Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Odwołanie od bana
Autor Wiadomość
Uatdefakk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MfOwIeC
Level: 100
Dołączył: 19 Lis 2019
Skąd: Tuchola
Wysłany: 28-02-2020, 20:15   Odwołanie od bana

Dostałem bana od gm connego za rzekome przelewanie pkt rankingowych z graczem mit. Nie miałem wpływu na to kto ile razy mnie atakuje bo stałem na polu , a poza tym zglosiłem walki do gm bicka wiec o co chodzi xD :569: :570: :?: :?: :?:
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 28-02-2020, 21:00   

Bigos. Składniki:


3 łyżki oleju roślinnego
900 g łopatki wieprzowej
250 g kiełbasy wędzonej
150 g wędzonego boczku
2 cebule
4 ząbki czosnku
1,5 kg kiszonej kapusty
20 g grzybów suszonych np. podgrzybek, borowik
100 g śliwek suszonych
250 ml wina czerwonego wytrawnego
0,5 l wody
12 ziaren jałowca
6 liści laurowych
8 ziaren ziela angielskiego
2 łyżki suszonego majeranku
2 jabłka
sól, pieprz
100 g przecieru pomidorowego


W garnku z grubym dnem rozgrzej olej roślinny. Podsmaż łopatkę pokrojoną w kostkę jak do gulaszu. Kiedy wieprzowina się zarumieni dodaj kiełbasę pokrojoną w plastry oraz boczek pokrojony w paski. Całość smaż, około 5 minut na średnim ogniu. Następnie wsyp cebulę pokrojoną w kostkę, poczekaj aż się lekko zrumieni. Dodaj utarty czosnek, podsmaż dosłownie przez minutę. Dodaj posiekaną kapustę, jeżeli jest kwaśna warto ją odcisnąć. Jeżeli jest bardzo kwaśna, można ją przepłukać pod zimną bieżącą wodą.


Całość wymieszaj. Dodaj suszone grzyby razem z wodą z namaczania. Pamiętaj, że wodzie grzybowej może być piasek, warto przelać ją przez drobne sito.


Następnie wsyp śliwki suszone. Wlej wino i wodę. Wsyp przyprawy: jałowiec, liść laurowy, ziele angielskie i majeranek. Dopraw solą i pieprzem.

Gotuj na bardzo małym ogniu przez 1 godzinę, następnie dodaj jabłka pokrojone w sporą kostkę. Ewentualnie możesz dodać przecier pomidorowy, nie jest on konieczny ale fajnie podbija smak.


Następnie nie pozostaje nic innego jak czekanie. Mój bigos gotował się na małym ogniu przez 9 godzin i był idealny.



Najważniejsze należy zapamiętać: jak nie masz kapusty to nie rób bigosu.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
iku
Użytkownik


Nick: iku
Level: 300
Dołączył: 17 Kwi 2020
Wysłany: 18-04-2020, 08:03   chuj z mitem

Każdy gracz, który miał coś wspolnego z mitem powinnien dostać bana z góry, gdy ja mówiłem ze Mit to oszust (gdy nie był jeszcze GM) to każdy miał to gdzieś, że osoba która została wybrana na admina, przed tym sprzedawała, kradła konta, to samo z goldem eq i wyzyskiwaniem mf i eq.

"Bo screeny z gg się nie licza"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom