Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
WAŻNE DLA ADMINISTRATORÓW
Autor Wiadomość
Regul
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Regul
Level: 134
Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 13-02-2007, 20:25   WAŻNE DLA ADMINISTRATORÓW

Chodzi mi o to że moze zrobi sie takie cos.Gdy sie REJSESTUJEMY, DOSTAJEMY Na e-mail NUMER LOGINU I HASŁO i wtedy mozna z zalogowac sie i tam na tym loginie mozna zrobic 3 konta rozumiecie jesli ktos ma braci...I TE 3 KONTA SĄ POD JEDNO IP!! Jesli [GM] znajdzie konta o tym samym IP to znaczy ze są ludzi którzy z tego jednego kkompma grają...JESLI BYŁy BY wiecej niż 3 konta to wiadomo by było ze gracz ma multi...Rozumiem ze moze byc wiecej rodzenstwa no ale wybaczcie są takze inne gry...AAAAAAAA i zapomniałem dodać przeciez jesli jest jedno IPO to jest multialarm i nie bedzie jakiegos oddawania expa


a sieci osiedlowe to co ?? - azxcpl
_________________

®egul
Ostatnio zmieniony przez Afirion 16-02-2007, 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 13-02-2007, 20:59   

odpada... a sieci osiedlowe?
nie dogadasz sie zeby caly blok wybral sobie trzech reprezentantow
_________________
 
 
Quatre 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Sasuke_Uchiha
Level: 108
Dołączył: 12 Sty 2007
Skąd: Sanok
Wysłany: 13-02-2007, 21:34   Re: WAŻNE DLA ADMINISTRATORÓW

Regul napisał/a:
Chodzi mi o to że moze zrobi sie takie cos.Gdy sie REJSESTUJEMY, DOSTAJEMY Na e-mail NUMER LOGINU I HASŁO i wtedy mozna z zalogowac sie i tam na tym loginie mozna zrobic 3 konta rozumiecie jesli ktos ma braci...I TE 3 KONTA SĄ POD JEDNO IP!! Jesli [GM] znajdzie konta o tym samym IP to znaczy ze są ludzi którzy z tego jednego kkompma grają...JESLI BYŁy BY wiecej niż 3 konta to wiadomo by było ze gracz ma multi...Rozumiem ze moze byc wiecej rodzenstwa no ale wybaczcie są takze inne gry...AAAAAAAA i zapomniałem dodać przeciez jesli jest jedno IPO to jest multialarm i nie bedzie jakiegos oddawania expa



No cóż, jestem na nie, ponieważ to nie ma sensu uważam że przynajmniej 70% graczy z multikontami mowi że ma braci, albo cos takiego a to nie prawda, niestety tego nie da się w żaden sposob sprawdzić ponieważ istnieją sieci osiedlowe, itd a 3 postacie 1 osoby obciążają server, nie chcę tu nikogo wymieniać i bez urazy ale nawet ty możesz mieć kilka kont, i jeżeli by weszła taka opcja to uważam że jeszcze bardziej plaga multikont zaczeła by się rozprzestrzeniać pod pretekstem że "to moj brat ma to konto ja na nim nie gram !"
Mam nadzieję że zrozumielicie o co mi chodzi.


Pozdro
_________________
 
 
 
MaLutki 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: MaLutki
Level: 102
Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-02-2007, 21:41   Re: WAŻNE DLA ADMINISTRATORÓW

Szczera prawda to co Quatre mówił , była by plaga tych multikont , miliony i co? (gram z 2 braćmi) to było by jeszcze straszne przeciążenie servera ... i gmów by szlag wziął :573:
 
 
gumisiek ;]
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: [Admin] GuMiS
Wiek: 34
Dołączył: 24 Paź 2006
Skąd: z wsiórskiej potupajki xD
Wysłany: 14-02-2007, 22:36   Re: WAŻNE DLA ADMINISTRATORÓW

Regul napisał/a:
Chodzi mi o to że moze zrobi sie takie cos.Gdy sie REJSESTUJEMY, DOSTAJEMY Na e-mail NUMER LOGINU I HASŁO i wtedy mozna z zalogowac sie i tam na tym loginie mozna zrobic 3 konta rozumiecie jesli ktos ma braci...I TE 3 KONTA SĄ POD JEDNO IP!! Jesli [GM] znajdzie konta o tym samym IP to znaczy ze są ludzi którzy z tego jednego kkompma grają...JESLI BYŁy BY wiecej niż 3 konta to wiadomo by było ze gracz ma multi...Rozumiem ze moze byc wiecej rodzenstwa no ale wybaczcie są takze inne gry...AAAAAAAA i zapomniałem dodać przeciez jesli jest jedno IPO to jest multialarm i nie bedzie jakiegos oddawania expa


LOL pmysł całkowicie ściągniety z tibi na jednym account możesz zrobićpare dziesiąt charów
głupie to troche leczy gdyby możliwosc atakowania siebie lcytowania swoich przedmiotów na aukcjach została zablokowana to by jeszcze przeszło ale ogólnie pomysł głupi
Nie

Tibia - a Mu online, Diablo II , Myth War - i stada innych MMORPG ?? Uwierz nie tylko tam maja po kilka postaci na jedno ACC
Ostatnio zmieniony przez Afirion 16-02-2007, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 15-02-2007, 08:20   

Hehe czy ja wiem?
Skoro nie będzie żadnej możliwości przekazania expa, ranku itd to czemu nie?
A wiadomo ktoś bogatszy założy sobie te 3 postacie i będzie wysyłać 3x więcej punktó MF... xD
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
Regul
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Regul
Level: 134
Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 15-02-2007, 16:39   

kACTUZ MASZ RACJE I O TO MI CHODZI PRZECEIZ CO DAJE MULTI SKORO NIE DA SIE PRZEKAZYWAC GOLDA EXPA ITEMKÓW...???
_________________

®egul
 
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-02-2007, 20:47   

Są tego dobre i złe strony.

:arrow: - Mogły by się znależć z tym pewne bugi które umożliwiły by np. walke na rank.
:arrow: + Wreszcie nie byłoby już problemów z tym że "z mojego IP gra poduszka, pluszak i kołderka".
:arrow: + Jeżeli byłby MultiAlarm ABSOLUTNY to nie powinny być z tym problemy wielkie.
:arrow: - Równie dobrze jakiś 100 levelovie znudzony nabijaniem expa założył sobie 2-gie konto by mieć frajde... a to już multi... i z tym byłby największy problem.
:arrow: -/+ Mogły by być z tym naprawdę duże problemy... choć gra możliwe że by zarabiała...
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16-02-2007, 09:08   

shell napisał/a:
Są tego dobre i złe strony.

:arrow: - Mogły by się znależć z tym pewne bugi które umożliwiły by np. walke na rank.
:arrow: + Wreszcie nie byłoby już problemów z tym że "z mojego IP gra poduszka, pluszak i kołderka".
:arrow: + Jeżeli byłby MultiAlarm ABSOLUTNY to nie powinny być z tym problemy wielkie.
:arrow: - Równie dobrze jakiś 100 levelovie znudzony nabijaniem expa założył sobie 2-gie konto by mieć frajde... a to już multi... i z tym byłby największy problem.
:arrow: -/+ Mogły by być z tym naprawdę duże problemy... choć gra możliwe że by zarabiała...



Jesli chodzi o 100-levelowcow to i tak moga sobie zalozyc nowe konto... nie ma roznicy czy jest to 'legalne' na MF czy nie i tak wiele graczy ma multi wiec wg mnie to bez sensu skoro i tak nie da sie wykryc multi to po co zawracac tym sobie dodatkowo glowe tworzac konta 3-postaciowe? jestem na nie...
_________________
 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 16-02-2007, 09:16   

Ja też jestem na nie... multi są i jest multialarm, więc po co robić zamieszanie ? Wtedy każdy sobie zrobi 3 postacie i napisze, że gra z kotem i psem i co wtedy ?? Ten pomysł chyba raczej nie pomoże, więc nie.
_________________
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16-02-2007, 10:43   

Sintui napisał/a:
Ja też jestem na nie... multi są i jest multialarm, więc po co robić zamieszanie ? Wtedy każdy sobie zrobi 3 postacie i napisze, że gra z kotem i psem i co wtedy ?? Ten pomysł chyba raczej nie pomoże, więc nie.


tak w zasadzie Sintui to juz tak mowia :D no ale tak jak to juz zostalo powiedziane nie ma to sensu
_________________
 
 
 
ktosik:) 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 47
Wiek: 35
Dołączył: 20 Lut 2007
Wysłany: 20-02-2007, 20:56   

ja jetsem z elblaga i mam internet w Vectrze i kilka ladnych tysiecy domostw ma takie samo ip jak ja :(
 
 
kenjin
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2007
Wysłany: 22-02-2007, 13:23   

Ja jestem za:D

Rozpisuj się troche!!!

/Jason
Ostatnio zmieniony przez Jason 22-02-2007, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cochiloco 
Użytkownik



Profesja: Mag
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2007
Skąd: TYCHY
Wysłany: 22-02-2007, 16:28   

pomysł jest dobry

mozna by wprowadzic takie cos jak w diablo ze na jednym koncie mozna by bylo zrobic kilka postaci (postacie na 1 koncie nie mogly by miedzy soba wymieniac przedmiotów)
nie którzy maja multi bo graja magiem i chca zobaczyc jak sie gra wojem



--------------------
pozdro
 
 
 
FonnY 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: FonnY
Level: 7
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: z tad ;p
Wysłany: 01-03-2007, 19:41   

Prawda.... Tylko co by to dalo i tak ludzie by mieli po kilka takich kont

[ Dodano: 01-03-2007, 19:43 ]
cOcHiLoCo no wlasnie maja dobrego maga np. 80lv i chca jak Ty to mowisz sprawdzic jak sie gra wojem , a nie chca tracic tego 80lvla ... Admin powinien w tej sprawie zadzialac
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom