Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ADIHC1
07-12-2007, 14:45
Wasze własne questy
Autor Wiadomość
Vote 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Vote
Level: 60
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2007
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 29-04-2007, 08:44   

Nom :P nie kazdy sprzedal go na targu :P

[ Dodano: 29-04-2007, 08:44 ]
Prosimy o dalsza czesc :)
_________________
Matka natura daje zycie i ona je odbiera !!
 
 
 
Kulka 
Użytkownik


Nick: kira
Level: 18
Wiek: 28
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gdynia
Wysłany: 30-04-2007, 10:11   

mam propozycje i pytanie do questa Tecco:
1.Czy ten "Bambus" to BOSS ?
2.Jeśli tak to jakby sie go zabilo :wpale: to mogly by z niego jakies itemki wypadac.
_________________
 
 
 
Reedian 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 29 Kwi 2007
Wysłany: 30-04-2007, 12:35   

::Polana Leprekaunów :: cz.1
Quest na drugim kontynencie
Wchodzisz na polanę wokoło pełno poległych wojowników
tańczące wokoło gigantycznej czterolistnej koniczynki i wojownika z aurą nad głową
który właśnie zabija kolejnego śmiałka który dostał się na polanę. Ze złości postanawiasz go wykończyć w imieniu wszystkich poległych. Wtedy przedzierasz się przez polanę spotykając Leprekauny wreszcie docierając do celu :
Gracz: Czemu ich zabiłeś
... : ...
Gracz: Odpowiedz czym zawinili
... : ...
Gracz: Odpowiadaj jak do ciebie mówie, albo poczuj smak mojego ostrza
... : ...

Rozpoczyna się walka :
...
Hp: 158
Szybkość: 450
Szczęście: 1.5 k
Atak: 700
(bez gemów)
Loot: Tajemiczy Zwój

Nagle pojawia się Magmowy Smok Thanarga który pali całą polanę poszukując Tajemniczego Zwoju.

Rozmowa Gracza z ... :
Gracz: Co to za zwój ??
... : Uciekaj do miasta i porozmawiaj z Alkorem
Gracz: Słuchaj ... Ale co to za zwój
... : Jestem Thenarg brat Thanarga szybko uciekaj i już niezadawaj pytań
Gracz: :shock: A co mam powiedziedzieć Alkorowi ??
Thenarg: Powiedz, że ja ciebie przysłałem i nie zapomnij powiedzieć, że masz zwój

Uciekając widzisz jak Magmowy Smok zabija Thenarga i spala całą polanę ...
_________________

nie masz co robić, szukasz ciekawego rpg dołącz do nas DoH::RPG forum o powstającym rpg
 
 
agnusia13 
Użytkownik


Profesja: Mag
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Wysłany: 01-05-2007, 19:51   

hmmm kazali mi to tu napisać(w częsniej ten pomysł był w propozycje temat nowa kraina)

Jak sie orientuje(ale nie jest to pewne) gra sie w pewnym momęcie kończy ja proponuje, że jak przejdzie się gre czyli znajdziemy brata (żywego lub martwego) to mugłby sie pojawiać taki komunikat, że pokonałes ostatniego bossa ale on przed smiercią rzucił na ciebie zaklecie i straciłeś wszystkie staty(postac by miała takie jak na 1lvl) a do tego przeniosło cię... i mogłaby powstac kolejna kraina2 w której byliby tylko ci co przesli 1 i wniej byłby kolejny cel.

I jak wam się podoba ten pomysł??
 
 
 
Songokan120 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Songokan120
Level: 91
Wiek: 30
Dołączył: 01 Maj 2007
Wysłany: 01-05-2007, 21:42   

mi jakoś niezabardzo a wogule dlaczego się tak rozpędzasz w przyszłość przecież nawet następnego kontynentu nie stworzyli a do końca jeszcze daleko
 
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 01-05-2007, 21:51   

no wlasnie a wogule ja bym nie chcial grac znowu od 1 levela :mad:
_________________


 
 
Songokan120 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Songokan120
Level: 91
Wiek: 30
Dołączył: 01 Maj 2007
Wysłany: 01-05-2007, 22:01   

np. taki zaihr musiał nieźle napracować zanim nabił ten 185lvl a jakby znów zaczynał od nowa to by się chyba załamał bo napewno nie nabił takiego poiomu w kilaka miesięcy on nabijał ten poziom w rok i jednen mieśąc to raczej głupi pomysł naprawde
 
 
 
Yoh_Master 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Toffiszen
Level: 1
Wiek: 28
Dołączył: 23 Lut 2007
Wysłany: 02-05-2007, 12:26   Qłest Eternia

Qłest Eternia
W mieście Eternia(Nie ma znaczenia którego bossa pokonaliście)Karczmarz daje nam misję by odnaleźć...Ostrze Armagedonu.Pradawne ostrze.Ciosy są 100 razy silniejsze.Mówi nam że zrobi dla nas 2 jakie chcemy rzeczy.Pradawne ostrze jest w...Podziemiach Scythe.Idziemy więc do Scythe.Wchodzimy do podziemi i kierujemy się do prawego dolnego rogu mapy.Przechodzimy przez pomost.Na pomoście..Pomost się zawala!
Wtedy wpadamy do lawy która...Jest chłodna spadamy potem przez wodę i wpadamy do
jaskini.Idziemy drogę korytarzami atakują nas Maty...Dochodzimy do kolejnej jaskini w której...Jest gorąco idziemy po lodzie potem po ziemi potem po drodze powietrznej i po ognistej.Dochodzimy do groty.Wchodzimy Do(Widnieje tam napis tak jak przy wejściu do miasta itp.)Pieczara Żywiołaka Żywiołów.Idziemy i podchodzi do nas Żywiołak Żywiołów.Mówi: Walcz Śmiertelniku.
Odpowiadamy:Walcz.
<<<Walka>>>
http://freakcomics.com/im...der_2_cover.jpg
Średnia ilość Hp:33000
Średnia ilość Mp:3900
Atakuje:Atakiem Fizycznym,Ogniem2***,Lodem2***,Ziemią2***,Wiatrem2***
Loot:
Ognisty Miecz
Zbroja Wiatrów
Lodowa Tarcza
Buty Ziemi
Exp:500000
Złoto:1000000G
Pkt.Ap:50000Ap
Po walce:Brghyhui.
My:Hahaha!
On się rozpływa.
Idziemy dalej.Dochodzimy do tego miejsca za pomostem i bierzemy ze skrzyni Ostrze Armagedonu.Wracamy tak samo jak przyszliśmy.Idziemy do Oasis Rozmawiamy z karczmarzem.On nam daje recepturę na miksturę Fizyczności(Zwiększa atak i obronę)I na Gem Fizyczności(Zwiększa atak i obronę).Do obydwu rzeczy potrzeba razem 50 składników
Do mikstury
10Łysek tyranozaura, 10Pazurów bechemota,5Skór dzika
Do gema:10Łysek tyranozaura, 10Pazurów bechemota,5Skór dzika
Wracamy do Eternii.Nie trzeba go oddawać :-D Ale trzeba walczyć ale pokonać go można szybko 1 cios i po nim.
<<<WALKA>>>
Hp:158
Mp:38
Atak:Fizyczny Słaby,Ogień1*
Rzeczy Nic
Exp:100
Złoto:100G
Pkt.Ap:5Ap
On jak przegra i tak przygotuje przygotowuje miksturę i gem.Daje nam.Miksturę pijemy a Gem aktywujemy
_________________

Galeria
Gospoda-7G
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 04-05-2007, 14:49   

pommysł dobry ale czy umiesz czytać to jest temat o questach a nie o propozycjach do mfo zrub nowy temat w propozycjach i tam to napisz ...

a pozatym

quest w eterni
Mam tu quest ze szczurami ale trzeba dorobić lochy w eterni
mysie lochy:
idziemy do karczmy i rozmawiamy z gościem od skóy z dzików i on mówi nam coś takiego
przynieś mi skóę mmysiego króla a dam ci nagrodę (a dopiero potem nam powie o skórach z dzika).Wtedy zchodzimy do lochów i szukamy w rozgałęzieniach podziemi małych glinianych drzwi (po drodze spotykamy potworki :
mysz:
hp:60
zadaje obrażenia 70
atak:fizyczny
opis:ma duzo szybkości ,malo szczęscia,i mało obrony
loot:nowy itemek :ser hp +30
gdy podejdziemy do drzwi,drzwi się otworzą i wybiegnie na nas Wielki szczur(boss)
wieLki szczur
hp:250
atak fizyczny:obreażenia:70
opis:ma ogromnom szybkośąć i prawie zawsze wali 2 x hits
potem idzemy dalej ale od tego momentu są szczury i pająki.Wkońcu dochodzimy do małej dziury wchodzimy na nią lecz pisze że ta dzióra jest za mała,A więc musimy uzbierać 40 sztuk sera.Gdy już go zdobędziemy wchodzimy znowu na dziuręi piszę nam :czy chcesz połozyć ser???kładziemy go i nagle wybiega nam mysi król w obstawie dwóch szczórów .Wtedy mamy walkE manualną z woma szczurami gdy ją wygramy walczymy z mysim królem
mysi król:
hp:300
obrażenia:100
atak:fizyczny
opis:Ma denną szybkośc (ale co 5 hits wali 2 x)gdy zostanie mu 100 hp:uzywa mikstury zycia lv 1,MA tez ogromną obronę
gdy go zabijemy król automatycznie w naszym plecaku pojawi się jego skóra .POtem wracamy ze skóą do karczmy i otrzymujemy 3000 g
_________________


 
 
Rycerzyk 
Użytkownik



Profesja: Mag
Dołączył: 03 Maj 2007
Wysłany: 04-05-2007, 16:57   

Eee..mam pytanie. Jeśli ser to item, to co zastępuje? Hełm? xD
 
 
 
Edziu
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Edziu
Dołączył: 04 Kwi 2007
Wysłany: 04-05-2007, 21:57   

Zywiołak ziemi wielki

Trzeba będzie do niego zrobić jaskinię albo jakąś świątynie

Ma denną szybkość i szcęście. Przy wysokim speedzie miożna go udeżyć nawet 3 razy
Za to ma ogrooomną obronę magiczną i fizyczną oraz spooro HP i ataku magicznego.
Typ ataku : magiczny

Za pokonanie go dostawało by się :
-Ziemia 3*****
-Gem inteligencji na poziomie 3
-Gem Wytrzymałości na poziomie 3

Wyczytałem w upade że ma być podróż na nowy kontynent - chroniłby czegoś na czym by zależało facetowi który ma cię tam przewieść.
_________________
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 05-05-2007, 08:48   

drugi w tym dniu :-D pisz to w odpowiednim temacie czyli w fabryce stworów mozna go tu dodać ale odrazu z nim całego questa musisz opisać
_________________


 
 
tomekz14 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: tomekz14
Level: 70
Wiek: 29
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 07-05-2007, 06:20   

Edziu w twoim poście nie ma nic o queście :P
 
 
Fenix123 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fenix123
Level: 127
Wiek: 29
Dołączył: 30 Kwi 2007
Wysłany: 08-05-2007, 19:39   

Tomekz14 ma rację, Edziu. Spróbuj wymyśleć inny quest, ake ten co wymyśliłeś nie jest najgorszy :mrgreen:
 
 
pawiik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: pawiik
Dołączył: 15 Kwi 2007
Wysłany: 08-05-2007, 21:07   

Fenix123 napisał/a:
Tomekz14 ma rację, Edziu. Spróbuj wymyśleć inny quest, ake ten co wymyśliłeś nie jest najgorszy :mrgreen:
a mój post czemu tlyko o jego poscie mówi kazdy :D a pozatym

mini quest
brama szybkości
na drugim kontynecie mozecie zrobic takie cos ze cos jest zablokowane jakoms bramą albo jakims tam kolelsiem i trzeba miec iles tam szybkości zeby przejsc dalej
bo niektórzy pakujom tlyko w sile,zywotnosc,inteligencje i obrone fizycznom więc na to by musieli wpakowac troche w szybkosc :P
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom