Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Podróż po morzach .
Autor Wiadomość
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 06-06-2007, 21:21   

Ja wole dostać update z ciekawymi rzeczami raz na 2-3 miechy niż jedno miasto co tydzień :P Dla mnie powinien być jeden statek,którym można by było pływać[genialne :P ].
 
 
 
Marvelous 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 145
Wiek: 32
Dołączył: 27 Kwi 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 06-06-2007, 21:34   

mariossjex napisał/a:
Ja wole dostać update z ciekawymi rzeczami raz na 2-3 miechy niż jedno miasto co tydzień :P Dla mnie powinien być jeden statek,którym można by było pływać[genialne :P ].

I tutaj się całkowicie zgodze. Lepiej poczekać więcej czasu i dostać więcej, aby radość była większa :-D . Najlepszym rozwiązaniem wg. mnie to zrobić jeden statek zamiast pontonów itp. A kase na levelu większym niz 80 bedzie mial kazdy, wiec bez obaw.
 
 
 
v_PoGrOmCa_v 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 26 Sty 2007
Skąd: Kraina Przeszłości
Wysłany: 07-06-2007, 20:06   

Jestem na Tak ;) Z tym pontonem to się uśmiałem ... Ale jezszce bardziej mi było do śmiechu jak paru graczy to na serio wzięło xD
_________________

"Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony, jak ktoś, kto błędnie wierzy, że jest wolny"

John Wolfang von Goethe (1749-1832)

Coś się kończy, coś się zaczyna.
 
 
Smuta 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Smuta
Level: 139
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lut 2007
Skąd: WarSZAwA
Wysłany: 07-06-2007, 20:10   

Mi się podoba! extra pomysł, dam 10/10 xD
_________________
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 08-06-2007, 11:28   

bardzo fajne jak juz mowilem ;) mozna zrobic na tych morzach mini bosy (wraki statkow) gdzie spotkamy kogos tam i dostaniemy jakas skromna nagrode za wygranie ;) tylko najlepiej jakby atak na nich byl dowolny a nie przymusowy ^^
 
 
Smuta 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Smuta
Level: 139
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lut 2007
Skąd: WarSZAwA
Wysłany: 08-06-2007, 13:26   

ale np cos takiego płyniemy tym statkiem(który zużywa np 3 ruchy za i kratke)
i mamy zdarzenie losowe, tu np statek widmo, podpływamy do niego i wtedy znajdujemy się na statku, naszym ludkiem, tam są potwory tak samo jak na mapie tylko inne, pływając po możu można natrafić na różne potwory. Mogą też być Questy np spotykamy statek żaglowy(zdarzenie losowe) płyniemy do niego, nagle znajdujemy sie na tym statku, tam kapitan mówi o potworze np Kraken, i prosi o pomoc... Płyniemy na północ(lub gdzie indziej, zależy co kapitan powie-zdarzenie losowe) znajdujmy krakena i rozpowczyna sie walka manualna
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom