Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
30-08-2018, 19:30
Błąd podczas wystawiania towaru za wyższą cenę
Autor Wiadomość
Orange94 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Ibrahim Pasza
Level: 41
Świat: 3
Dołączył: 06 Lut 2016
Wysłany: 25-08-2018, 10:29   Błąd podczas wystawiania towaru za wyższą cenę

Witam, na św 6 jest błąd podczas wystawiania towaru bliskiemu limitowi, ponieważ według średnich cen na targu mosiężny hełm mogę wystawić za max 250000 G czyli limit, więc wystawiłem go za 240000 i po wystawieniu okazuje się że limit ceny został osiągnięty ponieważ maksymalna wartość tego przedmiotu to 120787 WTF? :570: czemu nikt nie zauważył tego błędu i go nie naprawiał?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 25-08-2018, 11:49   

To nie jest błąd, Ty widzisz niższy limit ze względu możliwości kupna go w sklepie.
Kwota 250k jest widoczna dla osób, które nie dotarły jeszcze do nordii bodajże.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 28-08-2018, 21:23   

dokładnie tak jak mówi kolega/junioradmin/gamemaster/admin/premier/prezydent/wójt/burmistrze/prezesAODu/najlepszygracznas6/ MiT, jeśli dany sprzęt masz dostępny w sklepie, nie mozesz go kupić za ten górny limit (sprzyjałoby to przelewom, a na pewno znAoDleźliby sie tacy gracze co aktywnie korzystaliby z takiej luki) wiec Ty widzisz ten dolny limit, a osoba która nie ma go dostępnego w sklepie jak najbardziej może go kupic za wyższą kaske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!
_________________
kiedy update?
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 29-08-2018, 11:12   

Love napisał/a:
dokładnie tak jak mówi kolega/junioradmin/gamemaster/admin/premier/prezydent/wójt/burmistrze/prezesAODu/najlepszygracznas6/ MiT, jeśli dany sprzęt masz dostępny w sklepie, nie mozesz go kupić za ten górny limit (sprzyjałoby to przelewom, a na pewno znAoDleźliby sie tacy gracze co aktywnie korzystaliby z takiej luki) wiec Ty widzisz ten dolny limit, a osoba która nie ma go dostępnego w sklepie jak najbardziej może go kupic za wyższą kaske :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!



Pozwolę sobie poprawić kolegę. Pisząc "najlepszygracznas6" miałeś oczywiście na myśli świat nr3, tak?

TOP2 Player, 1.350mln. pkt. rankingowych + team TOP2.
~ Świat 3 ~
_________________
Carpe Diem (czyli nasz GM MiT) grozi mi na pw. Do tego podstawia miny graczom z mojej drużyny. Robi to zapewne używając Tora, z którego, jak wszyscy wiemy, korzysta nie od dziś. Czemu administracja nic z tym nie zrobi?



JOE GAGE NA GM'A!

Avatar by: HyyB
 
 
michol11
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 111
Dołączył: 18 Sie 2008
Wysłany: 30-08-2018, 16:57   

Love napisał/a:
JOE GAGE/ głosuj na mnie w kolejnych wyborach na GMa! tylko razem uratujemy mfo!

Cóż mogę dodać, przez wiele lat nie było chyba lepszego kandydata na stanowisko GM, pro gracz, pomaga na forum, jak widać po jego słowach jest gwarantem sprawiedliwości gdyż nawet inni GM nie będą mogli sobie pozwalać na kolesiostwo, głosujcie na niego!
_________________
Pewnego dnia spotka cie coś przez co bedziesz cierpieć do końca życia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom