Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rencar
12-08-2015, 14:19
Powrót do gry... Czy się opłaca?
Autor Wiadomość
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 11-08-2015, 19:56   Powrót do gry... Czy się opłaca?

Witam.

Z dobre 5-6 lat temu grałem tu i gra w miarę mi się podobała. Ostatecznie skończyłem grę z powodu znudzenia i zbyt długiego wbijania poziomów (jakkolwiek to brzmi).

Na s1/2 wiele nie grałem, na s3 miałem postać z 113 lvl (wojownik). Zapewne nie jest to zbyt wysoki wynik, a raczej niski...

Ostatnio zastanawiałem się nad powrotem do gry. Z czystej ciekawości, dla rozrywki.

Kilka pytań do ogarniętych:

1. Na którym świecie opłaca się obecnie grać - który byłby idealny pod względem prostoty?
2. Na s1/2 miałem jakieś postaci, ale nie gram na nich. Czy gdybym założył na 1+2+4 nową to będą problemy?
3. Na s3 mam postać 113 wojownik. Jest sens wracać na postać ze słabymi statystykami w ubijaniu bossów, czy dla własnej przyjemności lepiej pograć na nowo?
4. Jak wygląda kwestia aktywności na w/w światach? Jaka jest atmosfera i gracze (dzieciarnia czy w miarę ogar)?
5. W jakim czasie można wbić 100/200+ lvl?
6. Gdzie znajdę jakieś poradniki z dokładnym spisem bossów (by nie ominąć któregoś, bądź nie zepsuć questów), ewentualnie także info jakie eq jest zalecane na jaki lvl?
7. Jaka jest aktywność administracji? Jak wygląda sprawa z aktualizacjami? Czy ułatwiły choć trochę grę na poziomach 0-100 itd? (w każdej grze z biegiem czasu nowi mają ciut łatwiej)
8. Czy nadal ruchy się uzupełniają co 3 minuty? (czyli trochę monotonnie)

Pozdrawiam i liczę na poprawne odpowiedzi. Mam nadzieję, że temat jest regulaminowy. Nie chcę się nikomu narażać :P
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 12-08-2015, 09:53   

1. Zdecydowanie s1+s2+s4.
2. Jeśli są to zapomniane postacie i już nigdy nie będą online, to nikt się do Ciebie nie przyczepi.
3. To Twój wybór.
4. Największa frekwencja jest na s1+s2+s4 (pomijając pierwsze 2 dni po rozpoczęciu rundy na s5).
5. To zależy ile będziesz poświęcał grze, za pvp na wyższych lv dostaje się sporo expa... generalnie to zależy od wielu rzeczy.
6. Wpisz w google "solucja mfo2", powinno się coś wyszukać. Spisu eq jako takiego nie ma, ale dla chcącego nic trudnego.
7. Gra nie będzie już kontynuowana, ale jakichś małych aktualizacji może się doczekamy.
8. Tak, ruchy dalej odnawiają się co 3 minuty.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-08-2015, 10:15   

1. Jak już chcesz tak bardzo grać, to graj na tym połączeniu wszystkich światów, dzięki któremu to coś jeszcze funkcjonuje.
2. Już od dawna nie istnieją.
3. Ja bym grał od nowa.
4. Aktywność jest żadna, bo prawie graczy nie ma. W każdej grze się znajdzie dzieciarnia.
5. Zagraj i sprawdź.
6. Dział Questy panie GMie... Najlepszy spis znajdziesz na targu w średnich cenach.
7. Żadna, a aktualizacji nie ma i nie będzie.
8. SMSem się odświeżają szybciej.

Mixerslayer napisał/a:
Pozdrawiam i liczę na poprawne odpowiedzi.

Zdałem?
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 12-08-2015, 10:42   

Alanov napisał/a:

6. Dział Questy panie GMie... Najlepszy spis znajdziesz na targu w średnich cenach.


Nie korzystam i nigdy nie korzystałem z solucji, widzisz w tym coś złego? Odpowiedzi udzieliłem i jest tak samo skuteczna, bo od razu wyszukuje się solucja.
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 12-08-2015, 11:29   

Dziekuje wam za odpowiedzi.

Sprawdze zatem, czy mam jeszcze te konta na s1/s2. Jesli dam rade to usune. Jesli nie to hmmm nie wiem :D (musze sprawdzic jakie mam maile na tych kontach xd)

Zagram moze na tym 1+2+4.
W kwestii pkt 6 - zalezy mi glownie na tym, by miec spis bossow, nie ominac zadnego i miec rozeznanie jakie staty mniej wiecej powinienem miec na pokonanie danego + na jakim lvl najpozniej pasowaloby zbic (by nie bylo wstydu w logach).
I co najwazniejsze nie zwalic sobie questow - chociazby moja nieznajomosc gry na s3 spowodowala, ze nie oslabilem Mangaro :P

Aktualizacji to akurat nie wymagam, zdaje sobie sprawe, ze teraz mfo3 jest nowsze (pogralem, zobacze tez co z tego wyniknie).

p.s. Tak Alanov, zdales. Przynies mi na jutro indeks, wpiszemy 5.0 :P
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-08-2015, 13:51   

Jabba napisał/a:
Odpowiedzi udzieliłem i jest tak samo skuteczna, bo od razu wyszukuje się solucja.

No shit :o
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 12-08-2015, 14:15   

Alanov napisał/a:

No shit :o

Nie wiem z czym dalej masz problem, ale rozumiem że musisz w swoim mniemaniu uchodzić za "fajnego". #zdałeś

Temat zamykam, bo znając takie przypadki zrobi się tu niepotrzebny spam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom