Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Mniej 1 leveli...
Autor Wiadomość
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 03-05-2007, 21:21   

albo szukasz kolesia o nicku rycerz i ci wyskakuje cała tabelka a w tym rycerz,rycerzyk itp
i się okazuje ze rycerz to nie pełny nick bo kolega powiedział ze to nic rycerz i troche ciszej 2 a ty nie usłyyszałes i tera szukaj ...
_________________


 
 
Toshiba 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Toshibas
Level: 25
Dołączył: 03 Maj 2007
Wysłany: 03-05-2007, 22:21   

1 :arrow: Propozycja bardzo fajna oczywiście na TAK, rzeczywiście jest dużo dzieci takich co mają 47 chromosomów i tak właśnie zaśmiecają serwer
2 :arrow: Co do drugiej nie za bardzo czaję o co kaman i się nie wypowiem
 
 
marus_13 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 83
Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2007
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 04-05-2007, 11:44   

Pitazboras napisał/a:
marus_13 napisał/a:
im mniej kont nieuzywanych tym mniej lagow

Konta nieużywane, jeśli w ogóle wpływają na lagi, to w minimalnym stopniu.

marus_13 napisał/a:
a bym jeszcze zaproponowal kasowanie kont ktore sa nieuzywane zalozmy 2 miechy

O ile wiem takie coś jest, a czas, po jakim jest usuwane konto jest zależny od poziomu postaci.


Dzieki za sprostowanie :P

ale w koncu podam taki przyklad
Moj kolega zakladal sobie postac w MF chcial dac se nick Wiesio ale taki gracz juz byl wiec dal se nick Rafal13 dobil ta postacia 77 lvl i bierze szukaj i nick Wiesio a tam ziomek ma nick Wiesio i ma 3 lvl :/ Bez sens :/ ziomek zalozyl se postac gra mu sie niespodobala i olal ta postac zamiast ja skasowac :/
_________________
https://logowanie.forsafon.pl/Default.aspx wejdz na ta strone i sie zaloguj doładuja Ci konto i tam gdzie jest napisane skad masz ta strone wpisz ze od znajomego i nizej moj NUMER KOMORKI: 693644293
 
 
 
Rycerzyk 
Użytkownik



Profesja: Mag
Dołączył: 03 Maj 2007
Wysłany: 04-05-2007, 12:14   

Popieram wszystkie propozycje, z tego co wiem kod literowy jest już wprowadzony. A co do wysyłania linków aktywacyjnych do maili to na przykładzie poczty o2 ma się 3 adresy: ...@o2.pl ; ...@go2pl ; ...@tlen.pl. Więc z jednego meila można zrobić 3 konta.
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.
 
 
 
Simon08 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2006
Wysłany: 04-05-2007, 12:29   

ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto
w godzine mozna nabic 4 poziomy wiec luzik ;)
 
 
 
Rycerzyk 
Użytkownik



Profesja: Mag
Dołączył: 03 Maj 2007
Wysłany: 04-05-2007, 12:42   

Nie bądź taki brutalny. Powiedziałbym nie o godzinie a 12 godzinach lub dniu. Bo jesli ktoś stworzy konto i od razu musi gdzies pojechać? Wiem, że założenie konta trwa chwilę ale i tak uważam, że godzina to za krótko.
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-05-2007, 23:04   

Rycerzyk napisał/a:
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.

A co jeśli dajmy na to konta marek @ op.pl i marek @ o2.pl należą do innych osób? Poza tym jak ktoś bardzo będzie chciał zrobić multi, to zawsze może założyć kolejne konto z innym nickiem.

Simon08 napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto

Godzina to zdecydowanie za krótko.
 
 
marus_13 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 83
Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2007
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 04-05-2007, 23:22   

Rycerzyk napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto
w godzine mozna nabic 4 poziomy wiec luzik


To co on powiedzial to bez sens :/ zupelny !!!!! przeciez jak w jedna godzine wykorzystam ruchy (a gracze na 100 lvl + to w cale ruchy nie wbija lvl a co dopiero w godzine) to do drugiej godziny mi sie ruchy nie zaladuja i nie wbija 2 lvl Ty rycerzyk masz 23 lvl zobaczymy jak "podrosniesz" to pogadamy z reszta nie bede sie budzil o 3 w nocy zeby zagrac w MF :/ i tak co godzine
_________________
https://logowanie.forsafon.pl/Default.aspx wejdz na ta strone i sie zaloguj doładuja Ci konto i tam gdzie jest napisane skad masz ta strone wpisz ze od znajomego i nizej moj NUMER KOMORKI: 693644293
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-05-2007, 23:27   

1. To nie Rycerzyk napisał.
2. Chodziło o wbicie drugiego poziomu w godzinę od rozpoczęcia grania, a nie dwóch poziomów co godzinę.
 
 
Sax 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 245
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Ełk
Wysłany: 05-05-2007, 00:35   

niby to jest obre ropzwianie ale jesli mialoby sie czkeac na maila od gry kilka dni to odpada.Ale moznaby bbylo sprobowac
_________________
"Cel uświęca środki"
 
 
misiu mw 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Malyy
Level: 108
Wiek: 29
Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: Jasło
Wysłany: 06-05-2007, 12:55   

1na tak
2na tak
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-05-2007, 14:09   

Co do botów to rozmawiałem na te temat z Jackiem i włączył zabezpieczenia przeciw botom.
M.I kod kreskowy
Ostatnio zmieniony przez [Ex-GM] Shell 06-05-2007, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DanMan 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kwiatuszek :)
Level: 60
Dołączył: 16 Gru 2006
Skąd: Kielce
Wysłany: 06-05-2007, 14:39   

Ano Drain postarałeś się, nie przypuszczałem....

Co do tej aktywacji przez maila, to przypadkiem teraz tak nie jest?

Nie wierze, żeby można było się zarejestrować z jakiegokolwiek maila...

No ale jeśli tak jest to raczej trzeba sposób rejestracji zmienić. :)

Co do tego z botami to zapora jest...

Shell :o Liczna mnoga od rzeczownika w celowniku... (-om)

*Jak fajnie wrócić do MF


poprawiłem ;]
(shl)
_________________

Na 10 lat mojego treningu... Kyokushin4Life!
Ostatnio zmieniony przez [Ex-GM] Shell 06-05-2007, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ashariel 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 39
Dołączył: 16 Lis 2005
Skąd: Leicester
Wysłany: 06-05-2007, 14:44   

Pitazboras napisał/a:
Rycerzyk napisał/a:
Więc jeśli ktos chce zrobić 2. konto na tym samym mailu (z inna końcówką) ukazywałby sie komuniakt 'Na ten mail wysłano już link aktywacyjny' itp.

A co jeśli dajmy na to konta marek @ op.pl i marek @ o2.pl należą do innych osób? Poza tym jak ktoś bardzo będzie chciał zrobić multi, to zawsze może założyć kolejne konto z innym nickiem.

Simon08 napisał/a:
ja bym proponowal ze jezeli gracz nie nabije 2 lvl w godzine to kasuje sie mu konto

Godzina to zdecydowanie za krótko.


Wszystkie koncówki maili jakie wymienil Rycerzyk to 3 rozne adresy jednego konta na tlenie. Tzn. ze na jaki bys nie napisał to i tak wszystkie maile trafiaja do jednego usera - czytaj uwaznie :P Pozatym pomysly powinny byc wprowadzone w zycie ;]
_________________

http://old.my-fantasy.net/
 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 06-05-2007, 14:54   

Już dawno rejestracja powinna się zmienić ...
Teraz wpisujesz byle jaki e mail i jedziesz, a potem jest płacz "Ukradli mi konto a miałem fałszywego maila" ...
Druga propozycja też na tak :)


pozdro h4ki3r
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom