Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ADIHC1
07-12-2007, 14:45
Wasze własne questy
Autor Wiadomość
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 13-04-2007, 17:16   

Spodobał mi się bossik w Raymana3:

Okazuje się że musisz przejść przez góry. Wchodzisz do jaskini. Atakują cię Knareeny (duży atak i obrona, mały int.). Nagle wpadasz do dziury. Tam atakują cię 4 Knareeny (to w razie gdyby ktoś chciał zrobić resa tuż pod bossem). Zaraz po Knareenach atakuje cię boss:
Reflux
Duuużo Hp (bardzo dużo!!!)
Many jak wyżej
Słabe obrony
Jego pięta Ahillesowa: Szczęście - bardzo mało
Potężny atk magiczny (aż za potęzny)

Po pokonaniu nagrody i wyjście ;)
_________________
 
 
Moshuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 26
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 21-04-2007, 13:00   Re: Wasze wlasne questy

w poscie fabryka stworow dalem feniksa teraz jak to z nim bedzie=P

Nom pokonalismy sobie juz kaktusowego krola.w dalszym miescie w karczmie karczmarz powie nam o legendranym feniksie zamieszkującym zrodlo jaskini leecha kinga... bedzie nas przesztrzegal ze przed pokonaniem wielkiego feniksatrzeba bedzie pokonac rownie silnego leecha kinga... powiemy mu ze go pokonalismy on zdziwiony powieto komus tam np. koledze czy komus, on takze zdziwiony powie nam kilka poorad dotyczacych pokonania feniksa...gdy juz nam udziela wskazowek, ze trzeba bedzie jechac do miasta langeburg pokonac leecha przelaczyc dzwignie i tak wlasnie w zrodle jaskini(czyli tego fajnego koleczka) bedzie sie kryl feniks=P
 
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 21-04-2007, 13:37   

ja dodalem kiedys potworka (maly ognisty demon) i jakbyscie zrobili to co napisal moshuke czyli to o feniksie to mam z tym pomysl gdy zabijecie feniksa pojawi sie duch wędrowca który nam powie że zabił go maly ognisty demon a jego ducha uwięzil feniks i ten duch prosi nas abysmy zabili malego ognistego demona.Wiec musimy wejsc do jaskini lecha kinga i teraz admin by musial dorobic takie cos ze ten duch wędrowca bedzie tam gdzie ta gwiazda gdzie stal lech king potem gadamy do tego wędrowca i on nas teleportuje czyli przeniesie tak jak uwolnisz chlopca w zadaniu z minosem to on nas przeniesie (ten duch)do takiego miejsca gdzie jest pelno ognia lawy itp.i musimy isc przez jakies ogniste i silne potworki i dochodzimy do wielkiej sali i tam podchodzi do nas maly demon ognia i wtedy z nim walczymy gdy go pokonamy pokazuje sie znowu ten duch i daje nam jakis super itemek w dowód wdzięcznosci i nas teleportuje znowu do jaskini lecha
_________________


 
 
tomekz14 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: tomekz14
Level: 70
Wiek: 29
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 21-04-2007, 19:36   

pawiik napisał/a:
ja dodalem kiedys potworka (maly ognisty demon) i jakbyscie zrobili to co napisal moshuke czyli to o feniksie to mam z tym pomysl gdy zabijecie feniksa pojawi sie duch wędrowca który nam powie że zabił go maly ognisty demon a jego ducha uwięzil feniks i ten duch prosi nas abysmy zabili malego ognistego demona.Wiec musimy wejsc do jaskini lecha kinga i teraz admin by musial dorobic takie cos ze ten duch wędrowca bedzie tam gdzie ta gwiazda gdzie stal lech king potem gadamy do tego wędrowca i on nas teleportuje czyli przeniesie tak jak uwolnisz chlopca w zadaniu z minosem to on nas przeniesie (ten duch)do takiego miejsca gdzie jest pelno ognia lawy itp.i musimy isc przez jakies ogniste i silne potworki i dochodzimy do wielkiej sali i tam podchodzi do nas maly demon ognia i wtedy z nim walczymy gdy go pokonamy pokazuje sie znowu ten duch i daje nam jakis super itemek w dowód wdzięcznosci i nas teleportuje znowu do jaskini lecha


niezły był by ten quest ^
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 21-04-2007, 19:37   

niezły był by ten quest ^
to nie jest post na na twoje krytykowanie nie spamuj ^^
_________________


 
 
tomekz14 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: tomekz14
Level: 70
Wiek: 29
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 21-04-2007, 19:43   

pawiik napisał/a:
niezły był by ten quest ^
to nie jest post na na twoje krytykowanie nie spamuj ^^


po pierwsze: czy ja krytykuje??
po drugie: naucz sie cytowac :D
 
 
Moshuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 26
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 22-04-2007, 18:31   

No bardzo fajny !! :-D :-D :-D :-D :-D Poza tym ta druga czesc dolaczona do mojego byla by zgodna z fabułą gry czyli duchy itp.! mysle, ze gdyby admini to wprowadzili bylo by elegancko a tym czasem moglibysmy pomyslec nad dalszymi bossami i questami!!;-)
 
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 22-04-2007, 20:13   

dalsza część: :-) :-) :-) po tym idziemy do eliar gadamy z barmanem (tym od jaja)i sie dowiadujemy ze ten duch to byl dawniej jego kolega i bardzo sie ucieszyl ze uwolnijismy jego ducha i powiedzial nam ze mamy pogadac z zielonym smokiem idziemy do niego ale kolo niego jest czerwony smok gadamy z nim (zielonym smokiem)a on nam muwi ze jego kolega czerwony smok moze dac +15 do ognia jesli jestes dos silny wtedy gadasz z czerwonym smokiemi zaczynasz walke gdy wygrasz dostajesz to i jeszcze cos z czerwnoego eq


dodaje tu odrazu do questa bo ostatnio panowie w temacie fabryka potworów mieli pretensje ze dodalem bosa a nie potworka


czerwony smok


hp:5000
mp:1300
wywala:czerwone eq
typ ataku:gem ognia
opis:ma ogromną obronę i dosc slaby atak ,ale za to duzo szczęscia
_________________


 
 
Moshuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 26
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 24-04-2007, 18:55   

Za dużo by tego było, z tym czerwonym smokiem to już przesada!! :???: Teraz myślę, że jeżeli już nawinąłeś temat o barmanie to myślę, że w tedy jak on zjadł sobie ten omlet i nie zadziałał to może by zadziałał teraz! on by stał się np. zły, bo Thanarg otruł (podmienił) jajo Hydry(po drodze gdy był u zielonego smoka) i teraz karczmarz się zrobił silny i zły i gdy wejdziemy do karczmy ten chce nas zabić,a gdy chcemy uciec z karczmy on nas goni, zasłania nam przejście i trzeba będzie z nim walczyć. Będzie to wojownik ponieważ gdy rozmawialiśmy z nim po raz pierwszy i mówił nam dopiero o jaju Hydry to mówił, iż osoba, która zje ten omlet będzie silna więc będzie on złym wojownikiem (Oczywiście będzie sługą Thanarga, iż to Thanarg podmienił przecież jajo więc;]) , będzie trzeba z nim walczyć itp. xD A druga wersja może być taka: wchodzimy s obie do karczmy, a tam jest Natius, Thanarg i jakoś zamieniony, brzydki i oczywiście zły karczmarz. My chcemy oczywiście uratować Natiusa, ale w tedy oczywiście Thanarg każe karczmarzowi aby nas zlikwidował;-) W tedy zaczynamy z nim walczyć itd.( Nie będę opisywał tego jak by bossa, bo to nie ten dział xD ) Nom pozdro dla Pawiika bez Ciebie nie nawinął by mi się ten pomysł xD (Sorka za często powtarzane wyrazy w historyjce nie chce mi się tego poprawiać, ale myślę, że wszystko jest zrozumiałem, a jak nie to sie domyślajcie;-)Nom chyba, że Admin chciałby wprowadzić tą historie w grę to proszę w razie nie rozciągłości proszę o pisanie do mnie na PM!)
 
 
 
Vote 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Vote
Level: 60
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2007
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 26-04-2007, 14:19   

pawiik to jest dobre dla graczy z malymi lvl ... Pozatym jesli dostaniesz 15+ do ognia to stracisz 15 do lodu !!! a sila zwiazana z ogniem bedzie chyba dopiero na ognistym golemie (chyba!) wczesniej beda bosy lodowe wiec lepiej by bylo bialego smoka :mrgreen:
 
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 26-04-2007, 16:02   

mozna by bylo tez zamiast tego bialego smoka to postawic gdzie kolo nordi snieznego smoka :-D
_________________


 
 
Vote 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Vote
Level: 60
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2007
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 26-04-2007, 16:40   

Nom moze byc ... :mrgreen:

[ Dodano: 26-04-2007, 16:42 ]
Ja bym zrobil jakis quest na nowej juz planszy ... leprze lvl beda miec przynajmniej co robic :)
_________________
Matka natura daje zycie i ona je odbiera !!
 
 
 
Moshuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 26
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 26-04-2007, 20:34   

jaki śnieżny smok czy co jejciu wy wymyślacie!! niedługo bedzie smok MFO:/
Zdecydowanie na NIE!!
 
 
 
Tecco 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Jasiolek
Level: 40
Dołączył: 19 Kwi 2007
Wysłany: 28-04-2007, 08:37   

Misja w Folhord:

<<<LAS CIENI>>>
Wchodzisz do Lasu Cienii , a tam rozmowa:
Bambus: Dalej nie przejdziesz!
Gracz: A to dlaczego?
Bambus: Zachowaj pytanie dla siebie! Stań do Walki!
Gracz: ...

<<<walka>>>
Bambus
49k HP
Atak Magiczny z Ziemia 3 (5 GWIAZDEK)

Loot:
99444 Doświadczenia
103000 Złota
1030 AP

Rozmowa:
Bambus: Misja sie nie powiodła!
Gracz: Jaka znów misja?

Wchodzisz do Karczmy Folhord , a tam rozmowa:

Thanarg: Nigdy sie nie odczepisz ode mnie!
Gracz: Walcz!
Thanarg: Tybrus! Wykończ Go!
Tybrus: Przygotuj sie do walki!
Gracz: Wydajesz mi sie znajomy...

<<<WALKA>>>
Tybrus:
72k HP
Wali Fizycznie

Loot:

Hełm Wojenny, Wojenny Pancerz, Wojenne Rękawice, Wojenne Buty, GEM WYTRZYM.

188412 Doświadczenia
205777 Złota
2094 AP


Rozmowa:

Thanarg: Hahahaha..
Gracz: Tybrus! Dlaczego mnie atakowałeś?
Tybrus: Sprzedałeś mój Miecz na targu który ci ofiarowałem za niezwykly kwiat!
Gracz: Ehh...
Tybrus: Mistrz Solidius cie szuka!
Gracz: Co chce?
Tybrus: Jakieś informacje na Temat Demona Ciemności
Gracz: Nie wracasz?
Tybrus: Mam małą sprawe do załatwienia w Azarad!
Gracz: Ok! Wracam do rodzinnej wioski

<<<Dilli>>>
Rozmowa:
Matka:Synku! Nareszcie jesteś! Solidius poszedł do Lasu cienii cie szukać! Bo ktoś cie tam widział, jak walczyłeś z Bambusem!
Gracz: Nareszcie moge cie zobaczyć! Przejde się do domku Solidiusa i znajde jakieś Poszlaki!
Matka: Ok!

<<< Chatka Solidiusa>>>
Gracz: Hmmm... Informacje na temat mojego ojca! Mój ojciec żyje!

Gracz: Mamo! Wyruszam natychmiast do Folhord!
 
 
 
Moshuke 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 26
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 28-04-2007, 17:47   

Super, ale ten powód dlaczego walczysz z Tybrusem trochę głupi xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom