Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
06-12-2007, 12:49
Pare modyfikacji walutowych.
Autor Wiadomość
Zahir 
Game Master



Profesja: Wojownik
Level: 206
Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 22-04-2007, 19:57   

mnietuniema napisał/a:
Z tym czekaniem to nie wiem.... później też może być drożej ;)

Mowimy tu o pewnym przypadku - limity. Nie moze byc drozej, bo jest limit - pozniej tez bedzie limit. Nawet, jesli pozniej ten limit bedzie inny (wyzszy), to niekoniecznie oplaca sie kupic teraz cos za duza kase, ktorej ponadlimitowa czesc przepadnie, skoro mozna bedzie pozniej kupic tez za duza kase (ograniczona limitem, ale wiekszym limitem).
_________________
Zdarza się, że chorąży wieje w przeciwną stronę niż sztandar S. Lec
Ostatnio zmieniony przez Zahir 23-04-2007, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shock 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: LaMe
Level: 10
Wiek: 29
Dołączył: 24 Mar 2007
Skąd: Tęczowe małpki x.x
Wysłany: 23-04-2007, 14:24   

Ten pomysł jest do bani nie stac mnie na łuski tyranozaura a jak obetną mi 2 zera to już w ogóle
_________________


 
 
 
BULWAHR
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2006
Wysłany: 23-04-2007, 14:55   

Tomi napisał/a:
Kiedyś padł pomysł odnośnie targu, że można by licytować do upadłego a sprzedający dostawał by kasę tylko do pewnego limitu. Część kasy w ten sposób odparowała by z gry....szczególnie z tych najbogatszych, którzy nie patrzą za ile licytują..
Tylko trzeba by to było jakoś mądrze wyważyć....


Jak dla mnie ten sposób też jest dobry. Niezależny, nie ingeruje w caly system gry. Mi sie podoba :-) . Na przykład pojawią sie kolejne "brązowe rękawice" za które cena max będzie 25 mln. Ja wylicytuje 60 mln więc 35 mln wyparuje :D .

JESTEM ZA, choć ta rzecz nie rozwiąże sprawy, za mało kasy by "parowało". Chyba żeby ustawić limit na 70% z każdego sprzedanego sprzętu. Obojętnie jaka licytacja końćzy sie to wylicytowana cena była by w 70% przekazywana dla sprzedawcy i 30% dla "admina - wyparowywała by" :D . Wtedy to może wystarczyć.
_________________
moc nie tkwi w sile, siła tkwi w mocy
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 24-04-2007, 13:43   

Zahir napisał/a:
Oj przepraszam. Czuje tu jakis przytyk do mnie, wiec odpowiadam - zawsze patrze za ile kupuje. :D


Tak Zahir zawsze patrzy ile zalisytuje.Sam sie o tym przekonałem :)

A co do tematu.Pomysł dobry ale trzeba było by zrobic tak żeby ta kasa nie została odebrana tez niskim lvlom- a szczegulnie magom chociaz woj też ma ciężko.
_________________
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 07-12-2007, 03:17   

Rozwiazaniem problemu okazalo sie
Cytat:
• Limity licytacji - można się licytować do "upadłego", ale sprzedający nie dostanie całej kwoty

i trafilo na liste TODO.

Przenosze do Archiwum propozycj.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom