrozumiesz Miteek ;)

Co do zgłaszania, że gra się z bratem - Gram tą gre od 2007r, i żaden GM a było ich wielu prócz Ciebie nie napisał tak idiotycznej rzeczy, że trzeba to zgłaszać. - Jak dla mnie to jest praca GM, który powinien takie rzeczy wiedzieć.. (w 2018r nie wie tego.. :roll: :mrgreen: :549:

- Tak mam autozapis, ponieważ na każdym koncie mam to samo hasło - I jestem zdania, że to najlepsza rzecz, którą zrobiło MFO. :wink:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-01-2018, 19:57   

Na tym poziomie to my rozmawiać nie będziemy ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 03-02-2018, 15:59   

bendzi ty grasz jeszcze w te gre ? moze odkop jeszcze swojego bana na s1-2-4 co miales 230 lvl

Jak widze te tlumaczenia ze "gram z bratem" czy kims innym to smiać mi sie chce, no cusz...
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 03-02-2018, 18:30   

dziwne, ze gm ma czas odpowiedziec na takie pierdoly, a na powazniejsze nie ma czasu
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-02-2018, 08:46   

Temat zamykam, czas minął.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom