Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Kto jest Online?
Autor Wiadomość
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-02-2007, 18:59   Kto jest Online?

:idea: Bardzo byłbym za wprowadzeniem następującej rzeczy. :idea:
Otóż jest sporo graczy którzy utrudniaja nam życie, za każdym razem z nimi przegrywamy(np.anty [prof.] :evil: ) i musielibyśmy specjalnie na nich robić reset statystyk.
A więc, stoimy sobie przed miastem i oczekujemy na jakąś walke, ale nagle loguje sie gracz(czego niezauwazamy) wychodzi przed miasto i nas zabija.
Żeby uniknąć czegos takiego wg. mnie powinna być opcja wyskakiwania informacji (cos w stylu "zostałeś zaatakowany" tylko ,że z napisem np. "Andachiel jest online" - albo jakoś podobnie) czy ktoś jest dostepny. Osoby takie byśmy wpisywali gdzies w profilu, bo przeciez zbedne jest abyśmy wiedzieli o wszystkich :)
:!: Licze się z tym ,że wiąże się to z obciążeniem serva i może ni być łatwe w utworzeniu w grze, ale to byłoby naprawde pomocne ;)

Miałbym jeszcze 2 propozycje( nie wiem czy były na forum bo przyznam ,że jestem tu nowy :oops: )
:arrow: Po walce automatycznie powinno nas leczyc, kazdy już zapewne przez takie nieuleczenie padł
:arrow: po porstu: CENZURA! powinno np... sku***** ,K**** na cos innego zamieniac(cokolwiek co niema zadnego zlego znaczenia)


Oczekuje wylewnych wypowiedzi a nie czegos w stylu: "ehee...fajnie" i "weż spier..." albo "...BYŁO :!: " - podkreslam- jestem newbie na tym forum a nie nOObem.

Pozdrawiam, Andachiel ;)
_________________
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 27-02-2007, 19:05   

pierwszy pomysł jest całkowicie zbędny... ta gra polega na walkach i tego nie zmienisz.
Z anty można przynajmniej zremisować a jeżeli przegrywasz to skasuj postać i od nowa popracuj nad statami ;)

Z tego co wiem to temat samouleczania sie jest zabroniony ponieważ "postać to nie bot".
Wiesz nieznajomość zasad nie upoważnia do nie przestrzegania ich. Regulamin jest ogólnie dostępny ;)

A co do cenzury to oczywiście jestem na tak :) Nie cierpie noobów którzy wchodzą na MF tylko po to aby się odstresować, poklnąć. To jest gra publiczna jak chce Ci sie klnąć zamykasz sie sam w pokoju i wtedy wyrzucasz z siebie to co Cie dręczy.
_________________

 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-02-2007, 19:16   

Ale miło zobaczyc taka odpowiedz.
Mnie tam moja postac niewadzi :) ale jak jest mocny anty, powiedzmy mag, z baaaardzo duzym atakiem to jest ciezko ;) ale pierwsz pomysl nie jest w100% zbedny :) (jakis% racji mam ; ] )
-tak, wiem ze niewolno uzywac botow dlatego chcialbym gdyby automatycznie Cie leczyło ale byłoby to juz zapisane w grze i oczywiscie całkiem legalne ;)
A co do cenzury to wydaje mi sie ze wszyscy powinni byc jednoglosnie na tak =)

@edit: (down) tak, dobrze o tym wiem :) i wlasnie tak robie ;) (własciwie mam tam samych na moim lvlu :P ) ale Cieżko tak co chwile zagladac i latwo byc zaskoczonym, zreszta ta lista czesto sie psuje(pewnie kazdy zauwazyl ;) )
_________________
Ostatnio zmieniony przez Zyga 27-02-2007, 19:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-02-2007, 19:16   

pamiętaj że na liście przyjaciół nie tylko przyjaciół mieć można ;)
nie jest to w 100% skuteczne ale pomaga
 
 
Sax 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 245
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Ełk
Wysłany: 27-02-2007, 22:07   

LOL dajesz takiego kogos kto jest anty do ptrzyjacioł i wtedy jak jest "anty" online ty spadasz do zamku. Tak wlasnie rozwiazalimy twoj problem
_________________
"Cel uświęca środki"
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 27-02-2007, 23:01   

Zyga, po co ci taki system? Anty looknie tylko twoje staty, i nie musisz go znać, i tak cię zaatakuje.
O ile dobrze pamiętam, to jest temat zakazany, postać to nie bot, ćwicz nad pamięcią jak zapominasz się leczyć. A jeżeli chodzi ci o to, że zostaje ci mało HP po walce z potworkiem, a potem cię ktoś dobija, no coż... Zdarza się, ciesz się protem :-P .
Cały czas jest wałkowany to antyprzeklinanie, ale chyba adminom się nie chce.
_________________
 
 
Łukasz1980 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 28-02-2007, 12:07   

a nie mozna zrobic czegos takiego:
ktos uzywa niecenzuralnych slow, i yskakuje mu komunikat: " Slowo niezgodne z regulaminem. Otrzymujesz kare 3h Ban na czat"
no i wiadomo jakie slowa wchodza w gre...
Sorka ze troche odbieglem od tematu
 
 
breiniack 
Użytkownik



Dołączył: 14 Kwi 2006
Skąd: Bytom
Wysłany: 28-02-2007, 13:48   

Łukasz1980 napisał/a:
a nie mozna zrobic czegos takiego:
ktos uzywa niecenzuralnych slow, i yskakuje mu komunikat: " Slowo niezgodne z regulaminem. Otrzymujesz kare 3h Ban na czat"
no i wiadomo jakie slowa wchodza w gre...
Sorka ze troche odbieglem od tematu


Pomysł na cenzurę na czacie był wiele razy poruszany, nigdy nie przeszedł. Chyba admin doszedł do wniosku że dzieci muszą się wykrzyczeć. :-P
_________________
Proszę nie zwracać uwagi na ortografie i inne duperele.
 
 
Łukasz1980 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 28-02-2007, 16:36   

to niech krzycza, ale nie na czacie bo to jest irytujace, a GMowie i tak nic nie robia w tym kierunku, aby karac takich delikwentow
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 28-02-2007, 18:58   

Klniecie na chacie-gdyby dzieci mialy sie wykrzyczec to niebyloby za to banow ;)
Wg.mnie cenzura/automatyczny ban na czat powinien byc i nie ma co tego tematu poruszac bo kazdy jest za tylko niekazdemu sie to chce robic :???:
JA NIE CHCIALEM ZADNEGO BOTINGU :!: OMG... no popatrzcie... stoicie sobie w 4 przed miestem(team) ,powiedzmy ze 2 osoby sa on-line, nagle ktos was atakuje, wygrywacie ale 2-och wam pada, powiedzmy ze Ci on-line. Jednak nietrafiaja do miasta bo walka jest jednak wygrana dzieki reszcie druzyny lecz te 2 osoby zostaja z 1 hp i przy nastepnej walce wchodza na hita... no powiedzcie ze to nie ma sensu :!: :roll:
A co do tego komunikatu- przreciez widziesz ze jak jest online ten upierdliwy anty to nie robisz nic innego tylko wchodzisz do miasta :roll: bez komentarza :]

@By the way :!: Nie wiem za co dostalem warna :sad: ,przeciez to byla tylko probozycja i nie chodzilo mi o zaden botting :!: Przeciez z niczeo takiego niekorzystam. Prosze... nieznizajcie sie do poziomu forum Tibi.org.pl ;)

Prosilbym o zamkniecie tematu... ;) jakos nieprzepadam jak mnie ludzie/or nieludzie XD krytykuja :)
_________________
 
 
Padgoj2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Padgoj2
Level: 70
Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2007
Wysłany: 28-02-2007, 19:05   

1 :arrow: dodaj sobie kolesia do znajomych i tyle ( dużo ich będzie ) 50% na 50 %

2 :arrow: było xD i nie przeszło ale jestem za

3 :arrow: CENZURA ZA~!!!
_________________
To ja odwiedziłem forum jako
130000 koleś :)
 
 
 
Łukasz1980 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 28-02-2007, 19:06   

Zyga napisał/a:
stoicie sobie w 4 przed miestem(team) ,powiedzmy ze 2 osoby sa on-line, nagle ktos was atakuje, wygrywacie ale 2-och wam pada, powiedzmy ze Ci on-line. Jednak nietrafiaja do miasta bo walka jest jednak wygrana dzieki reszcie druzyny lecz te 2 osoby zostaja z 1 hp i przy nastepnej walce wchodza na hita... no powiedzcie ze to nie ma sensu :!: :roll:


no to wtedy masz 1 minutke prota to wchodzisz na pole z druzyna i schodzisz wchodzisz i schodzisz... trafiasz na walke 4 vs 4 potworki i wtedy gracze sie uleczaja.... proste
 
 
frank8 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: frank8
Level: 131
Dołączył: 06 Lut 2007
Skąd: Młynary
Wysłany: 28-02-2007, 19:40   

1 pomysł dla mnie zbędny :!:
2 jestem jak najbardziej za dużo walk przez to przegrałem jak mi zabrakło ruchów i sie gdzieś poza miastem musiałem wylogować :!:
3 także jestem jak najbardziej za cenzurą :!:
_________________
 
 
HaoAsakura
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2007
Wysłany: 28-02-2007, 23:05   

ktos mowi ze z anty sie zremisuje ale ja sie z andem zgadzam w 100%
sa anty ktorzy maja malo speeda duzo hp i giga mega atak i jak niezdejma cie na hita to 2 juz napewno wiec wiesz :)
a co do cenzury to na wielu forach tak jest ze jak ktos napiesz np kurekhem to wyskakuje przykladowo smerfetka :) albo co ;) i czasem mozna sie nawet z tego pośmiać bo wychodza śmieszne rzeczy ;) tak więc jestem za cenzurą a za tym 1 to 50 na 50 :D
 
 
Łukasz1980 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 28 Lut 2007
Wysłany: 01-03-2007, 15:19   

nom gram w zagraniczna gre i gdy sie napisze "fuck" wychodzi "frag" , "bitch" wyskakuje "beatch" itp... pomysl jest naprawde dobry...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom