Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
blad turniejowy
Autor Wiadomość
kozak 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: kozak
Level: 30
Świat: 1+2+4
Dołączyła: 18 Lis 2019
Wysłany: 18-11-2019, 15:09   blad turniejowy

witam w trakcie trwania turnieju wbilo mi lv dostalem wiadomosc od Gm ze moge napisac na forum do Tomi ze moze mnie cofnac do 30 poxiomu z gory dziekuje
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-11-2019, 00:17   Re: blad turniejowy

kozak napisał/a:
witam w trakcie trwania turnieju wbilo mi lv dostalem wiadomosc od Gm ze moge napisac na forum do Tomi ze moze mnie cofnac do 30 poxiomu z gory dziekuje


Musiałeś być zapisany do turnieju, ale turniej nie wystartował. Bądź w przypadku prywatnego, ktoś brzydko mówiąc dał ciała i nie ustawił zakresu blokady.

@edit:
07.11.2019, 23:41:19
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
Ostatnio zmieniony przez MiT 19-11-2019, 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kozak 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: kozak
Level: 30
Świat: 1+2+4
Dołączyła: 18 Lis 2019
Wysłany: 19-11-2019, 02:43   Re: blad turniejowy

MiT napisał/a:
kozak napisał/a:
witam w trakcie trwania turnieju wbilo mi lv dostalem wiadomosc od Gm ze moge napisac na forum do Tomi ze moze mnie cofnac do 30 poxiomu z gory dziekuje


Musiałeś być zapisany do turnieju, ale turniej nie wystartował. Bądź w przypadku prywatnego, ktoś brzydko mówiąc dał ciała i nie ustawił zakresu blokady.

@edit: sprawdziłem i faktycznie, wyszedłeś będąc zapisanym, ale sam turniej nie wystartował
07.11.2019, 23:41:19
o to chodzi ze turniej jeszcze trwal a nie ze przed wystartowaniem wyszedlem na pole turniej trwal i w ostatniej rundzie wyszlem na pole i wbilo poziom da rade cos z tym zrobic ?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-11-2019, 13:59   Re: blad turniejowy

kozak napisał/a:
MiT napisał/a:
kozak napisał/a:
witam w trakcie trwania turnieju wbilo mi lv dostalem wiadomosc od Gm ze moge napisac na forum do Tomi ze moze mnie cofnac do 30 poxiomu z gory dziekuje


Musiałeś być zapisany do turnieju, ale turniej nie wystartował. Bądź w przypadku prywatnego, ktoś brzydko mówiąc dał ciała i nie ustawił zakresu blokady.

@edit: sprawdziłem i faktycznie, wyszedłeś będąc zapisanym, ale sam turniej nie wystartował
07.11.2019, 23:41:19
o to chodzi ze turniej jeszcze trwal a nie ze przed wystartowaniem wyszedlem na pole turniej trwal i w ostatniej rundzie wyszlem na pole i wbilo poziom da rade cos z tym zrobic ?


07.11.2019, 20:00 - data walki

Ty lv wbiłeś: 07.11.2019, 23:41:19
Oczywistym jest, że ostatnia walka = koniec turnieju dla Twojej postaci. Jak tego nie wiedziałeś, to już wiesz.
Da się coś z tym zrobić, doładowujesz sumę mf odpowiadającą usłudze cofnięcia poziomu, a następnie wysyłasz wiadomość do Tomiego z prośbą o pomoc.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
kozak 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: kozak
Level: 30
Świat: 1+2+4
Dołączyła: 18 Lis 2019
Wysłany: 19-11-2019, 14:39   

tylko turniej zakonczyl sie 8 a mi wbilo poziom w trakcie aktywnego turnieju to chyba blad ... mf mam na cifniecie gdzie to zalagwic ?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 19-11-2019, 19:49   

kozak napisał/a:
tylko turniej zakonczyl sie 8 a mi wbilo poziom w trakcie aktywnego turnieju to chyba blad ... mf mam na cifniecie gdzie to zalagwic ?


:572:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom