Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z RAPSEM
Autor Wiadomość
skaaven
Użytkownik


Nick: Kxi32
Level: 5
Dołączył: 13 Sie 2021
Wysłany: 13-08-2021, 18:53   Problem z RAPSEM

Hej,

Wczoraj zebrało mi się na wspominanie gier z dzieciństwa i lat młodości i jakoś trafiło na typowo fabułową rozgrywkę w mfo2. Nie zastanawiając się założyłem konto. Wszystko szło gładko i sprawnie, aż do momentu scenki z pierwszym bossem - rapsem. Podczas dialogu, z tego co pamiętam, syn głównego bohatera, wraz z dowódcą oraz Thanargiem powinni odejść z zasięgu ekranu, wtedy ja będę w stanie stoczyć walkę z bossem. W tym przypadku tak się nie dzieje, odchodzi tylko dowódca, a na dialogu kończą się możliwości mojej interakcji. Uniemożliwia mi to dalszej ekspansji świata mfo, ponieważ nie jestem w stanie stoczyć pojedynku z rapsem.

Jeżeli ta gra nie jest już wspierana technicznie, w takim razie nie ma sprawy i temat jest do zamknięcia.
W każdym razie jest to co najmniej dziwne dla mnie.
Proszę o reakcje i ewentualna pomoc.

Pozdrawiam,
Skvn

[ Dodano: 14-08-2021, 11:45 ]
@edit

Inna przeglądarka pomaga
 
 
my-adventure



Level: 1
Dołączył: 22 Sie 2007
Wysłany: 31-08-2021, 00:59   

technicznie? nie. za to finansowo przez ludzi ktorzy zyc bez tej gry niepotrafia, tak :p
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 08-09-2021, 01:40   

nie dostaniesz tu odpowiedzi nigdy, jak jeszcze tu zaglądasz z nadzieją na rozwiązanie problemu to albo nowe konto(i tak raczej za multi nikt teraz nie zbanuje) albo na forum mfo3 do tomiego na pw, czasami nawet odpisze.
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 09-09-2021, 15:53   

wyczyść cookies, a najlepiej spróbuj w innej przeglądarce, czasami się tak buguje niestety
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom