Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wielkanocny Event
Autor Wiadomość
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 21-04-2017, 10:30   

skoro ktoś Ci powiedział że 500 a Ty oddałeś 60 to o co właściwie pytasz? Oddasz 500 to pojawi się zając
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
KNIGHTXD 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Knight
Level: 222
Świat: 6
Wiek: 24
Dołączył: 06 Maj 2016
Wysłany: 21-04-2017, 14:45   

pipi94 napisał/a:
Mam pogadać z tą laską od jajek (wszystkie już zebrałem) i tym baranem od uszu zająców.. ile mam mu ich dać ?? mam nazbierane prawie 200 ktoś mówił o 500 .. dałem mu już 10 i 50 i dalej mam mu pomóc..


10 jajek, 500 uszu
_________________
Knight. Świat 6. Gram na lvl/fabułę. :D
 
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 22-04-2017, 13:06   

Skończyłem event na dwóch postaciach więc dodam ocenę od siebie.

Fajnie że się cokolwiek dzieje, że event wielkanocny powoli staje się tradycją tak jak Mikołaj, dobrze że jest jakaś odmiana. Jednak na 2 sprawy chciałbym zwrócić uwagę:

1. pisałem już rok temu:
Cytat:
Przede wszystkim jednak największy minus to brak nagród za każde zabicie bossa!! Rozumiem, że nie każdy może dostać lege pierścień czy zbroję, ale jest też parę innych rzadkich rzeczy, które można by dać (np. set chaosu, damasceński, mistyczny). Generalnie uważam że eventy są po to, żeby jednak cokolwiek zdobyć, a np. ja (i z tego co wiem wielu innych graczy też) nie dostałem nic ani za zająca ani za jastrzębia.

Baggy odpisał wtedy:
Cytat:
Przemyślę również 100% prawdopodobieństwa na NIEUNIKATOWE eq do zdobycia z eventu.


I co? I częstośc dropu jest równie mała, lub nawet jeszcze mniejsza niż rok temu. Ja na 4 walki (2xzając, 2xjastrząb) tylko w 2 cokolwiek dostałem, z tego co czytam pozostałym również rzadko cokolwiek wypada. A jednak żeby pokonać te bossy trzeba zużyć trochę dobrych miksów, elków, ruchów przez kilka dni żeby nabić uszy, pisanki, żelazo, niektórzy muszą zrobić resa albo i dwa... jakaś nagroda by się jednak przydała. I jeszcze raz podkreślam że nie chodzi mi o to żeby za każdym razem był to super unikat bo to nie miałoby sensu, może wypadać też "zwykłe" eq, tak jak podawałem przykłady rok temu np. srebrne, damasceńskie, mistyczne, całun...


2. no i druga sprawa, elixiry

Cytat:
Aktualizacja gry 06.08.2008, 00:31:06
Właśnie dokonaliśmy aktualizacji gry. Czekaliście na nią baaaardzo długo, ale jesteśmy przekonani, że było warto, bo jest to największa aktualizacja w historii gry.

Dodatkowo bossy nie używają już eliksirów, ale mogą uleczać się tyle razy, ile mikstur posiadają.

I zając i jastrząb leczą się elxirami, nawet więcej niż 1 raz. Jest to irytujące i niezgodne z ogólnymi zasadami. Niech się leczą miksami lv.7, regenkami czy czym tam chcą, ale elki sprawiają że trzeba bossa pokonać np. 3 razy a nie raz, trochę przesada. Albo jak już muszą mieć te elixiry to zmieńcie ten zapis który przytoczyłem.
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 27-04-2017, 00:26   

Nacho_Vidal napisał/a:
Czy ktoś się orientuje, ile średnio należy wykorzystać ruchów, aby zdobyć magiczne żelazo z tytanów? :roll:

3 ruchy i mialem xd
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 03-04-2018, 11:19   

Rok minął i dalej nic się nie zmieniło, fajny event na którym człowiek wychodzi kilkadziesiąt milionów w plecy.

Tak z ciekawości, czy zajączek ma limit miksów many?
Bo poszło mi 100x miksów lv 7, lv 6, lv 5, około 60/70 elków i trochę regenek a on dalej miał miksy:)
To już prościej ubić woja i maga ciemności, bossy eventowe są najmocniejszymi w grze.
No i kolejny rok z rzędu brak dropa więc miliony w plecy, dobrze chociaż że mamy cały rok na zbieranie kasy na miksy żeby sobie ubić bossa z którego nic nie zyskujemy.
 
 
Nicol
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Nicol
Level: 1
Świat: 6
Dołączył: 27 Lut 2018
Wysłany: 04-04-2018, 17:13   

BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z EVENTU , OBY TAK DALEJ TRZYMMA KCIUKI . sWIETNA INISJATYWA , WSPALANIA FABUŁA I TE WALKI Z POTWORAMI COS PIEKNEGO .... TO JEST TO WLASNIE NA CO CZEKAM CALY ROK , .. UWIELBIAM CHODZIC CALKY ROK ,NA BOSSACH I MIEC Z NICH SREDNIO 6K EXPA A PO ROKU ISC NA EVENT I MIEC 150 :) .... TAK JAK NAPISAŁEM WCZSWNIEJ OBY TAK DALEJ WLASNIE TEGO PTRZEBUJE TA GRA BRAWO WYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
 
 
JereManU 
Użytkownik


Level: 120
Dołączył: 09 Lip 2007
Wysłany: 05-04-2018, 00:13   

Gdzie można znaleźć to magiczne żelazo? Za szybko kliknąłem w rozmowie z Ryśkiem.
_________________
 
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 05-04-2018, 12:53   

jeśli dobrze pamiętam to je musisz wydropić tak jak uszy, rok temu całkiem szybko mi to poszło
_________________
kiedy update?
 
 
JereManU 
Użytkownik


Level: 120
Dołączył: 09 Lip 2007
Wysłany: 05-04-2018, 14:19   

Z zajęcy się wydropi?
_________________
 
 
 
avatar91 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: avatar_91
Level: 404
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2012
Skąd: Leszno
Wysłany: 05-04-2018, 23:27   

tez kliknalem za szybko ale 300 ruchow i jestem bogatszy o wiedze ze w lokacji (nie pamietam nazwy) tam gdzie kliknales za szybko gadajac z Ryskiem na dole po lewej stronie masz schody i tam na tym podescie są potwory "Magiczny Tytan" i to tam to dropi:)
 
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 06-04-2018, 09:58   

Szkoda, że bez MF nie da się zrobić tego eventu.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 06-04-2018, 12:18   

Antybristler napisał/a:
Szkoda, że bez MF nie da się zrobić tego eventu.


Oczywiście, że się da.
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 06-04-2018, 14:50   

Mój błąd, myślałem, że trzeba wymienić 1000 uszu :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom