Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Areen
09-05-2010, 17:15
Najczęściej zadawane pytania odnośnie OLD MF +Dyskusja
Autor Wiadomość
asior34 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 62
Dołączył: 25 Lut 2007
Wysłany: 29-10-2007, 17:21   

Heh , będzie kiedys wersja OLD dostępna?
_________________
:)
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 29-10-2007, 17:25   

Raczej nie, ale Imposible is nothing, :D
_________________
 
 
KSksksksk 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Agrael
Level: 25
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 28-11-2007, 15:47   

Troche się dowiedziałem interesuje mnie dalej według mnie Admin powinien uruchomić 4 server który byłby taki jak Stare MFO ciekawie by się grało wtedy by 50% graczy grało tak a drugie 50% w stare wtedy by się zluzniła ilość graczy online na raz i było by mniej błędów.
_________________
Każdy włada swoim przeznaczeniem Nie :)
 
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30-11-2007, 15:32   

KSksksksk napisał/a:
wtedy by 50% graczy grało tak a drugie 50% w stare wtedy by się zluzniła ilość graczy online na raz i było by mniej błędów.


Chyba nie wiesz co mowisz... Kazdey kolejny swiat to 1 problem wiecej, na kazdym zdazaja sie bledy, ktore trzeba naprawiac, a ktore nei sa spowodowane tylko i wylacznie iloscia kozystajacych z nich graczy. Im wiecej serwerow tym wiecej roboty. Byla proozycja odnosnie starego MF, wielka ankieta i w ogole, ale jak wiadomo wszem i wobec nie wyszlo (choc mnie to nie zdziwilo...). Coz, jesli Admin bedzie chcial wprowadzic takowy swiat to napewno nas o tym poinformuje, do tego czasu musimy czekac spokojnie.
_________________
 
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 30-11-2007, 15:41   

Nie wyszło bo my inicjatorzy sami z tego zrezygnowaliśmy. (a Jacek był skłonny żeby takowy świat powstał)
Już pisałem wiele razy - doszliśmy do wniosku, że to nie gra a tamtejsi graczy tworzyli ten niepowtarzalny nastrój.
Po prostu by wyszedł drugi 3 świat...
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 30-11-2007, 16:09   

kactuzz napisał/a:
Już pisałem wiele razy - doszliśmy do wniosku, że to nie gra a tamtejsi graczy tworzyli ten niepowtarzalny nastrój

Choc nie gralem w Old, to zawsze wychodzilem z takiego zalozenia
i niejednorotnie o tym pisalem. To nie Tamten MF byl lepszy, tylko
gracze. Ale ostatnio jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy, co
przemawialo nad lepszym odbiorem Old MF - otoz, czy Jacek bardziej
interesowal sie MF? Czy nie poswiecal jej wiecej czasu? Czy nie mial
lepszych stosunkow z graczami? Czy zalezalo mu bardziej? Mozna tak
bez konca.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Koshima
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 92
Dołączył: 21 Gru 2006
Wysłany: 30-11-2007, 16:27   

Kiedys Była Fajna Atmosfera Bo byli fajni ludzie a teraz 8 7 latki grają w te gre i klną jak

szewce (tak sie pisze??) :?
_________________


www.kreator.wmcms.info

Jest XXIw. a ty jeszcze nie masz swojej strony internetowej ?!

Wejdz: www.kreator.wmcms.info

i Zarejestruj Sie Już Dziś!!
 
 
Crypton 
Game Master



Level: 230
Dołączył: 14 Gru 2006
Skąd: Opole
Wysłany: 30-11-2007, 18:48   

ADIHC1 napisał/a:
kactuzz napisał/a:
Już pisałem wiele razy - doszliśmy do wniosku, że to nie gra a tamtejsi graczy tworzyli ten niepowtarzalny nastrój

Choc nie gralem w Old, to zawsze wychodzilem z takiego zalozenia
i niejednorotnie o tym pisalem. To nie Tamten MF byl lepszy, tylko
gracze. Ale ostatnio jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy, co
przemawialo nad lepszym odbiorem Old MF - otoz, czy Jacek bardziej
interesowal sie MF? Czy nie poswiecal jej wiecej czasu? Czy nie mial
lepszych stosunkow z graczami? Czy zalezalo mu bardziej? Mozna tak
bez konca.


Jacek jest w trakcie nauki wiec to jest powodem jego braku czasu ...
Bądźmy dobrej myśli, że to niebawem się zmieni. :)
Pamiętasz jak Mirek wspominał, że dość często admin odwiedza forum?
Czyli jednak nie jest mu to całkiem obojętne.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 30-11-2007, 19:20   

Crypton, jednak malo kto o tym wie, stad negatywny odbior
postawy Jacka. Poza tym wiele razy proponowana byla pomoc
w tworzeniu poprawek do MF. Z tego co wiem, jest konkretny
powod tego stanu rzeczy, ale czy sie to zmieni? Jacek w
pojedynke nie jest w stanie w zadawalajacym tempie rozwijac
MF. Prawda?

Offtop sie robi, heheh.. To nie miejsce na takie dyskusje ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Kawu_ 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: KaWu
Level: 109
Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-12-2007, 07:56   

ADIHC1 napisał/a:
Jacek w pojedynke nie jest w stanie w zadawalajacym tempie rozwijac MF. Prawda?


No wiesz, ma do dspozycji Tomiego, to po 1, a po 2 stworzyl ta gre sam i uwazam, ze na jego miejscu postepowal bym tak samo. Wiadomo, ze nie zawsze jest czas na wszystko. Spojrzmy prawdzie w oczy, gra nie ejst mu obojetna przede wszystkim z powodu pieniedzy, ktorych na niej zarabia, jak wiadomo wszem i wobec Tomi nie ma zadnego udzialu w kwestiach finansowych. Skoro wiec wszystkie pieniadze z gry zchpdza na Jacka to jest to dla niego swego rodzaju praca. Jest studentem i za gre napewno zbiera pochwaly, dzieki temu niewatpliwie uplasowal sie w czolowce, a zeby utrzymac takowe miejsce trzeba nauce poswiecic wiele czasu. Musimy byc wyrozumiali.
_________________
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-12-2007, 16:45   

Kawu_, chyba sie nie zrozumielismy. Przede wszystkim zapominasz o tym,
ze wiekszosc poprawek, ktore pojawiaja sie w Propozycjach, to proste i szybkie
do wprowadzenia usprawnienia, ktore zapewne nie jedna osoba ze spolecznosci
MF potrafilaby zrobic. I to w ramach pomocy (pamietasz temat X-Fa z Projektu
MF?), zapewne nie liczac na nic wiecej, jak na wdziecznosc.

Juz od dluzszego czasu porownuje tempo rozwoju MF do innego tytulu via www.
Nie interesuje mnie klimat, bo nie o to chodzi. Gre rowniez zaczynala robic jedna
osoba, rowniez student. Gra ma obecnie moze z 1,5 roku. I wiesz co? Koles potrafil
znalezc sponsora, GM nie sa tylko od zamiatania, ale pomagaja w tworzeniu. Za
GMowanie dostaja pensje.

Chce tylko powiedziec, ze w pojednynke nie robi sie takich rzczy zwlaszcza, jak
sie nie ma na to czasu. I wiem, ze Tomi pomaga, ale jak widze, ze kolejny pomysl
trafia na TODO, a Tomi rozklada rece, mowiac, ze teraz ktos musi 'urobic' admina,
zeby to weszlo. Czy to tak ma wygladac?

PS. To chyba bardziej nadaje sie to Frustrat Zone, niez do tematu o Old, heheh..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Jarus 
Game Master


Level: 1
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-12-2007, 12:53   

Swoja droga to ciekawe ile osob graloby dluzej w olda :) Zazwyczaj jest tak ze wracajac do starszej wersji danej gry widzimy bardzo duzo niedociagniec tym bardziej ze gracze mieliby teraz porownanie z nowym MFO i taka przesiadka najczesciej konczy sie zniecheceniem :) . Tak jaki ktos powiedzial to w old mf gracze tworzyli niepowtarzalny klimat
Z drugiej strony moze biadolacy forumowicze zauwazyliby ogromna rozniece pomiedzy starym a nowym MFO i doceniliby prace Admina :) . Oczywiscie zgadzam sie tempo rozwoju MFO powinno byc szybsze. Co do tego nie mam zadnych watpliwosci.
_________________
Myslenie nie boli
 
 
Beneath the remains 
Użytkownik



Dołączył: 19 Maj 2006
Wysłany: 12-12-2007, 19:13   

Tak sobie czytam ten temat i widzę,że kilku z Was stwierdziło "kiedyś byli lepsi gracze, to oni tworzyli klimat"
Powiedzieć wam dlaczego?
Nie było czata-nie było wyzywania, a wiadomości na priv ....kto je czytał jak były między dziesiątkami raportów z walk PvP.
Nie było tego cholernego targu-jak sam czegoś nie zdobyłeś, to poprostu tego nie miałeś.
Gracze tworzyli całkiem zgrane paczki: czy to chodziło o wspólną gre na rank, wkręcanie kogoś na minę :-D ,czy cokolwiek innego...nawet nabijanie lvl jeden drugiemu, przeprowadzanie z miasta do miasta...
To właśnie tworzyło ten klimat starego mf.
Przynajmniej ja tak to widzę.
 
 
Hate 
Użytkownik



Level: 102
Wiek: 34
Dołączył: 20 Paź 2007
Wysłany: 17-12-2007, 17:43   

Jak Ash (ten wyżej napisał) to gracze tworzyli klimat Old Mf. Cały Old to był jeden schemat gry, zresztą banalny. A jedną ze wspomnianych przez Ash paczek tworzyliśmy: Ja, Brain, Ash (nie Ashariel tylko Ash), Axl i Kola. To były dla mnie najpiękniejsze dni tej gry. Ściganie się w zabijaniu noobów pod miastem na tym samym polu. Nabijanie sobie lvl'u nawzajem w razie potrzeby. Gnębienie dzieci Neo w top'ie. I przede wszystkim pełne zaufanie do siebie, dziś nowy MF to tylko popiół i zgliszcza Old'a.
Dzięki Ash za Old'a i pozdrów Brain'a i Axl'a :)

Trochę offtop wyszedł przez sentymenty.
Co do topicu:
Nie będzie udostępnionego Old MFO dla was!! Kto grał niech sie cieszy, a kto nie.... to i nie zagra. Po moim trupie banda dzieci NEO zepsuje mi wspomnienia tego cacka, jakim był Old.
Nie było up'ów.
Multi było dozwolone.
Nie było targu.
Z usług były tylko: uzupełnianie ruchów i reset stat.
Było tylko 2óch Boss'ów (Behemoth i Grzesiek).
Nie traciło się ranku po przegranej, jeśli samemu się zaatakowało.
Na multi swoim robiło się prota i stało godzinami pod miastem zabijając noob'ów.

Więc nie pytajcie w kółko o to samo ludzie....


BTW...
[GM] Jarus napisał/a:
Swoja droga to ciekawe ile osob graloby dluzej w olda :) Zazwyczaj jest tak ze wracajac do starszej wersji danej gry widzimy bardzo duzo niedociagniec tym bardziej ze gracze mieliby teraz porownanie z nowym MFO i taka przesiadka najczesciej konczy sie zniecheceniem :) . Tak jaki ktos powiedzial to w old mf gracze tworzyli niepowtarzalny klimat
Z drugiej strony moze biadolacy forumowicze zauwazyliby ogromna rozniece pomiedzy starym a nowym MFO i doceniliby prace Admina :) . Oczywiscie zgadzam sie tempo rozwoju MFO powinno byc szybsze. Co do tego nie mam zadnych watpliwosci.


Nie grałeś w Old'a, od razu to widzę. Inaczej wiedziałbyś że to nowe MFO ma więcej niedociągnięć, możliwości przekrętów i to ono się nie umywa do starej wersji.... nigdy odwrotnie....
_________________
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 17-12-2007, 19:09   

Hate napisał/a:
Nie będzie udostępnionego Old MFO dla was!! Kto grał niech sie cieszy, a kto nie.... to i nie zagra. Po moim trupie banda dzieci NEO zepsuje mi wspomnienia tego cacka, jakim był Old.


Dobre ;)
Beneath the remains napisał/a:
Tak sobie czytam ten temat i widzę,że kilku z Was stwierdziło "kiedyś byli lepsi gracze, to oni tworzyli klimat"
Powiedzieć wam dlaczego?
Nie było czata-nie było wyzywania, a wiadomości na priv ....kto je czytał jak były między dziesiątkami raportów z walk PvP.

Bo ja wiem.Wtedy ludzie byli inni.I nie chodzi tylko o chat.Np. i tutaj i tam były PMki.A jednak tam nigdy nie było wyzywania.Może dlatego że tamta gra odstraszała większość "nupków".Zobaczyli kulke,brzydką plansze,brak fabuły i to że 2 kroki obok są zabijani i odeszli...
A ja wciąż pamiętam ten temat o jak najszybszym zabiciu behemota[rozważane staty ;p]
Fajnie było ^^'.Ale faktycznie,wątpie by old MF teraz się podobało...choć gra byłaby ta sama
[fakt faktem że swojego czasu kłóciłem się z Aldarionem bodaj,że w nowym MF aż tak nie jest...
a gdy tylko tam wszedłem...umarłem :/ ...
teraz musiałbym mu przyznać racje]

a tu cytat z chata,piertwszy z brzegu
[29:27] DeDe: i patrzcie się ludzi co za daun totalny daun pisac mu że swiat 1 a jesteśmy na 3... nie to nie wytrzymam
[28:27] Salami: mistrzak solo??????
[28:27] Kalahari: bo sith to pedal
[28:27] Elite Divers: spie*dalaj*cie sie pobawic sie siusiakami z mamusią
[28:27] Salami: mistrzak odpisz

no co się dzieje...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom