Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 11-09-2008, 00:04   

Wydzielone (i oczyszczone) - od postu, który tyczył się częściowo gry, a częściowo forum..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Mariko 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 169
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 11-09-2008, 06:49   

Hmmm...tak przez ostatni czas śledze ten temat i jakoś muszę coś powiedzieć..

Bart napisał/a:
Gra bazuje na świecie fantasy pełnego czarów, fantazji, przeróżnych kreatur. Nie rozumiem jak ważka, owad, który jest nazywany tutaj "potworem" może być fizycznie lepszy od (jak wiemy ze świata innych gier, książek, filmów fantasy) dużo groźniejszych stworów (choćby czarny demon występujący w labiryncie albo różnego rodzaju golemy, które również tu występują).
To kolejna rzecz którą administracja zrobiła na odwal się. Avatary bossów i stworów zostawię bez komentarza.


Hmmm...dlatego właśnie, że jest to świat fantasy pełny czarów...to tylko gra i bezsensem jest czepianie się "dlaczego ważka jest macho, a demon to ciul" :/ Co do avatarów potworków, to też nie mam zastrzeżeń, ponieważ uważam, że Admin lepiej robi przykładając się do fabuły/gry niż do jakiś śmiesznych obrazków...jak dla mnie może ich tam wcale nie być ;)

Bart napisał/a:
Władza na forum. Ciekawi mnie jak wygląda tutejsze wybieranie na moderacje.
No ale po moderatorach typu Mysia można powiedzieć tyle - Zastanówcie się kto reprezentuję was na forum.


Uważam, że w moderowaniu forum nie potrzebny jest dowód, lub karta seniora ;) Mysia dobrze wykonuje swoje obowiązki, jak i inni modowie, gdyby tego nie robili, nie mieli by swoich kolorków...logiczne...skoro uważasz, że Mysia jest za młoda na to stanowisko, to Ty jesteś dla mnie za młody na siedzenie przed kompem i isanie durnowatych wypocin, bo pewnie jaiś GM zbanował Ci postać i chcesz się wyżyć na całym forum ;) a może masz taką durną i czepialską osobowość....

Bart napisał/a:
Te całe areny i gospody nie wiem jak określić. Osoby w tym uczestniczące nie mają co pożytecznego do roboty?


Na pewno te osoby wolą bawić się wyobraźnią, niz meczyć internautów jaimiś pierdołami :P Co Ci to przeszkadza...działy te rozwijają wyobraźnie i przy okazji pisownie...myślę, że nawet dobrze jest się czasem rozerwać i oderwać od codzienności poprzez takie zabawy...a kto wie...może kiedyś, taki "gracz" gospody napisze jakieś opowiadanie fantasy, a "gracz" areny stworzy gre konkurującą z mf ;) hehe

Bart napisał/a:
Jestem pewien że na mój post odpowiedzą tylko osoby, które myślą że są tu cool i że będą fajni jak napiszą coś


Hmmm...ja uważam, że jestem cool i w ogóle :D (lolx), a fajna to byłam jeszcze zanim się urodziłeś xD W ogóle uważam, że ten topic do niczego nie prowadzi, bo jest on tylko o jakimś światełku, ważce, młodych moderatorach i działach...co Ci to da? Każdy się wypowie, czy lubi Gospode, Arene, H.G. i po ptokach, a ważka i tak będzie silniejsza...Mysi nikt nie kicknie dopóki nie zasłuży na to, a światełkiem się zajmą ;)
_________________

"Aa~ Kami-sama, onegai,
Futari dake no Dream Time kudasai☆
Oki ni iri no Usa-chan daite konya mo oyasumi♪"
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 11-09-2008, 09:24   

Co do tematu o CSie...
Z początku wszystko było ok, aż do chwili, kiedy zaczeliście na siebie na wzajem wrzucać i jak małe dzieci kłócić się kto jest bardziej pro, a kto botem ... Po upomnieniach poszły w grę ostry i zamknięcie tematu (pierwszy temat chyba ja zamykałem... albo Mich, nawet nie pamiętam), kolejne powstające tematy kończyły podobnie, tylko ostatni przetrwał... Aż do założenia strony klanowej. Umowa była taka, że na forum dajemy link do strony i wywalamy tematykę CS'a z HP. Nie wiem więc o co teraz się rzucacie ;)

Działy spamerskie... heh...
skoro ADI już to napisał (małym drukiem, ale napisał...)
To potwierdzę, że Gospoda się wyprowadza. Mamy już dosyć ciągłych przepychanek o ten dział, poza tym, marzy nam się kilka ulepszeń i większy "klimat". Jak będzie już po wszystkim, to na pewno się dowiecie - sprawa jest już obgadana z ADIm. Ah... i dzięki za troskę Kozak, ale serwer senshi jest "nieco" szybszy niż ok1 ;) poza tym, forum już ładnie stoi i teraz je wykańczamy. ;)

.... co do próby wywalenia działów przez nadużycia ze strony userów... nie liczcie na to... w tych działach jest odpowiednia ilość aktywnych modów, żeby działy oczyścić ze zbędnego spamu i powlepiać zUym userom ostry g:zla .

Jeszcze jakieś pytania? ;]
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 11-09-2008, 13:52   

Jak wrzucicie na Senshi to pewnie gospoda zacznie być w klimatach japońskich ;]
_________________
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 11-09-2008, 14:54   

Singami napisał/a:
Jak wrzucicie na Senshi to pewnie gospoda zacznie być w klimatach japońskich ;]
nie sądzę... planujemy zwiększyć klimatyczność gospody, a NIE zmienić jej profil na: japonia... nie ma się czego obawiać ;)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 11-09-2008, 15:07   

To głód :P Jak będę miał wenę to przeniosę się razem z nią.
_________________
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 11-09-2008, 15:38   

a zapraszamy serdecznie ;]
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 11-09-2008, 16:07   

BARTOSh napisał/a:
Z początku wszystko było ok, aż do chwili, kiedy zaczeliście na siebie na wzajem wrzucać i jak małe dzieci kłócić się kto jest bardziej pro, a kto botem ... Po upomnieniach poszły w grę ostry i zamknięcie tematu (pierwszy temat chyba ja zamykałem... albo Mich, nawet nie pamiętam), kolejne powstające tematy kończyły podobnie, tylko ostatni przetrwał... Aż do założenia strony klanowej. Umowa była taka, że na forum dajemy link do strony i wywalamy tematykę CS'a z HP. Nie wiem więc o co teraz się rzucacie ;)


I to mnie wpienia. Dział Hyde Park.. Jedyny dział, w którym można porozmawiać na luzie, pośmiać się, a nawet pobluzgać (ofc. nie zawsze), ale na tym forum jest inaczej.
Tu HP jest traktowane jako dział gdzie tylko może być drętwa gadka, pieprzenie o dupsku maryny i "pomaganie" biednym dzieciom :roll:
Dajcie trochę na wstrzymanie, nie zawsze najlepszym wyjściem jest postraszenie ostrygą (bo sram na nie), lub zamknięcie tematu.

W ogóle to forum drętwieje.. Na SB 10 letnie brzdące wywyższają się bo mają kolorek grafika, a jak już jakaś rozmowa to o aktach dislike albo o tych waszych linuksach :lol: . .. No, czasem jeszcze jakiś zielony wyjdzie ponad przeciętną i ostrem pogrozi, albo zacznie obrażać (ofc. nie dosłownie) jakiegoś nie-inteligenta.. Ale on ostra nie dostanie, bo przecież nic nie zrobił ;p Żadnej porządnej rozmowy, żadnych kłótni, żadnych sensownych tematów..

"foróm shozi na psy"
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 11-09-2008, 16:21   

a czy w HP nie można porozmawiać na różne tematy ? ... można, o ile rozmowa ma jakikolwiek sens oprócz odliczania do 5 milionów, i innych tego typu łańcuszków. Bluzgów na forum nie będzie... bynajmniej dopóki ja mam HP pod opieką.
Chcesz porządnej rozmowy ... wyjdź z inicjatywą. ;] narzekanie nic nie da, jeśli sam się nie zaangażujesz w działania.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 11-09-2008, 17:01   

Cytat:
Wydzielone (i oczyszczone) - od postu, który tyczył się częściowo gry, a częściowo forum..


Jak ja nie cierpię, jak mi ktoś temat wyczyści zanim się do niego dorwę... :P


Cytat:

I to mnie wpienia. Dział Hyde Park.. Jedyny dział, w którym można porozmawiać na luzie, pośmiać się, a nawet pobluzgać (ofc. nie zawsze), ale na tym forum jest inaczej.
Tu HP jest traktowane jako dział gdzie tylko może być drętwa gadka, pieprzenie o dupsku maryny i "pomaganie" biednym dzieciom :roll:
Dajcie trochę na wstrzymanie, nie zawsze najlepszym wyjściem jest postraszenie ostrygą (bo sram na nie), lub zamknięcie tematu.

W ogóle to forum drętwieje.. Na SB 10 letnie brzdące wywyższają się bo mają kolorek grafika, a jak już jakaś rozmowa to o aktach dislike albo o tych waszych linuksach :lol: . .. No, czasem jeszcze jakiś zielony wyjdzie ponad przeciętną i ostrem pogrozi, albo zacznie obrażać (ofc. nie dosłownie) jakiegoś nie-inteligenta.. Ale on ostra nie dostanie, bo przecież nic nie zrobił ;p Żadnej porządnej rozmowy, żadnych kłótni, żadnych sensownych tematów.


Podpisuje się pod tym postem.

Swoją drogą trzeba by kiedyś zebrać starą ekipę i zorganizować imprezę w bibliotece oasis... :)

Cytat:

wyjdź z inicjatywą. ;] narzekanie nic nie da, jeśli sam się nie zaangażujesz w działania.


Jasne, i zaraz dostanę ostra nr 16 bo w dyskusji padło ostrzejsze słowo... ;]
Nie te lata, żeby mi się chciało zakładać siódme konto na forum...


EDIT: Podpisuje się, ale bez tego kawałkach o obrażających zielonych - jeszcze ktoś na niebieskich popatrzy...
Ostatnio zmieniony przez Aldarion 11-09-2008, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 11-09-2008, 17:04   

Endry napisał/a:
Dział Hyde Park.. Jedyny dział, w którym można porozmawiać na luzie, pośmiać się, a nawet pobluzgać (ofc. nie zawsze), ale na tym forum jest inaczej.
Tu HP jest traktowane jako dział gdzie tylko może być drętwa gadka, pieprzenie o dupsku maryny i "pomaganie" biednym dzieciom :roll:
Dajcie trochę na wstrzymanie, nie zawsze najlepszym wyjściem jest postraszenie ostrygą (bo sram na nie), lub zamknięcie tematu.

Przecież to od was zależy o czym rozmawiacie w HP. Ale skoro coś wzbudza tyle kontrowersji, zakłóca spokój na forum, to sorry - na szczęście nie musimy tego tolerować.
Endry napisał/a:
Na SB 10 letnie brzdące wywyższają się bo mają kolorek grafika

Coraz rzadziej zaglądam na SB, ale jakoś nie zauważyłem wywyższania się grafików. W przeciwnym wypadku poważnie myślałbym nad odebraniem świecidełek..
Endry napisał/a:
jak już jakaś rozmowa to o aktach dislike albo o tych waszych linuksach :lol:

Lepiej o CS, kozaczyć i każdego po kolei nazywać botem. Jakoś nie widziałem, żebyś próbował zacząć jakiś sensowny wątek, więc skąd te zarzuty?
Endry napisał/a:
No, czasem jeszcze jakiś zielony wyjdzie ponad przeciętną i ostrem pogrozi

Tak za darmo? Jakoś mi się wierzyć nie chce..
Endry napisał/a:
albo zacznie obrażać (ofc. nie dosłownie) jakiegoś nie-inteligenta

I znowu - tak za darmo?
Endry napisał/a:
"foróm shozi na psy"

Jacy użyszkodnicy, takie forum..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-09-2008, 17:41   

Jestem zaskoczony. Sprawiacie wrażenie, jakby nie mogło być interesującej czy luźnej rozmowy bez wulgaryzmów, a ciekawa dyskusja implikowała obrzucanie się błotem. Nie wierzę, że taki preferujecie poziom dyskusji.

Co do dyskusji na SB - oczywiście, zdarza nam się często przeprowadzić rozmowę o Linuksie, do tego ciekawą rozmowę. I czy dajmy na to ja, wchodząc na SB na wstępie rzucam do ADIego: "ale Twój openSUSE ssie noobie, a mój Kubuntu jest elo pro hakerski, ciąg się" plus jeszcze parę epitetów w kierunku rozmówcy? Bo tak właśnie wyglądały swego czasu "rozmowy" CS-owców na SB. Jeśli podobna "dyskusja" toczyła się w temacie o CS, to nic dziwnego, że był bez przerwy zamykany - moderatorzy zamykający ten temat prawdopodobnie doszli do wniosku, że jeśli jakaś głupawa gierka wyzwala w was tyle negatywnych emocji, to powinniście zaparzyć sobie meliskę, a nie wyładowywać frustracje na publicznym forum, bo nie od tego ono jest.
 
 
Ukryty_Samuraj 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 117
Wiek: 30
Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Zamość
Wysłany: 11-09-2008, 21:07   

Endry napisał/a:
I to mnie wpienia. Dział Hyde Park.. Jedyny dział, w którym można porozmawiać na luzie, pośmiać się, a nawet pobluzgać (ofc. nie zawsze), ale na tym forum jest inaczej.
Tu HP jest traktowane jako dział gdzie tylko może być drętwa gadka, pieprzenie o dupsku maryny i "pomaganie" biednym dzieciom :roll:
Dajcie trochę na wstrzymanie, nie zawsze najlepszym wyjściem jest postraszenie ostrygą (bo sram na nie), lub zamknięcie tematu.


I tu masz rację. Forum jest sztywne jak nic. Nawet w Hyde-Parku nie można spokojnie pogadać. Hyde-Park można przemianować na "Niezwiązane z innymi działami" bo to na pewno nie jest Hyde-Part czy OffTopic.

Pit, nie chodzi tylko o przekleństwa. Róbta co chceta w Hyde-Parku powinna obowiązywać. Założę sobie temat "Rotfl" i wwale do niego obrazek - niech zostaje - taka jest idea HP "Jedna zasada: Nie wolno kasować tematów i postów". Znam forum na którym to jest tolerowane, i jest dzieki temu nikt nie pisze głupot w poważnych tematach, a w Hyde-Parku każdy pisze co chce i nikt się nie gniewa.

Łańcuszki? A niech będą, o to właśnie chodzi. Ciech sobie uosie liczą aż do końca świata. ;Ð
_________________
Samuraj Amidamaru

Pieniądze w karczmie:494G
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 11-09-2008, 21:09   

Ta, jeszcze zmieńmy jego nazwę na "Pierdolnik" jak to jest na innych forach :D
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 11-09-2008, 21:44   

Singami napisał/a:
Ta, jeszcze zmieńmy jego nazwę na "Pierdolnik" jak to jest na innych forach :D

http://openarena.ws/board/index.php
Cytat:
Club Nub
Spamland. Posts are not counted towards your postcount.
DISCLAIMER: We are not responsible if your IQ is lowered upon reading or participating in this forum!

To jest lepsze ; >


W sumie nie mam nic przeciw powstaniu takiego klubu (obok lub jako sub w HP), hehe..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom