Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 11-09-2008, 21:57   

Ukryty_Samuraj napisał/a:
Endry napisał/a:
I to mnie wpienia. Dział Hyde Park.. Jedyny dział, w którym można porozmawiać na luzie, pośmiać się, a nawet pobluzgać (ofc. nie zawsze), ale na tym forum jest inaczej.
Tu HP jest traktowane jako dział gdzie tylko może być drętwa gadka, pieprzenie o dupsku maryny i "pomaganie" biednym dzieciom :roll:
Dajcie trochę na wstrzymanie, nie zawsze najlepszym wyjściem jest postraszenie ostrygą (bo sram na nie), lub zamknięcie tematu.


I tu masz rację. Forum jest sztywne jak nic. Nawet w Hyde-Parku nie można spokojnie pogadać. Hyde-Park można przemianować na "Niezwiązane z innymi działami" bo to na pewno nie jest Hyde-Part czy OffTopic.

Pit, nie chodzi tylko o przekleństwa. Róbta co chceta w Hyde-Parku powinna obowiązywać. Założę sobie temat "Rotfl" i wwale do niego obrazek - niech zostaje - taka jest idea HP "Jedna zasada: Nie wolno kasować tematów i postów". Znam forum na którym to jest tolerowane, i jest dzieki temu nikt nie pisze głupot w poważnych tematach, a w Hyde-Parku każdy pisze co chce i nikt się nie gniewa.

Łańcuszki? A niech będą, o to właśnie chodzi. Ciech sobie uosie liczą aż do końca świata. ;Ð

We wszystkim co napisałeś się z Tobą zgadzam :wink: :-)
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-09-2008, 22:11   

ADIHC1 napisał/a:
W sumie nie mam nic przeciw powstaniu takiego klubu (obok lub jako sub w HP), hehe..

Popatrz na najnowszy wątek w tym dziale - Wielki Zderzacz Hadronów utworzy czarną dziurę, która pochłonie Ziemię, tylko Chuck Norris może nas uratować g:galy Na pewno chcesz tego samego na tym forum? g:D> (ja chcę g:zla )

Skoro już mamy ignorowanie działów (dzięki, Tomi gD> ), to nie mam nic przeciwko stworzeniu "klubu nubów" i zezwoleniu tam na wszystkie łańcuszki, ceesy i tak dalej. Pytanie tylko - po co? Choć jeśli forumowicze chcą takich ambitnych zabaw jak odliczanie do miliona, to niech sobie mają...
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 11-09-2008, 22:26   

Pitazboras napisał/a:
Skoro już mamy ignorowanie działów (dzięki, Tomi gD> ), to nie mam nic przeciwko stworzeniu "klubu nubów" i zezwoleniu tam na wszystkie łańcuszki, ceesy i tak dalej.

Po co jakieś kluby? Jest dział HP.
Pitazboras napisał/a:
Pytanie tylko - po co?

ehh nie zadawaj takich pytań jeśli chodzi o dział H.P. - mówie poważnie...
dajcie im pełną swobode - łańcuszki, liczenie, zabawy i inne duperele :wink:
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 11-09-2008, 22:27   

Cytat:
Przecież to od was zależy o czym rozmawiacie w HP. Ale skoro coś wzbudza tyle kontrowersji, zakłóca spokój na forum, to sorry - na szczęście nie musimy tego tolerować.


Nie zakłóca spokoju forum, a jednego tematu. Ale w końcu hyde park, tam powinno się dziać co chce ;> Po ostrzejszej dyskusji usunąć delikwenta, zamiast karać xx osób zamykając cały temat. To właśnie po zamknięciu tematów tak wrzało na SB, bo wszyscy nie chcieli być karani za jedną czy dwie osoby.

ADIHC1 napisał/a:
Coraz rzadziej zaglądam na SB, ale jakoś nie zauważyłem wywyższania się grafików. W przeciwnym wypadku poważnie myślałbym nad odebraniem świecidełek..


Teraz już sytuacja ucichła, bo Werto zrobił jako-taki porządek.

ADIHC1 napisał/a:
Lepiej o CS, kozaczyć i każdego po kolei nazywać botem. Jakoś nie widziałem, żebyś próbował zacząć jakiś sensowny wątek, więc skąd te zarzuty?


Wole kozaczyć, a co. Na kiego mam zakładać jakiś temat, jeśli po 2 stronach np. MichuL uzna to za zbędny spam i zamknie mi temacik. Taka prawda ;)

ADIHC1 napisał/a:
Tak za darmo? Jakoś mi się wierzyć nie chce..


Za darmo, ale przecież nie na poważnie.. Ale to też mnie czasem denerwuje ;)

ADIHC1 napisał/a:

I znowu - tak za darmo?


Tak za darmo. Za brak inteligencji z powodu wieku zmiesza z błotem i wyśmieje, lub po prostu zacznie mu dogryzać.

ADIHC1 napisał/a:
Jacy użyszkodnicy, takie forum..


"Jaka władza, takie forum".
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2008, 22:27   

DZIENKUJEMY ! : x
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 11-09-2008, 22:34   

Corso napisał/a:
DZIENKUJEMY ! : x


JESZCZE JEDEN!

Jestem ciekawe kiedy administracja połakomi się zamknąć ten temat, pod pretekstem "pisania nie na temat".
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 11-09-2008, 22:37   

Tak ci źle, tak niedobrze, a znajdź lepsze forum polskojęzyczne od tego ;]
_________________
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2008, 22:38   

Żaden problem
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 11-09-2008, 22:41   

No to dajesz mądralo, mam w ulubionych dziesięć for, i żadne nie dorasta do pięt temu ;]
_________________
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2008, 22:45   

Tylko ja ci podam fora, a ty nie będziesz miał zielonego pojęcia o co na nich chodzi więc jaki to ma sens ?
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 11-09-2008, 23:06   

Singami napisał/a:
Tak ci źle, tak niedobrze, a znajdź lepsze forum polskojęzyczne od tego ;]


Na ch mam znajdywać lepsze forum od tego? Lepiej próbować zmieniać niż uciekać..

Singami napisał/a:
mam w ulubionych dziesięć for, i żadne nie dorasta do pięt temu ;]


Wszystkie są o pokemonach? Co to jest 10 for? Byłeś na takich forach jak np. m-forum.pl?
Lub Forumowisko.pl?
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-09-2008, 23:59   

chcecie spamować ? proszę bardzo, jutro wam założę kilka łańcuszków i coś jeszcze (jutro bo już uciekam, chyba, że BSh zrobi to za mnie) ale jeśli tam będziecie mogli się wyszaleć to w całej reszcie forum ma być całkowity porządek, 100% sztywności, no fun itp. ...

ps. dobrze wiesz, że zamykam tematy wtedy, kiedy trzeba tj. jeśli dyskusja jest zakończona (ktoś dostał odp. na swoje pytanie) albo całkowicie zakończyliście dyskusję na temat i offtopujecie...
_________________


 
 
 
skulio 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Wysłany: 12-09-2008, 00:12   

Na zasadzie "wszyscy maja mambe, mam i ja" tez sie wypowiem. Chociaz dosc spora czesc dyskujsji pomine ze wzgledu na wzglad i aby bo poniewaz dalsze meczenie tematu nie ma sensu.

Co do CS- doskonale wiem jak te gry dzialaja na chwilowy stan psychiki mlodszych(jak powiem malych to bedzie obraza w stylu przeciez ja mam 13 lat! pro kozak wiek :) ). I szczerze mysle, ze w tym wieku czlowiek jeszcze nie ma takiego dystansu do pewnych rzeczy, w tym do gier. I moim zdaniem dobrze sie stalo jak sie stalo- modowie uciszyli bunt mlodej krwi i nastal spokoj... mnie te bluzgi dobijaly.

Co do niesluchania nowoprzybylych. No powiedz mi czlowieku jak ktos ma cie wysluchac skoro ty ledwo co wdarles sie w towarzystwo wykrzykujesz jakies swoje teorie praktyczne niczym nie poparte. Skoro tak uwazasz to dlaczego jeszcze nie startujesz na prezydenta?(a tak nie masz lat... niestety nie jestes pro kozakiem i w ogole super hiper- masz tylko przykladowe 14). Dla zaspokojenia swoich ambicji polecam ci samorzad klasowy itp. Podszkolisz si w rzemiosle i potem juz prosta droga do polityki ;)

Elity na forum? Kurcze jakie elity... kazdy ma jakies ale bo niektore osoby sa bardziej rozpoznawane od innych. No wybacz ale ja jakos nigdy nie bylem ekstra graczem mfo ani niczym tego typu, a jakos chyba troche rozpoznawalny jestem(no moze sie myle... nie wnikam). To czy sie jest "elita" czy nie zalezy tylko od ciebie. Jesli masz barwna osobowosc i umiesz to wyrazic i mowisz ciekawe rzeczy to i bedziesz zauwazony. Tu wszystko dziala wedlug praw realnego swiata. W twojej szkole tez pewnie sa jedni bardziej zauwazeni a inni mniej. Pogodz sie z tym.

Dzialy "spammerskie"... Nie wiem w czym one wam przeszkadzaja- mozecie je ignorowac. A skoro juz sie ich pozbyc to i wywalmy wiele innych jak grafika itp. Stawiam, ze polowa tego forum ma awatary wlasnie z FA i sygny z FS. Mysle, ze to zbytnio nie nagradza pracy grafikow jaka wkladaja w ten projekt zupelnie bezinteresownie(mowie tu o ludziach ktorzy faktycznie tam cos robia i sie tym interesuja).
Zaciekawila mnie jedna rzecz:
BARTOSh napisał/a:
Działy spamerskie... heh...
skoro ADI już to napisał (małym drukiem, ale napisał...)
To potwierdzę, że Gospoda się wyprowadza. Mamy już dosyć ciągłych przepychanek o ten dział, poza tym, marzy nam się kilka ulepszeń i większy "klimat". Jak będzie już po wszystkim, to na pewno się dowiecie - sprawa jest już obgadana z ADIm. Ah... i dzięki za troskę Kozak, ale serwer senshi jest "nieco" szybszy niż ok1 ;) poza tym, forum już ładnie stoi i teraz je wykańczamy. ;)

Czy moglbys mnie doinformowac co do tego na pw czy sb? Bo szczerze bardzo ciekawi mnie rozwoj gospody itp. To taki moj maly zamiennik zamiast D&D, w ktore kiedys gralem, a teraz zwyczajnie nie mam z kim, a i czasu nie za duzo. Szczerze na tym forum siedze praktycznie tyko przez Grafike i Gospode... reszta az tak mnie nie interesuje :)
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-09-2008, 00:13   

Phantom napisał/a:
Pitazboras napisał/a:
Skoro już mamy ignorowanie działów (dzięki, Tomi gD> ), to nie mam nic przeciwko stworzeniu "klubu nubów" i zezwoleniu tam na wszystkie łańcuszki, ceesy i tak dalej.

Po co jakieś kluby? Jest dział HP.
Pitazboras napisał/a:
Pytanie tylko - po co?

ehh nie zadawaj takich pytań jeśli chodzi o dział H.P. - mówie poważnie...
dajcie im pełną swobode - łańcuszki, liczenie, zabawy i inne duperele :wink:

Ja też pytam poważnie - po co? Dlaczego poważniejsze tematy miałyby ginąć w morzu głupoty? Z jednej strony narzekacie na poziom forum, z drugiej strony chcecie przyzwolić na coś takiego?
Endry napisał/a:
Wole kozaczyć, a co. Na kiego mam zakładać jakiś temat, jeśli po 2 stronach np. MichuL uzna to za zbędny spam i zamknie mi temacik. Taka prawda ;)

Nie popadaj w skrajności..
Endry napisał/a:
Teraz już sytuacja ucichła, bo Werto zrobił jako-taki porządek.

Przecież wszyscy wiedzą, że scaw się nie sprawdził, a w grupie FA był chaos..
Endry napisał/a:
Tak za darmo. Za brak inteligencji z powodu wieku zmiesza z błotem i wyśmieje, lub po prostu zacznie mu dogryzać.

Za wiek? Nie sądzę.. Ale jeśli ktoś głupoty wypisuje i zbiera tego plony - no cóż. Tu wiek nie ma nic do rzeczy. Z drugiej strony nie jestem w stanie wypowiedzieć się obiektywnie na ten temat, nie przytoczyłeś żadnego przykładu, więc być może masz rację..
Endry napisał/a:
"Jaka władza, takie forum".

W każdej chwili mogę przycisnąć i zwiększyć rygor - tego chcesz? Będzie cisza i spokój.. Jak Kafar wpadał do HP i połowę tematów wywalał, to nawet nikt nie kwiknął..
Endry napisał/a:
Jestem ciekawe kiedy administracja połakomi się zamknąć ten temat, pod pretekstem "pisania nie na temat".

Koniecznie chcesz kogoś sprowokować - tylko po co? Co chcesz tym udowodnić?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 12-09-2008, 00:29   

ADIHC1 napisał/a:
Phantom napisał/a:
Pitazboras napisał/a:
Skoro już mamy ignorowanie działów (dzięki, Tomi gD> ), to nie mam nic przeciwko stworzeniu "klubu nubów" i zezwoleniu tam na wszystkie łańcuszki, ceesy i tak dalej.

Po co jakieś kluby? Jest dział HP.
Pitazboras napisał/a:
Pytanie tylko - po co?

ehh nie zadawaj takich pytań jeśli chodzi o dział H.P. - mówie poważnie...
dajcie im pełną swobode - łańcuszki, liczenie, zabawy i inne duperele :wink:

Ja też pytam poważnie - po co? Dlaczego poważniejsze tematy miałyby ginąć w morzu głupoty? Z jednej strony narzekacie na poziom forum, z drugiej strony chcecie przyzwolić na coś takiego?

Podobnie jest z działem Propozycje, tam częściej (tak mi się przynajmniej zdaje) poważniejsze propozycję "giną w morzy głupoty" jak to napisałeś :)
Dajmy im więcej swobody choćby w tym jednym dziale (HP),
niech sobie tworzą łańcuszki, zabawne historie i inne tego typu tematy - w czym Wam to będzie przeszkadzać?
To już na tym forum wszystko musi być poukładane na tip-top jak w bibliotece? Przestańmy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom