Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-09-2008, 01:01   

Phantom napisał/a:
Podobnie jest z działem Propozycje, tam częściej (tak mi się przynajmniej zdaje) poważniejsze propozycję "giną w morzy głupoty" jak to napisałeś :)

Problem z Propozycjami jest jeden - tak na prawdę nie zawsze wiadomo co jest głupotą, a co nie. Niejednokrotnie zdarzało się, że propozycja odrzucana przez moderatorów (czy wręcz z listy tematów zakazanych) wchodziła do gry. Widać, Administracja miewa inne gusta. Teoretycznie od wyłapywania sensowniejszych propozycji jest przyklejony temat, ale coś dawno nic nowego się tam nie pojawiło (zazwyczaj Crypton się tym zajmował)..

Phantom napisał/a:
niech sobie tworzą łańcuszki, zabawne historie i inne tego typu tematy - w czym Wam to będzie przeszkadzać?
To już na tym forum wszystko musi być poukładane na tip-top jak w bibliotece? Przestańmy...

Nie chodzi o układanie wszystkiego (choć dobrze, gdyby tak faktycznie było), ale nie róbmy z tego kolejnego Onetu..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-09-2008, 03:20   

Cytat:
Po co jakieś kluby? Jest dział HP.

Jest dział HP. "Tu rozmawiamy o wszystkim nie związanym z grą !" Rozmawiamy. Odliczanie do miliona to nie rozmowa. Gra w skojarzenia to nie rozmowa. Wyzywanie się od botków to również nie rozmowa. A przecież ideą forum in genere jest właśnie rozmowa, wymiana poglądów i informacji. A hyde park świetnie się do tego nadaje!

Osobiście wolałbym, żeby w hyde parku rzeczywiście miała się toczyć dyskusja - choćby to miała być dyskusja o nowej przeglądarce Google, czy o "sekrecie" - niż żeby stał się miejscem bezsensownych postów, gier i zabaw. Chcecie miejsca, w którym będzie całkowita wolna amerykanka? Proszę bardzo, stwórzcie sobie nowy dział, żebym wiedział ignorując go, że nic wartościowego mi nie umyka (tak, w HP z rzadka, ale jednak trafiają się wartościowe tematy). Bo według mnie "rozmowa o wszystkim" to jedno, a "radosna tfórczość forumowiczów" to drugie, więc czemu mielibyśmy obie rzeczy wrzucać do jednego działu?
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 12-09-2008, 13:25   

Cytat:
ps. dobrze wiesz, że zamykam tematy wtedy, kiedy trzeba tj. jeśli dyskusja jest zakończona (ktoś dostał odp. na swoje pytanie) albo całkowicie zakończyliście dyskusję na temat i offtopujecie...


Wyobraź sobie iż to jest hyde park, i wydaje mi się iż tam można offtopować ;> Czasem z nudnego tematu o jakiejś bzdurze typu przeglądarka czy coś, nawiązuje się ciekawa dyskusja, która jest rzadkością. Niestety moderator zamyka temat pod pretekstem "oftopowania". I proszę Cię, nie proś mnie o dowody. Z dowodami to do sądu. Ja jedynie wyrażam swoją opinię o tym dziale, i nie próbuje wam dogryzać. Na innych forach za wytknięcie błędów i próbę pomocy nagradzają, a nie najeżdzają ;>

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Wole kozaczyć, a co. Na kiego mam zakładać jakiś temat, jeśli po 2 stronach np. MichuL uzna to za zbędny spam i zamknie mi temacik. Taka prawda ;)

Nie popadaj w skrajności..


Czytaj wyżej :)

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Teraz już sytuacja ucichła, bo Werto zrobił jako-taki porządek.

Przecież wszyscy wiedzą, że scaw się nie sprawdził, a w grupie FA był chaos..


Przecież już nic nie mówię, Werto się sprawdza bo dobry chłop jest. Chodziło mi i najbliższą przeszłość..

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Tak za darmo. Za brak inteligencji z powodu wieku zmiesza z błotem i wyśmieje, lub po prostu zacznie mu dogryzać.

Za wiek? Nie sądzę.. Ale jeśli ktoś głupoty wypisuje i zbiera tego plony - no cóż. Tu wiek nie ma nic do rzeczy. Z drugiej strony nie jestem w stanie wypowiedzieć się obiektywnie na ten temat, nie przytoczyłeś żadnego przykładu, więc być może masz rację..


<yes yes yes> Przyznałeś mi rację. Ja widziałem taką sytuacje wiele razy. Kpienie z kogoś, czy wyśmiewanie. To jest na porządku dziennym u "tych na górze", tylko że nikt im tego nie wytyka, bo przecież "śmiesznie jest". Wystarczy znaleźć odpowiednią ofiarę.

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
"Jaka władza, takie forum".

W każdej chwili mogę przycisnąć i zwiększyć rygor - tego chcesz? Będzie cisza i spokój.. Jak Kafar wpadał do HP i połowę tematów wywalał, to nawet nikt nie kwiknął..


Jak Kola brał tematy "pod skrzydło" czasem nawet niecenzuralne itp, to też nikt nie kiwnął.
Nie próbowałem Cię obrazić, a jedynie odpowiedziałem na twoją próbę uświadomienia mi, że to przez nas forum jest jakie jest ;>

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Jestem ciekawe kiedy administracja połakomi się zamknąć ten temat, pod pretekstem "pisania nie na temat".

Koniecznie chcesz kogoś sprowokować - tylko po co? Co chcesz tym udowodnić?


Nie, nie prowokuje. Staram się wyperswadować wam niektóre rzeczy, i prowadzić normalną dyskusję na poziomie, jakich tu ostatnio brak. Z resztą to jest forum, i chyba mam prawo wyrazić własną opinię, nawet jeśli robię to w taki a nie inny sposób, prawda?
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-09-2008, 13:48   

Endry napisał/a:
Na innych forach za wytknięcie błędów i próbę pomocy nagradzają, a nie najeżdzają ;>

Jeśli uwagi są trafne, to oczywiście, że są potrzebne (patrz: działy Grafiki - są zmiany i będą kolejne). Jednak wytykanie błędów, nie przytaczając przykładów mija się z celem - jak mam na to reagować? I podjąć stosowne kroki? Nie jestem 24/7 na forum, nie widzę wszystkiego - jak już pisałem, może i masz rację, jednak nie jestem w stanie tego stwierdzić na pewno. Nie padły też żadne nicki - w tym wypadku odbieram to jako generalizowanie, co odnosi się do wszystkich i jest na pewno dla wielu krzywdzące..

Endry napisał/a:
Jak Kola brał tematy "pod skrzydło" czasem nawet niecenzuralne itp, to też nikt nie kiwnął.

Niestety, ze mną tak nie będzie..

Endry napisał/a:
Nie próbowałem Cię obrazić, a jedynie odpowiedziałem na twoją próbę uświadomienia mi, że to przez nas forum jest jakie jest ;>

Wziąłeś to zbyt bardzo do siebie - chyba, że faktycznie uważasz się za użyszkodnika. Z drugiej strony możesz napisać to samo o mnie (dot. "jaka władza, takie forum") - jednak na forum nie jest i nigdy nie będzie po mojemu (w końcu nie jest to moje forum). Staram się wybierać najlepsze kompromisy, bez niepotrzebnych kontrowersji - stąd taka, a nie inna sytuacja na forum. Daję moderatorom spory luz, wierząc w ich rozsądek. Podobnie użytkownicy - dostają działy, których potem nie potrafią należycie wykorzystać. Czyżby obie strony nie najlepiej ową swobodę wykorzystywały?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 12-09-2008, 14:04   

Dobrze Endry... więc pokaż mi te tematy, które zostały niesłusznie zamknięte... te wszystkie posty, w których wyszydzamy młodych userów, sytuacje, kiedy grozimy ostrami...
Jeśli chodzi o grożby, które zapewne zauważasz pod pytaniami typu: "ostrygę?" , to wiedz, że stosowane sa jedynie dla żartu, lub uspokojenia towarzystwa...
Wybacz, ale zachowań niecenzuralny, obrażania innych i wyzywania się od idiotów tolerować nie będę i wszelkie kłótnie kończą się ostrygami.

Pamiętacie niedawne spory o to, żeby wywalić spamowiska (Arena, gospoda, grafika) ? ... a teraz mówicie, że chcecie działu dla spamerów, który nie ma najmniejszego sensu?!... Sry bardzo, ale ja czegoś tutaj nie rozumiem.
Na zmiany w HP się nie zgadzam. Tak, weźcie to za despotyzm, wywyższanie sie, czy cokolwiek innego chcecie. Uważam, że dział prowadzony jest dobrze, a to, że nie umiecie nawiązać normalnych dyskusji, tylko albo wymyślacie bezsensowne łańcuszki, albo dyskusja szybko się końcy, to tylko i wyłącznie wasza wina.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
Ostatnio zmieniony przez BARTOSh 12-09-2008, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 12-09-2008, 14:05   

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Na innych forach za wytknięcie błędów i próbę pomocy nagradzają, a nie najeżdzają ;>

Jeśli uwagi są trafne, to oczywiście, że są potrzebne (patrz: działy Grafiki - są zmiany i będą kolejne). Jednak wytykanie błędów, nie przytaczając przykładów mija się z celem - jak mam na to reagować? I podjąć stosowne kroki? Nie jestem 24/7 na forum, nie widzę wszystkiego - jak już pisałem, może i masz rację, jednak nie jestem w stanie tego stwierdzić na pewno. Nie padły też żadne nicki - w tym wypadku odbieram to jako generalizowanie, co odnosi się do wszystkich i jest na pewno dla wielu krzywdzące..


Moim celem tej dyskusji jest nabranie trochę więcej luzu w działy które powinny go mieć ;>
Przykładów nie przytaczam, ponieważ nie widzę takiej potrzeby. Wystarczy jedynie zajrzeć w HP i samemu ocenić co tam się dzieje :)
Nicków nie będę wymieniał, ponieważ nie mam na celu nikogo obrazić, nie chcę również popadać w konflikty z osobami które mogą poczuć się urażone. Moje generalizowanie właśnie na tym polega. Nie będę podawał Ci wszystkiego na tacy, ponieważ to również mija się z celem.

ADIHC1 napisał/a:
Endry napisał/a:
Jak Kola brał tematy "pod skrzydło" czasem nawet niecenzuralne itp, to też nikt nie kiwnął.

Niestety, ze mną tak nie będzie..


Nie mówię że tak ma być. To był jedynie kontrargument ( można to tak nazwać :-D ?).
[quote="ADIHC1"]Endry napisał/a:
Nie próbowałem Cię obrazić, a jedynie odpowiedziałem na twoją próbę uświadomienia mi, że to przez nas forum jest jakie jest ;>

[quote="ADIHC1"]Endry napisał/a:
Nie próbowałem Cię obrazić, a jedynie odpowiedziałem na twoją próbę uświadomienia mi, że to przez nas forum jest jakie jest ;>

Wziąłeś to zbyt bardzo do siebie - chyba, że faktycznie uważasz się za użyszkodnika. Z drugiej strony możesz napisać to samo o mnie (dot. "jaka władza, takie forum") - jednak na forum nie jest i nigdy nie będzie po mojemu (w końcu nie jest to moje forum). Staram się wybierać najlepsze kompromisy, bez niepotrzebnych kontrowersji - stąd taka, a nie inna sytuacja na forum. Daję moderatorom spory luz, wierząc w ich rozsądek. Podobnie użytkownicy - dostają działy, których potem nie potrafią należycie wykorzystać. [quote="ADIHC1"]Czyżby obie strony nie najlepiej ową swobodę wykorzystywały?

A kim niby jestem, jak nie użyszkodnikiem jak to określasz? Rozumiem że to nie jest twoje forum itp, lecz czasem trzeba zrobić coś "po swojemu", i nie na wszystko zawsze musisz mieć zgodę. Trochę kreatywności, admini Cię nie zjedzą.

ADIHC1 napisał/a:
Czyżby obie strony nie najlepiej ową swobodę wykorzystywały?


Sam odpowiedz Sobie na to pytanie, nie mnie to oceniać :)
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 12-09-2008, 14:08   

Endry napisał/a:
Moim celem tej dyskusji jest nabranie trochę więcej luzu w działy które powinny go mieć ;>
to teraz odpowiedz mi, czym jest ten luz... zezwoleniem na bezsensowne posty, bluzgi itp? ... >.<
Endry napisał/a:
Nicków nie będę wymieniał, ponieważ nie mam na celu nikogo obrazić, nie chcę również popadać w konflikty z osobami które mogą poczuć się urażone. Moje generalizowanie właśnie na tym polega. Nie będę podawał Ci wszystkiego na tacy, ponieważ to również mija się z celem.
z celem mija się generalizowanie. Bądź konkretny i powiedz o kogo Ci chodzi.
(i parz post wyżej)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 12-09-2008, 14:16   

Wracając do tego "klubu" ... wyobrażaliście sobie to tak?:
- Hyde Park (nie dla idiotów - tylko poważne dyskusje)
- Hyde Park (dla idiotów - zabawy, historie i inne duperele)
? :neutral:
To może jeszcze doradzicie/polecicie nam założenie własnego forum, żeby mieć luźny dział HP?

Chcecie zobaczyć prawdziwy dział HP?
Patrzcie - http://www.przemo.org/php...4eafa1d08e85b6c
45 stron tematów i jakoś dobrze im się żyje, nikt nie płacze... :wink: :cool:
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 12-09-2008, 14:21   

Endry napisał/a:
Nie będę podawał Ci wszystkiego na tacy, ponieważ to również mija się z celem.

Jednak to Tobie/Wam przeszkadza, nie mi - dlatego liczę na przedstawienie spraw, którymi mam się zająć..
Endry napisał/a:
Rozumiem że to nie jest twoje forum itp, lecz czasem trzeba zrobić coś "po swojemu", i nie na wszystko zawsze musisz mieć zgodę. Trochę kreatywności, admini Cię nie zjedzą.

To nie kwestia kreatywności czy zgody Adminów - mam tutaj pełną swobodę. Tylko wiąże się to ze sporymi zmianami, na które decydować się nie chcę - wymaga to większego zaangażowania z mojej strony, na które nie mam czasu. I tak poświęcam sporo wolnego czasu na obowiązki, jakie tutaj (gra, forum) pełnię. Na więcej sobie pozwolić nie mogę..
Endry napisał/a:
Sam odpowiedz Sobie na to pytanie, nie mnie to oceniać :)

Częściowo było to pytanie retoryczne - wiem, że użytkownicy nie wykorzystują potencjału niektórych działów (choćby Teamy Graficzne, wg dopiero teraz dział Questy zaczyna przybierać właściwy kształt; niewielkich zmian wymagają również inne działy). W tym pytaniu głównie chodziło mi o odniesienie się do moderatorów..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 12-09-2008, 14:26   

BARTOSh napisał/a:
Dobrze Endry... więc pokaż mi te tematy, które zostały niesłusznie zamknięte... te wszystkie posty, w których wyszydzamy młodych userów, sytuacje, kiedy grozimy ostrami...


Przynieś, podaj, pozamiataj, a może frytki do tego?..
Tematy leżą w HP, wyszydzanie dzieje się na SB.

BARTOSh napisał/a:
Jeśli chodzi o grożby, które zapewne zauważasz pod pytaniami typu: "ostrygę?" , to wiedz, że stosowane sa jedynie dla żartu, lub uspokojenia towarzystwa...


Zbyt nie obchodzi mnie to, iż mówicie to dla żartu. Denerwuje mnie to, i nie tylko mnie.. Odbieram to jako Próbę zamknięcia mi gęby, a ja do tego nie mam nic do powiedzenia.

BARTOSh napisał/a:
Wybacz, ale zachowań niecenzuralny, obrażania innych i wyzywania się od idiotów tolerować nie będę i wszelkie kłótnie kończą się ostrygami.


Skąd Ci się to wzięło? Nic takiego nie powiedziałem, troszkę przesadzasz..

Cytat:
Pamiętacie niedawne spory o to, żeby wywalić spamowiska (Arena, gospoda, grafika) ? ... a teraz mówicie, że chcecie działu dla spamerów, który nie ma najmniejszego sensu?!... Sry bardzo, ale ja czegoś tutaj nie rozumiem.


Nie chcę działu dla spamerów! Chcę więcej luzu, dyskusji o wszystkim i o niczym, rozmawiania o tym jakie niebo jest niebieskie i dlaczego tak jest, skąd się biorą dzieci, dlaczego Hitler nie był kobietą, czemu nie widać jak trawa rośnie, jak oddziałowywuje na was muzyka, w czym zasłużył się Kaczyński aby być prezydentem, albo dlaczego Lepper jest opalony. To jest hyde park.

BARTOSh napisał/a:
Na zmiany w HP się nie zgadzam. Tak, weźcie to za despotyzm, wywyższanie sie, czy cokolwiek innego chcecie. Uważam, że dział prowadzony jest dobrze, a to, że nie umiecie nawiązać normalnych dyskusji, tylko albo wymyślacie bezsensowne łańcuszki, albo dyskusja szybko się końcy, to tylko i wyłącznie wasza wina.


Tu nie ma mowy o łańcuszkach, w żadnym poście nie użyłem takiego słowa. Potrafisz narzekać na to iż nie potrafię nawiązać dyskusji, a co robię w tym momencie? Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja, tylko wyżej położonym. Również mógłbyś wykazać się kreatywnością, i zapoczątkować jakąś dyskusję, zamiast czekać na gotowe.

BARTOSh napisał/a:
Endry napisał/a:
Moim celem tej dyskusji jest nabranie trochę więcej luzu w działy które powinny go mieć ;>
to teraz odpowiedz mi, czym jest ten luz... zezwoleniem na bezsensowne posty, bluzgi itp? ... >.<


Czytaj wyżej :)

BARTOSh napisał/a:
Endry napisał/a:
Nicków nie będę wymieniał, ponieważ nie mam na celu nikogo obrazić, nie chcę również popadać w konflikty z osobami które mogą poczuć się urażone. Moje generalizowanie właśnie na tym polega. Nie będę podawał Ci wszystkiego na tacy, ponieważ to również mija się z celem.
z celem mija się generalizowanie. Bądź konkretny i powiedz o kogo Ci chodzi.


Nie nie nie ;> Nie lubię być konkretny, niektóre rzeczy możesz wyczytać pomiędzy wierszami. Z resztą wydaję mi się iż piszę konkretnie, a wymienianie nicków na prawdę nie jest celem tej dyskusji, dlatego tego nie zrobię.
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 12-09-2008, 14:40   

Phantom napisał/a:
Chcecie zobaczyć prawdziwy dział HP?
Patrzcie - http://www.przemo.org/php...4eafa1d08e85b6c
45 stron tematów i jakoś dobrze im się żyje, nikt nie płacze... :wink: :cool:
zauważ tylko, że tematy są konkretne, przeważnie problemy związane ze skryptem przema, hostingiem itd.
Poza tym, archiwum sięga roku 2003 a u nas jedynie końca 2007. ... do tego 2,5 raza więcej userów... >.< Imho porównywanie takie nie ma sensu.

Endry napisał/a:
Przynieś, podaj, pozamiataj, a może frytki do tego?..
tak, poprosze... jeśli piszesz o czymś, to PODAJ PRZYKŁAD.
Endry napisał/a:
Nie chcę działu dla spamerów! Chcę więcej luzu, dyskusji o wszystkim i o niczym, rozmawiania o tym jakie niebo jest niebieskie i dlaczego tak jest, skąd się biorą dzieci, dlaczego Hitler nie był kobietą, czemu nie widać jak trawa rośnie, jak oddziałowywuje na was muzyka, w czym zasłużył się Kaczyński aby być prezydentem, albo dlaczego Lepper jest opalony. To jest hyde park.
więc prosze bardzo, napisz takie tematy i nawiąż w nich konstruktywną dyskusje... >.<
Endry napisał/a:
Potrafisz narzekać na to iż nie potrafię nawiązać dyskusji, a co robię w tym momencie? Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja, tylko wyżej położonym. Również mógłbyś wykazać się kreatywnością, i zapoczątkować jakąś dyskusję, zamiast czekać na gotowe.
Wybacz, ale nie mam czasu, na wymyślanie tematów, w przerwie między moderowaniem 5 działów. Mówisz, że nie jestem kreatywny? może jeszcze mało skuteczny? (fs, sotw, grafika, teamy, współtworzenie gospody...) Tak, bez wątpienia jestem najmniej kreatywnym modem i nic nie robię.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 12-09-2008, 14:53   

BARTOSh napisał/a:
Endry napisał/a:
Przynieś, podaj, pozamiataj, a może frytki do tego?..
tak, poprosze... jeśli piszesz o czymś, to PODAJ PRZYKŁAD.


https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=24147
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=22192
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=20608
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=20564&postdays=0&postorder=asc&start=30
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=20427&postdays=0&postorder=asc&start=15
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=19808&postdays=0&postorder=asc&start=15

Cytat:
więc prosze bardzo, napisz takie tematy i nawiąż w nich konstruktywną dyskusje... >.<


No problem.

BARTOSh napisał/a:
Endry napisał/a:
Potrafisz narzekać na to iż nie potrafię nawiązać dyskusji, a co robię w tym momencie? Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja, tylko wyżej położonym. Również mógłbyś wykazać się kreatywnością, i zapoczątkować jakąś dyskusję, zamiast czekać na gotowe.

Wybacz, ale nie mam czasu, na wymyślanie tematów, w przerwie między moderowaniem 5 działów. Mówisz, że nie jestem kreatywny? może jeszcze mało skuteczny? (fs, sotw, grafika, teamy, współtworzenie gospody...) Tak, bez wątpienia jestem najmniej kreatywnym modem i nic nie robię.


Nie powiedziałem że nie jesteś kreatywny, a jedynie abyś wykazał się nią (po raz kolejny). Co do tych twoich działów, to potrafiłbym je podsumować, lecz nie chcę tego robić. Na myślenie zawsze jest czas :)
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-09-2008, 14:54   

Phantom napisał/a:
Wracając do tego "klubu" ... wyobrażaliście sobie to tak?:
- Hyde Park (nie dla idiotów - tylko poważne dyskusje)
- Hyde Park (dla idiotów - zabawy, historie i inne duperele)
? :neutral:

A w którym ja miejscu użyłem słowa "poważne"? Chce ktoś dyskutować o oddziaływaniu muzyki czy o Kaczyńskim, to proszę bardzo. Ja tylko zwróciłem uwagę na fakt, że wszelkie łańcuszki, zabawy itp. to nie dyskusja, dlatego według mnie nie pasuje do HP.
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 12-09-2008, 14:59   

Endry napisał/a:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=24147
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=22192
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=20608
http://forum.my-fantasy.n...er=asc&start=30
http://forum.my-fantasy.n...er=asc&start=15
http://forum.my-fantasy.n...er=asc&start=15
i to są według Ciebie tematy w których nawiązać się może ciekawa dyskusja? ... krzyż na drogę.
Endry napisał/a:
Nie powiedziałem że nie jesteś kreatywny, a jedynie abyś wykazał się nią (po raz kolejny). Co do tych twoich działów, to potrafiłbym je podsumować, lecz nie chcę tego robić. Na myślenie zawsze jest czas :)
tak, na myślenie jest zawsze czas a ja myślę, że pora zakończyć moją kadencję na forum.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
mariossjex
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fallen Mario
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 12-09-2008, 15:01   

0o
Przecież to jest śmieszne 0o
Na każdym forum są modowie,którzy oprócz tego że robią coś dla forum są też ludźmi.I z tego co widzę,to na tym forum każdy mod ma od cholery roboty,bo raczej większość grających w MF są...no głupi są ;d I często przychodzą na forum.A i skoro takie osoby są banowane,to chyba radzą sobie.Więc raczej czepiania się modów nie ma o co.A raczej jest o co,ale każdego się można czepiać o wszystko.Co nie zmienia faktu że forum jest jakie jest.A skoro to nie wina modów,to tylko userów.Jeżeli komuś to forum nie odpowiada to niech albo zhakuje je i zbanuje każdego kogo nie lubi,bo forum takie jakie jest teraz będzie zawsze,albo niech znajdzie sobie inne.A jak chce coś zmienić,to chyba nie takimi żałosnymi tekstami jak czepianie się czegoś,a jako prośbe o argument podanie
Cytat:
Przynieś, podaj, pozamiataj, a może frytki do tego?..

Jesteś różowym smokiem,ale dowodu Ci nie podam bo boston maczysjuset czy też[Edit-post pisałem przed podaniem tych super dowodów od ciebie 0o Ich nie sprawdze póki co bo mam ważny mecz w soldacie :F]
Cytat:
Zbyt nie obchodzi mnie to, iż mówicie to dla żartu

0o.Każdy ma inne poczucie humoru i skoro nie podobają Ci się ich żarty to nie kłóć się o to 0o Serio,nie wszystko jest mówione na serio,a Chuck Norris nie trzasnął drzwiami obrotowymi.To jest żart,a jak kogoś nie śmieszą to tak bywa,też chciałbym by wszystkie żarty śmieszyły każdego
Cytat:
Potrafisz narzekać na to iż nie potrafię nawiązać dyskusji, a co robię w tym momencie? Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja, tylko wyżej położonym. Również mógłbyś wykazać się kreatywnością, i zapoczątkować jakąś dyskusję, zamiast czekać na gotowe.

Albo tutaj.Czy tylko mi się wydaje że zwalanie braków dyskusji na forum na modów jest bezsensu ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom