Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Depozyt - propozycja
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 27-02-2007, 20:15   

Fallven, napisał/a:
dislike napisał/a:
Ym tak .. to jest lekko mowiac bug . wykrorzystywany przez graczy..

to bug? lol ja zawsze uważałem ze to zabezpieczenie zebysmy nie starcili itemków w walkach pvp po aukcji


Jasne, ze bug - w depozycie sa cztery miejsca (przez bug wiecej), wlasnie po to:

Fallven, napisał/a:
zabezpieczenie zebysmy nie starcili itemków w walkach pvp po aukcji


I szczerze mowiac drugi pomysl mi sie podoba :mrgreen:
 
 
Q.U. 
Użytkownik


Level: -1
Dołączył: 28 Gru 2006
Wysłany: 27-02-2007, 20:56   

Bardzo dobry pomysł nr 1... oraz trochę mniej skuteczny pomysł nr 2. Tak czy inaczej jestem za.
Choć większość graczy zapewne będzie przeciw, ponieważ nic nie tracą wykorzystując niedociągnięcia w grze. Gdyby Admin podchodził zupełnie serio do zasad, które wprowadził to wszyscy mający w depo więcej niż 4 przedmioty powinni dostać po 30 dni w pace (wprawdzie to jest przewidziane, dla tych co nie zgłoszą błędu, ale mniejsza). Jak twierdzi "kodeks gracza":
Cytat:
7. Niedozwolone jest czerpanie korzyści z błędów w grze. Błędy należy natychmiast zgłaszać do Game Master'a lub Administratora.

To, że błąd ten jest znany administracji, nie legalizuje jego użycia. I mam w d.. czy jesteś handlarzem/milionerem/top10 zasady są dla wszystkich takie same i należy je respektować, nie chcesz respektować zasad gry, to nie masz prawa w nią grać (i to dosłownie, jeżeli łamiesz zasady nałożone przez twórcę gry to tracisz prawo do korzystania z niej).
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27-02-2007, 21:04   

Sintui napisał/a:
@ Dislike - dostałem ostra, bo temat nazywał się "Depozyt" potem to zeedytowałem ... więc ten ostr był słuszny.

Drugi będzie chyba usunięty, bo tyczy się tego samego punktu i MOD nie zauważył, że mam już za to ostra ... sprawa jest wyjaśniona :-)

Och .. wiec zwracam honor.. ^^"
Fallven, napisał/a:
dislike napisał/a:
Ym tak .. to jest lekko mowiac bug . wykrorzystywany przez graczy..

to bug? lol ja zawsze uważałem ze to zabezpieczenie zebysmy nie starcili itemków w walkach pvp po aukcji

Tylko dlaczego niektorzy zmiast .. ciezyc sie iz tam weszly nie sprzedane .. chowaja tam o 10-30 wiecej? ;/
celowo wystawiajac na targ za zbyt wysoka cene przedmioty .. aby ich nie utracic? ; /
sorrki .. ale .. wiekszosc osob to wykorzystuje.
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 27-02-2007, 21:15   

dislike ma racje niektórzy to wykorzystują zbyt często. A gra na tym traci, po to depozyt ma tylko 4 miejsca aby oprócz targu czy sklepu była jeszcze jedna możliwość otrzymywania przedmiotów, wzbogacania się.

Moim zdaniem ta liczba itemków powinna być "sztywna" czyli jeżeli depozyt jest pełny to wszystkie wygrane przedmioty bądź przedmioty z aukcji nie zlicytowanych powinny trafiac do plecaka...
_________________

 
 
g4r3tt
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 08:41   

Cytat:
dlaczego mam wrazenie ze nie podoba sie to osobom ktore maja malo rzeczy i depozyt jest dla nich malo przydatny....
depozyt jest jaki jest i niech tak pozostanie, to ze jest wykorzystywany ponad norme to jest jego dodatkowy plus...


dokladnie- nikt nie patrzy obiektywnie (jak sami myślą ) lecz subiektywnie, "ja mam mało gemów więc, niech tak nie będzie" -> ja się z tym niezgadzam, mam pusty depozyt, i nie podobają mi się te propozycje...amen
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 10:55   

Cytat:
Propozycja pierwsza

Po wygraniu licytacji przedmiot przychodzi do nas dopiero po odwiedzeniu miasta, pojawia nam się wiadomość i ta rzecz trafia do plecaka. Nie byłoby narzekań, że nie wiedzieliśmy i straciliśmy przedmiot. Każdy byłby bezpieczny w mieście i mógłby założyć, schować lub zrobić co chce z daną rzeczą. Wiedziałby o niej przez wspomnianą wiadomość, taką jaka teraz zawsze przychodzi.


Jestem ZA. Jeden gracz przyznał się że przez tak zwane "zawyżone aukcje" (czyli takie aukcje które mają rekordową cenę minimalną) mam w depozycie 162 rzeczy. Nie możliwe? A jednak.... To by w końcu ograniczyło ten proceder.


Cytat:
Propozycja druga

Polegałoby to na tym, że kiedy bierzemy jeden przedmiot z depozytu (zakładając że w depo
mamy więcej niż 4 rzeczy) to wyciągamy wszystkie, które są ponad limit. Czyli jeśli mamy 10 rzeczy, to gdy bierzemy jedną automatycznie bierzemy też losowe 5 rzeczy, tak że depozyt nie jest już przepełniony. Teraz, gdy mamy np 12 rzeczy, to gdy zabierzemy jeden przedmiot cała reszta (11 rzeczy) tam zostaje ...



tu raczej jestem przeciw. Za dużo kombinatorstwa. I właściwie mogły by być z tego sam problemy.
 
 
BULWAHR
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2006
Wysłany: 28-02-2007, 11:03   

Hmmm depozyt myśle na 5 rzeczy jest O.K. Całą reszte powinno sie nosić przy sobie, bo czemu nie? Jak ktoś chce mieć dużo to będzie tez mial szanse to stracić. Poza tym są sposoby by nie tracić cennych rzeczy.... można sei przed tym bronić :P .

Co do tego bugu że depozyt obecnie może pomieścić więcej rzeczy niż 4 to powiem tak:
- trzymajcie tam sobie rzeczy dalej.... tylko nie zdziwcie sie jak pewnego dnia w depozycie znajdziecie 4 - 5 rzeczy a cała reszta wyparuje :P

To jest bug i prędzej czy później zostanie naprawiony :-)
_________________
moc nie tkwi w sile, siła tkwi w mocy
 
 
breiniack 
Użytkownik



Dołączył: 14 Kwi 2006
Skąd: Bytom
Wysłany: 28-02-2007, 13:44   

shell napisał/a:
Cytat:
Propozycja pierwsza

Po wygraniu licytacji przedmiot przychodzi do nas dopiero po odwiedzeniu miasta, pojawia nam się wiadomość i ta rzecz trafia do plecaka. Nie byłoby narzekań, że nie wiedzieliśmy i straciliśmy przedmiot. Każdy byłby bezpieczny w mieście i mógłby założyć, schować lub zrobić co chce z daną rzeczą. Wiedziałby o niej przez wspomnianą wiadomość, taką jaka teraz zawsze przychodzi.


Jestem ZA. Jeden gracz przyznał się że przez tak zwane "zawyżone aukcje" (czyli takie aukcje które mają rekordową cenę minimalną) mam w depozycie 162 rzeczy. Nie możliwe? A jednak.... To by w końcu ograniczyło ten proceder.



Ale żeby to tam umieścić musiał sporo kasy wydać. Te 5% czasami robi swoje.
_________________
Proszę nie zwracać uwagi na ortografie i inne duperele.
 
 
piteruss
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 78
Dołączył: 28 Gru 2005
Wysłany: 28-02-2007, 13:56   

Nie chce mi się rozpisywać, więc tylko powiem że jeśli chodzi o 1 propozycję, jestem na tak.
 
 
 
Sir Eragon 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sir Eragon
Level: 25
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: Wadowice
Wysłany: 01-03-2007, 18:30   

Ja wolę tą pierwwszą propozycję.Wymyśliłem też,że da się zdeponować złoto.A czemu na targu jak się da pod koniec licytacji dużo kasy to potem przesuwa się koniec licytacji?
_________________
Lux Perpetua
 
 
FonnY 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: FonnY
Level: 7
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Skąd: z tad ;p
Wysłany: 01-03-2007, 18:40   

Dobry pomysl z tym dopozytem lecz ma on kilka inusow taich jak 4 miejsca i to co mnie denerwuje nie moge wrzucic np. 100 mixow na jedno pole ;/
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-03-2007, 23:08   

Sir Eragon napisał/a:
Wymyśliłem też,że da się zdeponować złoto


Deponowania zlota na bank nie bedzie - sam domysl sie dlaczego..

Sir Eragon napisał/a:
A czemu na targu jak się da pod koniec licytacji dużo kasy to potem przesuwa się koniec licytacji?


A jak myslisz?.. Aukcje powinien wygrac ten kto wiecej zlota da, a nie ten kto sie wbije w ostatnia sekunde aukcji, dlatego przy koncu czas trwania przedluza sie, jezeli ktos zalicytuje..
 
 
czakos 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 133
Dołączył: 08 Paź 2006
Wysłany: 03-03-2007, 17:18   

oj ja wogole nie rozumiem dlaczego jest ograniczenie 4 przedmiotow!!! walcze jakies 2-3 razy dziennie jak dobrze pojdzie i szansa ze mi cos z kolesia wypadnie jest jak 1 do 100 wiec po co to ograniczenie!! ja bym zrobil depo bez ograniczen albo do 10 przedmiotow!
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2007, 18:05   

czakos, identycznych propozycji było takie multum, że obecnie za pisanie tego grozi ostryga. I słusznie. Po co ci 20 przedmiotów w depozycie?
 
 
czakos 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 133
Dołączył: 08 Paź 2006
Wysłany: 03-03-2007, 18:07   

heh ty moze tego nie rozumiesz ale na poziomach 100+ to sie ma troche duzo przedmiotow roznich !! np ja jestem neutral i musze zmieniac itemy na maga inne i na woja inne
i wogole mam duzo przedmiotow
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom