Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Conny
16-01-2020, 23:51
Odwołanie od bana
Autor Wiadomość
Kwadracik
Użytkownik


Nick: Nakurwiam Po Kwadrat
Level: 62
Świat: 6
Dołączył: 14 Sty 2020
Wysłany: 14-01-2020, 22:04   Odwołanie od bana

Witam,

Na początku chciałbym powiedzieć, że nie było by tego tematu, gdyby nie ignorancja ze strony GMa Conny. Próbowałem na wszelkie sposoby się z nim skontaktować, to na początku przez zażalenie w którym dostałem bana permamentnego za niby multi konto, następnie pisałem prywatne wiadomości na jego obydwu kontach, lecz w każdym przypadku spotkałem się z olaniem i temat ciągnie się już od kilku dni. Nie dość, że nie ma już ludzi, gra po 20 osób, to jeszcze szuka niepotrzebnego powodu do banowania.

Podczas pobytu w Polsce, zalogowałem się kilka razy u brata (bądź co bądź, to on był osobą którą namówił mnie na powrót do gry), co wyjasniłem w zażaleniu, przez co prawdopodobnie zostało powiązane moje konto. Rozumiem powód do bana, lecz sam czyn i niewywiązywanie się z wyjaśnienia podjętej decyzji jest wręcz absurdalne. Zostałem po prostu olany i nie mam możliwości jak się odbanować.

Mój nick to Nakurwiam Po Kwadratach, wbiłem 64 lvl na innym IP niż za które mnie zbanowano i z powodu kilku logowań z właśnie tego powiązanego IP zostałem zablokowany. Jest to według mnie niedokładne przyłożenie się do swoich obowiązków, nie została nawet podjęta forma kontaktu ze mną przed banem. A jeżeli szanowny admin "nie ma czasu" na szybszą reakcję na moje zażalenie, proszę w takim razie nie podejmować gwałtownych kroków, bądź w ogóle nie startować na tą pozycję.

Mam nadzieje, że w jakiś sposób zostane poparty przez te "jak małe" community i sprawa zostanie rozwiązana i zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Pozdrawiam.
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 15-01-2020, 07:15   

http://mfo2.pl/kodeksgm.php

polecam się z tym zapoznać, a dokładniej:

"X. Zażalenia na nałożone kary.
2. Na światach moderowanych GM ma 7 dni na odpowiedź na zażalenie. Na światach niemoderowanych czas oczekiwania jest przedłużony do 14 dni. Nie należy popędzać GM, jeśli przewidziany czas na odpowiedź nie minął."

Pisanie na prywatne konta nie przyśpieszy odpisaniu na zażalenie, działa to wręcz w drugą stronę...
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 15-01-2020, 21:47   

Cytat:
Mój nick to Nakurwiam Po Kwadratach,

Nie chcę się wtrącać, ale za sam nick należy Ci się kara z paragrafu:
Cytat:
Niecenzuralna lub obrażająca innych graczy nazwa użytkownika, avatar lub prezentacja.

Co prawda tylko więzienie, ale zastanawiam sie ile masz lat że Ci nie wstyd zakładać konto o takiej nazwie :roll:
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 15-01-2020, 22:23   

Conny i tak jest bardzo wyrozumiały, u mnie na dzień dobry byś zebrał karę za nick.
Kara jest słuszna, więc nie musi odpisywać na zażalenie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 15-01-2020, 23:14   

MiT napisał/a:
Conny i tak jest bardzo wyrozumiały, u mnie na dzień dobry byś zebrał karę za nick.
Kara jest słuszna, więc nie musi odpisywać na zażalenie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."


A kiedy za to będzie ban ?



I za to ?

Ostatnio zmieniony przez Mortred 15-01-2020, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julius
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 20
Dołączył: 26 Gru 2019
Wysłany: 15-01-2020, 23:17   

MiT napisał/a:
Conny i tak jest bardzo wyrozumiały, u mnie na dzień dobry byś zebrał karę za nick.
Kara jest słuszna, więc nie musi odpisywać na zażalenie.


Za nick, kare powinien dostać.

Ale jeśli naprawde zalogował sie u brata i nie ma multi akcji między kontami a większość wbił u siebie nie rozumiem jak to może być kara słuszna.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 15-01-2020, 23:29   

Julius napisał/a:
MiT napisał/a:
Conny i tak jest bardzo wyrozumiały, u mnie na dzień dobry byś zebrał karę za nick.
Kara jest słuszna, więc nie musi odpisywać na zażalenie.


Za nick, kare powinien dostać.

Ale jeśli naprawde zalogował sie u brata i nie ma multi akcji między kontami a większość wbił u siebie nie rozumiem jak to może być kara słuszna.


Niestety GM nie ma prawa nałożyć kary jeśli nie będą spełnione 3 warunki, w tym dwa konieczne:

wspólne IP powiązania
wspólne PC/urządzenia

trzecia opcja to logowania z konta na konto, ten sam mail np. hasło i wiele innych pierdół.
Tam nie ma "przypadku".
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 16-01-2020, 23:50   

Sprawa załatwiona z graczem, temat zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom