Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
podanie

Good idea?
Niet!
78%
 78%  [ 29 ]
Ja, naturlish!
21%
 21%  [ 8 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
piteruss
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 78
Dołączył: 28 Gru 2005
Wysłany: 28-02-2007, 14:06   podanie

Gdy chcemy zapisać się do drużyny musimy najpierw wysłać pw z prośba o przyjęcie, potem szef wysyła nam zaproszenie i dopiero potem możemy się do drużyny zapisać. Oto propozycja jak ten proces ukrócić - przez wprowadzenie podań.

Podanie wysyłało by się tak jak zwyczajną wiadomość - klikamy na ikonkę karteczki przy nicku gracza, pojawia nam się strona "wyślij wiadmość". Tu zaczynają sie zmiany - między rubryczkami "wiadomosć do gracza" a "treść" znajduje się pole wyboru się pole wyboru "wyślij podanie" (ale tylko wtedy, gdy naszą wiadomość wysyłamy do szefa teamu i gdy sami nie jesteśmy w żadnej drużynie). Gdy je zaznaczymy, nasza wiadomość pojawi się u adresata nie w "wiadomości" ale w "drużyny". Po preczytaniu treści podania adresat będzie mógł od razu przyjąć nas to temu (bez wysyłania zapa) lub nasze podanie odrzucić. Co o tym sądzicie? :roll:

ps. do napisania tego tematu zainspirował mnie post użytkownika Cezor.
 
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 28-02-2007, 14:12   Re: podanie

piteruss napisał/a:
Gdy chcemy zapisać się do drużyny musimy najpierw wysłać pw z prośba o przyjęcie, potem szef wysyła nam zaproszenie i dopiero potem możemy się do drużyny zapisać. Oto propozycja jak ten proces ukrócić - przez wprowadzenie podań.

Podanie wysyłało by się tak jak zwyczajną wiadomość - klikamy na ikonkę karteczki przy nicku gracza, pojawia nam się strona "wyślij wiadmość". Tu zaczynają sie zmiany - między rubryczkami "wiadomosć do gracza" a "treść" znajduje się pole wyboru się pole wyboru "wyślij podanie" (ale tylko wtedy, gdy naszą wiadomość wysyłamy do szefa teamu i gdy sami nie jesteśmy w żadnej drużynie). Gdy je zaznaczymy, nasza wiadomość pojawi się u adresata nie w "wiadomości" ale w "drużyny". Po preczytaniu treści podania adresat będzie mógł od razu przyjąć nas to temu (bez wysyłania zapa) lub nasze podanie odrzucić. Co o tym sądzicie? :roll:

ps. do napisania tego tematu zainspirował mnie post użytkownika Cezor.


ja jestem na NIE bo myśle że to tylko obciązy server(mi juz sie tnie net przy 1050 graczach to co dopiero z tym) jak chcesz to wyślij priv z prośbą o podanie
_________________
 
 
Sax 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 245
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Ełk
Wysłany: 28-02-2007, 14:13   

nie wiem po co robic jakies dodAtkowe krateczki jak poprstu piszesz do liedrea na PW a on bierze cie do teamu zbedne to jest
_________________
"Cel uświęca środki"
 
 
breiniack 
Użytkownik



Dołączył: 14 Kwi 2006
Skąd: Bytom
Wysłany: 28-02-2007, 14:14   

Też myślę że to zbędne.
_________________
Proszę nie zwracać uwagi na ortografie i inne duperele.
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-02-2007, 14:17   

Może i dobry pomysł, ale nie w taki sposób, a w jaki to nie powiem bo nie chcę mi się myślec ;)
Zobacz to z innej strony:
Ashariel Cedvin Bosstone Flowation Fanatyko są szefami w jednych z najlepszych teamów w MF, pomysl ile noobków pisało by do nich takie podania...
Wiele razy widziałem na TeamCzacie ja 9 lvl który nie zna się na MF pisze do nich takie coś:

Weźmiesz mnie do drużyny??

A oni oczywiście olewają ich i zresztą się z nimi zgadzam, a jakby można było pisać takie podania to ich skrzynka miała by z 3 strony, a to nie jest zbyt fajne ;)

Jestem w 70% na Nie
 
 
piteruss
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 78
Dołączył: 28 Gru 2005
Wysłany: 28-02-2007, 14:20   

Ale te the best drużyny mają pełny skład, no nie? No to można by zobić tak, że podanie można napisać tylko do szefa drużyny w której brakuje graczy.
 
 
 
SaPeRe AuDe 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: St-ce
Wysłany: 28-02-2007, 15:19   

e pomysł zbedny kolejny z serii "Dla leniwych".
Tak Ci cięzko napisać PW do szefa drużyny a potem wejść w zakładkę drużyny i kliknąć OK?
Po co niepotrzebnie obciążać serwer. Tak jak jest teraz jest dobrze i w tej kwestii raczej nie potrzeba nic zmieniać ;)
_________________

 
 
Nhadala 
Użytkownik



Level: 121
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Maj 2006
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 28-02-2007, 15:20   

Pomysł ściągnięty z gier tekstowych :)
_________________


Karczma 451 G
 
 
 
Son_Goku_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Son Goku
Level: 72
Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 28-02-2007, 22:27   

ja jestem na nie to jest nie potrzebne przecioez jak ktos chce do teamu albo my kogos chcemy to po co jeszcze kazac mu pisac jakies podania
_________________


 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 01-03-2007, 08:00   

Po pierwsze te najlepsze drużyny nie zawsze są pełne i byłyby zasypywane podaniami ...
po drugie to teraz jest dobrze. piszesz do szefa, dostajesz zapa i jesteś, więc po co tworzyć zbędne opcje ?? Na NIE :-P
_________________
 
 
rycerz malborka 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ostry rycerz
Level: 53
Wiek: 28
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 01-03-2007, 11:13   

breiniack napisał/a:
Też myślę że to zbędne.


Też tak myśle
_________________
Tu są zapisane slowa rycerza z malborka
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 01-03-2007, 16:16   

SaPeRe AuDe napisał/a:
e pomysł zbedny kolejny z serii "Dla leniwych".
Tak Ci cięzko napisać PW do szefa drużyny a potem wejść w zakładkę drużyny i kliknąć OK?
Po co niepotrzebnie obciążać serwer. Tak jak jest teraz jest dobrze i w tej kwestii raczej nie potrzeba nic zmieniać

No właśnie :P Pomysł sćiągnięty, a MF nie wzoruje się na niczym :mrgreen: (ciekawe dlaczego jeszcze tło nie jest różowe? Nikt takiego nie ma :D )

PS. Jak widzę kilka postów podpada pod ostra "mniej niż 5 słów".
_________________
 
 
czakos 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 133
Dołączył: 08 Paź 2006
Wysłany: 03-03-2007, 16:58   

bez sensu poniewaz:
1. bylo by duzo podan i nie chcial bym byc takim szefem teamu
2. ludzie wy specjalnie wysylali duzo podan!!
3. mam 111 lvl i duzo ludzi do mnie psize czy bym ich wzial do teamu (tacy 1-20 lvl :P ) i to by bylo denerwujace

wiec jestem przeciw
 
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 03-03-2007, 22:40   

zapomnij ten temat juz powinien byc zamkniety po co pisac 12h jakies podania gdy jest opcja 'zaporos'???JESTEM NA NIE
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 03-03-2007, 23:09   

Boshe... po co to komu? jak jest zapros.
POmysl zbedny w 100%. na NIE :!:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom