Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 08-09-2008, 23:14   

Skoro niezbyt, to pisz petycję do Admina - nic mi do tego, bo mi to akurat najmniej przeszkadza. Czy ta gra nie ma poważniejszych problemów?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-09-2008, 23:58   

Napiszę i co ? Komu będzie się to chciało układać według potencjalnej siły skoro teraz jest taki bajzel.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 09-09-2008, 01:25   

ADIHC1 napisał/a:
Czy ta gra nie ma poważniejszych problemów?

I jeszcze to
Corso napisał/a:
Komu będzie się to chciało układać według potencjalnej siły skoro teraz jest taki bajzel.

A może Ty to zrobisz?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-09-2008, 13:10   

Nie mówię że gra nie ma poważniejszych problemów.

Cytat:
A może Ty to zrobisz?


Może. Tylko niektórzy mogą uważać że rabuś jest słabszy od bandyty, a inni inaczej.
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-09-2008, 15:56   

Cytat:
Nie tylko Ty tak twierdzisz.. Nie wiem czy kiedykolwiek te forum będzie stricte związane jedynie z grą (+ HP) - wywalenie tego to kilka kliknięć, tyle, że ja nie zamierzam się użerać z userami.. Może kiedyś znajdzie się jakiś kompromis..


Nom, faktycznie, nie spodobał Ci się dział/temat/odnośnik o cs i wszystko co z nim związane to wystarczyło jedno kliknięcie i do teraz nie ma śladu po nim ;p
Czyli gospoda, hg, arena etc ma jednak jakieś priorytety ;)
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 09-09-2008, 22:34   

Nie tylko ja uważałem, że ten temat o CS powinien wylecieć z forum - co chwile był zamykany i to z waszej winy. A to, że wyleciał z forum na dobre w zamian za link do strony klanowej i kolorek, to właśnie kompromis na który się zgodziliście (a raczej osoba odpowiedzialna za klan). To nie było tak, że zrobiłem tak, bo miałem takie widzimisię - gdybym to zrobił bez konsultacji z nikim, to musiałbym się z wami użerać. A tak tego nie musiałem..

Także to nie było "kilka kliknięć"..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 09-09-2008, 23:04   

powiem wam panowie, że ta dyskusja o realistyczności mfo jest ... warta, bo i tak nic nie zmienicie...przeciez w planach jest super pro MFO 3 !!! tak tak juz niedlugo za jakies 10 lat wyjdzie nowe mfo wiec po co ulepszac stare? nie ma sensu...

jesli chodzi o potworki to mi to otam lata. a moze to jest jakas wielka wazka ktora takiego golema na podwieczorek łyka...? tego nie bedziesz wiedzial...

a co do forum to te dzialy tez mnie z deka zdziwily, ale skoro ktos chce wykazac sie swa tworczoscia to niech pisze sobie te opowiadania fantasy. komu to przeszkadza?
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-09-2008, 14:51   

Cytat:
Nie tylko ja uważałem, że ten temat o CS powinien wylecieć z forum - co chwile był zamykany i to z waszej winy. A to, że wyleciał z forum na dobre w zamian za link do strony klanowej i kolorek, to właśnie kompromis na który się zgodziliście (a raczej osoba odpowiedzialna za klan). To nie było tak, że zrobiłem tak, bo miałem takie widzimisię - gdybym to zrobił bez konsultacji z nikim, to musiałbym się z wami użerać. A tak tego nie musiałem..

Także to nie było "kilka kliknięć"..


Ta, odnośnik też zniknął. Teraz postaramy się założyć portal o cs-mf, nie będzie miało to żadnego związku z klanem bo go chyba trzeba rozwiązać (o ile już nie jest rozwiązany). I mamy mało czasu i nie ma osoby która by była za wszystko odpowiedzialna (tj CL).
Czekamy tylko na serwer publiczny.

Cytat:
Nie tylko ja uważałem, że ten temat o CS powinien wylecieć z forum


Wiesz, tu akurat nic do gadania nie ma nikt kogo to nie interesuje, albo komu to przeszkadza, jeśli coś "takim" osobom się nie podoba to niech nie wchodzą w ów temat... no przecież ich to nie interesuje. Tak samo ja nie mam nic do gadania na temat tego że nie podoba mi się gospoda, hg, arena. Gdybym powiedział to, że te działy maja wylecieć wraz z innymi 10 osobami to na 100% byłyby one dalej. Niech zgadnę, osoby które uważały, że CS (ogółem) powinien wylecieć z forum to coś typu Michul, Mysia, dislike, Pitazboraz i inni z forumowej "śmietanki" ?:)
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 10-09-2008, 15:42   

Zyga napisał/a:
Ta, odnośnik też zniknął.

Tak samo, jak przestał istnieć klan - co w tym dziwnego?
Cytat:
Wiesz, tu akurat nic do gadania nie ma nikt kogo to nie interesuje, albo komu to przeszkadza, jeśli coś "takim" osobom się nie podoba to niech nie wchodzą w ów temat... no przecież ich to nie interesuje. Tak samo ja nie mam nic do gadania na temat tego że nie podoba mi się gospoda, hg, arena. Gdybym powiedział to, że te działy maja wylecieć wraz z innymi 10 osobami to na 100% byłyby one dalej. Niech zgadnę, osoby które uważały, że CS (ogółem) powinien wylecieć z forum to coś typu Michul, Mysia, dislike, Pitazboraz i inni z forumowej "śmietanki" ?:)

Jak już w Gospodzie, Arenie czy innym dziale nie związanym z grą zacznie się tak wulgarne zachowanie (ze względu na tematykę tych działów), gdzie prośby czy groźby nie pomogą, to też wylecą. Ale Ty dalej doszukuj się dziury w całym..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-09-2008, 20:59   

Klan jeszcze był dość długo, i niby jeszcze jest tylko nie ma się nim kto zająć ; p

A, no dobra, czyli jak kilka osób (zupelnie mi nieznajomych) poklnie, pokłóci się w gospodzie, hg to wywalisz te działy? :P
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 10-09-2008, 22:49   

Zyga napisał/a:
Klan jeszcze był dość długo, i niby jeszcze jest tylko nie ma się nim kto zająć ; p

Grupę, jak i link do strony usunąłem na polecenie (zdaje się, że) Majka (czy innej osoby odpowiedzialnej za klan) - a pytałem czy zmienić jego nazwę czy usunąć..
Zyga napisał/a:
A, no dobra, czyli jak kilka osób (zupelnie mi nieznajomych) poklnie, pokłóci się w gospodzie, hg to wywalisz te działy? :P

A chcesz to sprawdzić? Tylko się pośpiesz, póki Gospoda jeszcze tu jest..

Tak, najprawdopodobniej niedługo zostanie przeniesiona na zewnętrzne forum.

@Singami
Już oni się przygarną sami (czyt. pewnie Senshi)..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 10-09-2008, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 10-09-2008, 22:50   

Chętnie ich przygarnę tu www.akreozen.ok1.pl :twisted:
_________________
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 10-09-2008, 23:00   

Zyga... nie mów mi, że przeszkadzają Ci jakieś działy typu; hg, arena, gospoda, FA, FS, GU, TG...
Przecież Tomi wgrał modyfikacją dzięki której można ignorować działy... nadal nie pasi?
A ten temat nie tyczy się forum a gry.
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-09-2008, 23:29   

Zyga napisał/a:
Niech zgadnę, osoby które uważały, że CS (ogółem) powinien wylecieć z forum to coś typu Michul, Mysia, dislike, Pitazboraz i inni z forumowej "śmietanki" ?:)

Przykro mi, ale się mylisz :) Nigdy nie proponowałem, żeby ten temat czy cokolwiek innego związanego z CS-em wyleciał z forum -> temat miałem ignorowany od samego początku, więc nawet go nie zauważałem. Jedyne co mi przeszkadzało, to ciągłe sprzeczki czy wręcz obrzucanie się mięsem między CS-owcami na SB, których niestety nie da się ignorować.
Przy okazji - mi osobiście zwisa co i jak o mnie mówisz/piszesz, ale MichuL, Mysia i dislike mogą czuć się urażeni nazwaniem ich "czymś".
Przy okazji 2 - mimo wszystko byłoby miło, gdybyś po około 1,5 rocznej znajomości na forum nauczył się poprawnie pisać mój nick. Z góry dzięki :)

I na koniec pozwól, że zacytuję pewnego moderatora tego forum:
Zyga napisał/a:
Ej ej, nie dyskutować mi tu o dupie Maryny, tylko pisać na temat spraw dotyczących nazwy tematu: "Frustrat zone - Czyli trafne uwagi dt. wad i nieprawidłowośc".
Będziecie pisać nie na temat? to polecą ostrygi. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.


(A może by tak wyciąć te posty z tematu i przenieść w inne miejsce? Ktoś ma do tego uprawnienia?)
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-09-2008, 23:49   

Zyga napisał/a:
Niech zgadnę, osoby które uważały, że CS (ogółem) powinien wylecieć z forum to coś typu Michul, Mysia, dislike, Pitazboraz i inni z forumowej "śmietanki" ?:)


Zyga ma po prostu "kaca po" :cool: nie może odżałować że już nie ma [GM] przed nickiem i go roznosi ;) wcześniej by jakąś karę zmajstrował, jakiś turniej prywatny zrobił - a teraz jest gorzej.... ;) więc gospodzie i arenie się rykoszetem obrywa ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom